اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پردازش تصویر در لب ویو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پردازش تصویر در لب ویو

من سر در نمیارم چرا شما انقدر از avr تنفر دارید منم تنفر دارم ، اما جای اون با pic کار میکنم :mrgreen:
    بیخیال این حرفا بشیم ، مهندس عزیز ، بیا 4 کلوم از این پردازش تصویر بگو ، الان 2 صفحه داره تموم شد ولی هیچی از پردازش تصویر با لب ویو یاد نگرفتیم

دیدگاه

سلام. من سعی میکنم تا آخر هفته یه سری برنامه اولیه پردازش تصویر(باز کردن، نمایش دادن گرفتن هیستوگرام رفع نویز و .... ) و همینطور لینک دو تا کتاب رو براتون بذارم. متاسفانه الان امکانش نیست. امیدوارم بدقول نشم. تا اون موقع حتما لب ویو ورژن بالاتر از 8.6 و IMAQvision رو نصب داشته باشید

دیدگاه

خب به نظر میرسه زودتر از آخر هفته تونستم فایلها رو جمع کنم. 16 تا برنامه برای اجرای مسائل ابتدایی پردازش تصویر درست شده. دونستن مفاهیم اولیه پردازش تصویر ؛ داشتن NI Vision نصب شده روی لب ویو (اون بالا اشتباه نوشتم IMAQvision که این برای اخذ تصویر با دوربین مثلا وبکم استفاده میشه) الزامیه. در ضمن برای آموزش رو من حساب نکنید و جناب حسین وردی خودشون بایستی زحمتشو بکشن. در ضمن برنامه های گذاشته شده حدود سه سال پیش نوشته شدند ولی چند تاشونو که چک کردم کار میکردند
        http://mojalan.persiangig.com/other/MV_LabVIEW.rar
        این دو کتاب رو هم من از نت گیر آوردم که بدرد بخورند بعلاوه راهنمای خود NIVision هم هست
        [B] Image Processing with LabVIEW™ and IMAQ™ Vision - Thomas Klinger.chm
        Image Acquisition and Processing with LabVIEW.pdf by Christopher G. Relf

دیدگاه

کتاب دومی رو دارم ولی اولی رو پیدا نکردم! اگه میشه لینکی لطف کنید!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
            کتاب دومی رو دارم ولی اولی رو پیدا نکردم! اگه میشه لینکی لطف کنید!
            ممنون ازلینکت
            باشه من چند تا کتاب دارم که این کتابایی هم که شما معرفی کردین شامل میشه
            میزارم توی منابع لب ویو توی صفحه اول که آقای محمد م زحمتشو کشیدن ولی فکر کنم چند روزی طول بکشه چون اولا فعلا به خاطر قطع بودن سیستم آنلاین شتاب نتونستم اکانتمو تمدید کنم طبیعتا الان دارم با دیال پ جواب می دم در ثانی قراره یه مسافرت چیم!آ‌برم و بیام
            ولی صد در صد میزازم
            دوستانم از این به بعد اگه هر مطلبی فایلی کلیپی چیزی خواستن لینک بدن لطفا بزارن همون جا

دیدگاه

یه خبری به همه ی دوستان بدم که امروز شنیدم
              اونم اینه که یکی از اساتید دانشگاه آزاد خمینی شهر قراره ترم تابستون در صورت به حد نصاب رسیدن کلاس درس سه واحدی پردازش تصویر(اختیاری) رو ارائه کنه
              اگه دوست دارین اطلاعات بیشتری در مورد این دوره رو بگید تا بپرسم و بهتون بدم
              احتمال داره خودمم ثبت نام کنم__این موقعیت ها کم پیش میادها اینم توی دانشگاه آزاد :agree:

دیدگاه

با سلام.
                دوست عزیز خمینی شهر از توابع استان اصفهان درسته ؟
                من چطوری از همدان بیام اخه ؟

در ضمن عزیزان منبع فارسی واسه پردازش تصویر سراغ ندارن ؟
                یه کتاب بود که آقای مجتبی داشخانه تاییدش نکردند.

با تشکر. :nice:
                اگه چيزي بلديم به بقيه هم ياد بديم ....

دیدگاه

شما اگه دانشجویی که چه جوری و چه شکلیو و اینا رو باید بذاری کنار اگرم نه که ... :icon_razz:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A.abolhassani
                    در ضمن عزیزان منبع فارسی واسه پردازش تصویر سراغ ندارن ؟
                    یه کتاب بود که آقای مجتبی داشخانه تاییدش نکردند.
                    با تشکر. :nice:
                    چه شخصیتی هم تایید نکردن :biggrin:. آقا شما برو بخر بخون اگه بدردت نخورد بعد بیا کامنت بذار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
                      چه شخصیتی هم تایید نکردن :biggrin:. آقا شما برو بخر بخون اگه بدردت نخورد بعد بیا کامنت بذار
                      با سلام.

آقا مجتبی شما خودت در جریان هستی تازه وارد دنیای لب ویو شدم.
                      رو چشم میگیرم کتاب رو .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A.abolhassani
                        با سلام.

آقا مجتبی شما خودت در جریان هستی تازه وارد دنیای لب ویو شدم.
                        رو چشم میگیرم کتاب رو .
                        البته اگه گیرش بیاری :icon_razz: .من انتشارات تهرانش زنگ زدم گفتن که معلوم نیست کی چاپ مجدد بشه
                        دنيا دو روز است:
                        يك روز با تو و يك روز عليه تو
                        روزي كه با توست مغرور مشو و روزي كه عليه توست مايوس نشو. چرا كه هر دو پايان پذيرند.

دیدگاه

سلام.
                          یه دوست عزیز لطف کنه بیاد درس رو شروع کنه . :read:

حداقل اینجا زبان فارسی و در دسترس همه هست . :applause:

دیدگاه

دوستان میشه خواهش کنم یه pdf جامع به زبان فارسی معرفی کنید تا بچه ها برن بخونن ... 90 درصد سوالات از همینه

دیدگاه

سلام دوستان
                              از لینک زیر میتونید فایل pdf فارسی کتاب پردازش تصویر با استفاده از نرم افزار LabVIEW رو دانلود کنید
                              واسه شروع خوبه بدرد من که خورد امیدوارم واسه شما هم مفید باشه
                              http://wdl.persiangig.com/pages/down...processing.pdf

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sahar2020
                                سلام دوستان
                                از لینک زیر میتونید فایل pdf فارسی کتاب پردازش تصویر با استفاده از نرم افزار LabVIEW رو دانلود کنید
                                واسه شروع خوبه بدرد من که خورد امیدوارم واسه شما هم مفید باشه
                                http://wdl.persiangig.com/pages/down...processing.pdf
                                با تشکر از لینکتون اما...
                                یه مطلبی هست که فکر کنم گفتنش خالی از لطف نباشه! :biggrin:
                                اونم اینکه یادمه حدوددوسال ونیم پیش که بایکی از نویسنده های همین کتاب_استاد ثابت قدم_ کلاس داشتیم، یه بارقرار شد که یک قسمتایی از کتاب رو کپی کنیم چون همش نیازمون نبود بعد خودوشون کتاب رو به یکی از بچه ها دادن و گفتن واسه همه اون قسمت رو کپی کنه و این رو هم تاکید کردن که فقط اون قسمت کپه بشه ها!!
                                حالا نمیدونم چقدر منظورم روشنه!آخه واسه تالیف این کتاب خیلی اذیت شدن!واقعا این شکل یادگیری چقدر میتونه ارزشمند باشه؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X