اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه جهت جمع آوری و نمایش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه جهت جمع آوری و نمایش

سلام
    من تازه میخوام با لبویو کار کنم یک پروژه میخوام انجام بدهم به این صورت که حدود 15 پارامتر مختلف مانند دما و فشار را در مکانهای مختلف که حدود 100 تا 200 متر از اطاق فرمان فاصله دارند رو جمع آوری و در اطاق فرمان رو کامپیوتر نمایش بدهم برای جمع آوری اطلاعات و تبدیل از IDAM استفاده میخواهم بکنم ولی از لبویو تقریبا هیچی نمیدونم نرم افزار رو اط سایت خریدم اما
    طریقه برنامه نوبسی
    ارتباط سریال و ...... را نمیدونم
    کسی میتونه کمک کنه؟

پاسخ : برنامه جهت جمع آوری و نمایش

تو نت میتونی فایل های آموزشی لب ویو رو پیدا کنی. تو سایت هم چند تا کتاب آموزشی لب ویو معرفی شده . من کتاب "برنامه نویسی با لب ویو " نوشته سید مجتبی داشخانه انتشارات دیباگران رو بهت معرفی میکنم. جزوه وار و کم حجم .

دیدگاه

نحوه جمع آوری اطلاعات و نمایش را هم میشه راهنمایی کنید؟

دیدگاه

خب این قسمت در واقع قسمت اصلی کارتونه! اول باید تصمیم بگیرید که این اطلاعات رو چه طوری جمع آوری کنید. میخواین شبکه باشه یا نه. نوع شبکتون چی باشه و .... فاصله هم خودش یکی از مواردتونه.
        نمایش اون ساده تر از اونیه که فکر میکنید چون برنامه نویسیه فقط.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
          خب این قسمت در واقع قسمت اصلی کارتونه! اول باید تصمیم بگیرید که این اطلاعات رو چه طوری جمع آوری کنید. میخواین شبکه باشه یا نه. نوع شبکتون چی باشه و .... فاصله هم خودش یکی از مواردتونه.
          نمایش اون ساده تر از اونیه که فکر میکنید چون برنامه نویسیه فقط.
          خوب اگر لطفا کنید و خودتون راهنمایی کنید ممنون میشم چون هسچ کدوم را نمیدوتم فقط اگر شبکه بشه عالیه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X