اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه در مورد نرم افزار مطلب مجانی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انجام پروژه در مورد نرم افزار مطلب مجانی

نوشته اصلی توسط jarod2
    سلام دوستان

پروژه ای دارم در زمینه موج که سخت نیست بایستی با مطلب حل بشه.فرصت هم خیلی کمه بایستی تا یکشنبه ایمیل بشه و واقعا حیاتی هست خیلی خیلی لطف میکنید اگر کمکم کنید.اگر محبت کنید یک ساعتی را باهمدیگه بصورت چت آنلاین قرار بگذاریم تا هر سوالی داشته باشید سریع بگم و پروژه را انجام بدیم خیلی متشکر میشم.یاهو آی دی من jarodakd هست.هر ساعتی بگید میام.میتونید تو یاهو پیغام بگذارید یا همین جا بگید

حداکثر یک ساعت بصورت آنلاین وقتتونو میگیرم و از شرمندگیشم درمیام.

پیشاپیش از مساعدت شما خیلی متشکرم
    دوست عزیز سلام
    ورودتون رو به eca خوش آمد می گم
    یکی از قوانین این انجمن اینه که سئوالها در داخل فروم مطرح بشن و از مطرح کردن سئوالها در email خود داری بشه
    علت هم این هست که همین سئوال ممکنه برای یه دوست دیگه پیش بیاد و اون هم به سایت مراجعه کنه و جوابشو بگیره و بعد از مدتی یه دیتا بیس بزرگی از سئوال و جواب ایجاد بشه
    در ضمن تجربه نشون داده وقتی سئوال تو فروم مطرح بشه افراد بیشتری به سئوالتون نگاه می کنن و جواب می دن و واسه همین به نفعه خودتونه
    تقاضامندم به قوانین فرومی که درارید ازش استفاده می کنید احترام بزارید.
    انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
    انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

سلام دوستان
      کسی می تونه در نوشتن برنامه برای پیش بینی قیمت سهام بهم کمک کنه؟ واسه پروژه در تجزیه و تحلیل تصمیم گیری های مالی می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azade65
        سلام دوستان
        کسی می تونه در نوشتن برنامه برای پیش بینی قیمت سهام بهم کمک کنه؟ واسه پروژه در تجزیه و تحلیل تصمیم گیری های مالی می خوام.
        سلام دوست گرامی
        ورودتون رو به سایت خوش آمد می گم.
        با استفاده از شبکه عصبی می خواید این کار رو انجام بدید؟
        در انجمن شبکه عصبی همین سایت موضوعات زیادی هست که می تونه کمکتون کنه.
        در لینک موجود در امضای من آدرس انجمن شبکه عصبی موجوده،روش کلیک کنید.
        موفق باشید
        انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)

دیدگاه

آره با شبکه های عصبی
          خدا خیرتون بده کاش زودتر با این سایت آشنا شده بودم تا اخر هفته وقت دارم پروژه امو تحویل بدم

موضوعم تحلیل تکنیکاله باید یک مدل بسازیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط azade65
            آره با شبکه های عصبی
            خدا خیرتون بده کاش زودتر با این سایت آشنا شده بودم تا اخر هفته وقت دارم پروژه امو تحویل بدم

موضوعم تحلیل تکنیکاله باید یک مدل بسازیم
            ببینید شما با یک شبکه ی عصبی چند لایه(multi layer feed forward neural network) و قانون آموزشی back propagation کارتون راه می افته،برای آموزش برنامه نویسی متلب هم راهنمای تولباکس شبکه ی عصبی رو باید مطالعه کنید.
            لینک دانلود تولیاکس هم در انجمن شبکه عصبی گذاشتم،بگردید پیدا می کنید.
            موفق باشید

دیدگاه

من یه پروژه دارم که باید یه موتور را با avr کنترل کنم و می خواهم اینو در ******** شبیه سازی کنم لطفا من را کمک و راهنمایی کنید. :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط navid413
                من یه پروژه دارم که باید یه موتور را با avr کنترل کنم و می خواهم اینو در ******** شبیه سازی کنم لطفا من را کمک و راهنمایی کنید. :sad:
                با سلام.
                اگر الزامی نیست ، فکر می کنم اگه این کارو در محیط proteus انجام بدید خیلی راحت تر باشه . چون تو محیط proteus ،تمامی پروگرمرها و حتی موتورها مدل شده و خیلی راحت می تونید از اونها استفاده کنید.
                davood.shaghaghi@gmail.com

دیدگاه

می دونم تو proteus خیلی راحته ولی می خوام با ******** انجام بدم کسی هست کمک کنه

دیدگاه

سلام چه جوری می تونم یک عکس به صورت ماتریس از 1و-1 یعنی به صورت قطبی نشون بدم در مطلب

دیدگاه

سلام دوستان
                      می تونید به من کمک کنبد..من می خوام از دو فولدر عکس بخونم مثلا عکس هایی که توی فولدر1 بریزه توی x و فولدر 2 را بریزه توب y با مطلب

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sarasam
                        سلام دوستان
                        می تونید به من کمک کنبد..من می خوام از دو فولدر عکس بخونم مثلا عکس هایی که توی فولدر1 بریزه توی x و فولدر 2 را بریزه توب y با مطلب
                        منظورتون از xوy به صورت ماتریس هست؟؟؟
                        quand on veut,on peut...

دیدگاه

بله ماتریس هستند.این که چه جوری مسیر فولدر مشخص کنم و و بگم عکسهایی که فوادر1 بریزه توی x نمی دونم

دیدگاه

یک سوال دیگه تولید 100 تا عدد تصادفی بین دو عدد در مطلب

دیدگاه

سلام، استاد آز کنترل ما کلا با 2 جلسه 3.5 ساعته، 3 تا پروژه داده که اصلا با اون چیزی که گفته کلی متفاوته. :sad: راستش من چارهآ‌ای جز مطرح کردن توی این انجمن نداشتم، از دوستان خواهش میکنم کمکم کنید. شاید برای شما پیش پا افتاده باشه. گفته از این 3 موضوع یکیشو انتخاب کنید.

1: ایجاد ارتباط سخت افزاری با matlab از طریق یکی از پورت های کامپیوتر، میتواند در حد روشن و خاموش کردن یک LED یا نمایش یک عدد روی 7-seg ( متن برنامه، شماتیک سخت افزار و توضیحات لازم )

2: با استفاده از GUI در matlab یک برنامه ساده کنترلی بنویسید. برای مثال اطلاعات تابع تبدیل را بگیرد و دیاگرام bode آنرا رسم کند ( متن برنامه، مراحل ساختن برنامه GUI )

3: گرفتن تصویر در محیط matlab با استفده از یک webcam و انجام کار کنترلی مانند تشخیص رنگ، تشخیص شکل هندسی خاص و ... ( متن برنامه به همراه توضیحات لازم )

دوستان عزیز گفته از این 3 موضوع یکیشو انتخاب کنید و تا 12/6 برام ایمیل کنید. البته فقط تئوریش رو میخواد نه عملیشو. ممنون میشم کمکم کنید. :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sarasam
                                یک سوال دیگه تولید 100 تا عدد تصادفی بین دو عدد در مطلب
                                Rand(1,100)= 100 عدد بین 0 و 1
                                به همین طریق:
                                rand (1,n)=n عدد بین صفر و یک و یا اگر بخوای از یک تا 100 رو به صورت تصادفی بهت بده باید از دستور randperm(100) استفاده کنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X