اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انجام پروژه در مورد نرم افزار مطلب مجانی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انجام پروژه در مورد نرم افزار مطلب مجانی

ر مورد سیمولینک هم انجام میدید؟ :applause:

دیدگاه

سیمولینک دیجیتال

سلام
      من میخواستم برای پروژه پایان ترمم چند تا مدار رو با مطلب طراحی کنم و لی به چند تا هم مشکل برخوردم طراحیها اینا هستن :

1- شمارنده ای طراحی کنید که با استفاده از فیلیپ فلاب های JK بعلاوه 3 بشمارد. (4 بیتی) (یعنی وقتی 0 داده شود خروجی 3 را نشان دهد)
      2- یک مدار ترتیبی همگام با یک خط ورودی ویک خط خروجی طراحی کنید تا رشته های 0 0 1 1 را بشمارد.

ممنون میشم اگه کمکم کنید چون تا 3 روز وقت دارم و کلا 10 نمره بقیه از کل نمره هر درس به این پروژه بستگی داره. :redface:

دیدگاه

سلام به همگی.اگه میشه یه پروژه در مورد سیگنال ها به من بدید.ممنون میشم.

دیدگاه

با سلام
          لطفا اگه ممکنه برنامه این فیلتر را با مطلب بنوسید.ممنون
          we want to design a narrow band pass filter to pass the center ferequency at w0=.5pi the band with shoud be no more than 0.1pi
          a) * use the frequency samplinig technique and choose m so that there is one sample in the transition band.use the
          optimum value for transition band samples and draw theferequencysampling structure

b)use the kaiser window technique so that the stopband attenuation is the same as that of above ferequency samplinig design.determine the impulse response h(n)and draw the linear phase structure

دیدگاه

سلام
            یه مشکلی دارم در مطلب می خواهم چندین تصویر را بگیرد در دیتا بیس ذخیره کند وبعد زمانی که بهش یک تصویر را می دهیم تصویر ورودی را با تصویرهای داخل دیتا بیس چک کند اگر یکی بود مشخصاتش رو بدهد اگه کمکم کنید یا راهنمایی خیلی کوچک هم کنید خیلی ممنون می شوم :redface:

دیدگاه

با سلام. می خواهم در نرم افزار مطلب تعداد زیادی ماتریس تصادفی با دستور rand یا randperm ایجاد کنم به این صورت که بعدا بتوانم از تک تک اعضای هر یک از این ماتریس ها استفاده کنم. اما این کار را نتوانستم انجام دهم. زیرا اگر آنها را در قالب یک ماتریس (با دستور )cell قرار دهم دیگر اعضای آنها را نمی توان تک تک بررسی کرد (متلب اعضای آنها را نمی شناسد بلکه آین ماتریس ها را به عنوان یک آرایه تک عضوی از ماتریس cell در نظر می گیرد.) می توانید برای انجام این کار به من کمک کنید؟

دیدگاه

سلام دوستان.
                من می خوام تابعی بنویسم که پارامترهای Kp,Kiمربوط به کنترل کننده PI رو بگیره و به ازای یک سیستم مشخص پاسخ پله سیستمی که ازترکیب سری سیستم اصلی وکنترل کننده وسپس فیدبک واحد به وجود آمده رو رسم کنه و در ضمن مقادیرtr,ts,Mp,Ess رو حساب کرده ودر خروجی نمایش بده.
                البته خودم یه چیزایی نوشتم ولی به ازای هر مقدار از پارامترهای کنترل کننده مشخصات پاسخ درست در نمی یاد. :sad:
                ممنون می شم زحمتشُ بکشید. :nice:
                sabz bashid

دیدگاه

سلام
                  درمورد نگاشت عدد مختلط و نمایش گرافیکیش یک کم توضیح بدین

دیدگاه

سلام
                    میشه نحوه شبیه سازی ژنراتور های تحریک مستقل یا نحوه رسم منحنی مشخصه بارداری یا بی باری
                    اون تو متلب رو آموزش بدین
                    ممنون :agree:

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز

مشکلی در رابطه با نرم افزار مطلب دارم خواهشمند است در صورت امکان مرا راهنمایی کنید

سوال : نشان دهید مدار شکل زیر می تواند حامل DSB را استخراج کند

عکس مدار رو نتونستم بزارم ولی نقشه مدار ساده

در ورودی مدار یک بلوک است که مدار را به توان دو می رساند
                      بلوک دوم یک فیلتر mbpf است که فرکانس خروجی اون برابر با 2fc و fc=1khz
                      و بلوک سوم یک نصف کننده فرکانس است

لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی کنید و یا کتاب یا سی دی در این رابطه اگر هست به من بگویید
                      با تشکر

دیدگاه

سلام ممنون از ابتکاری که انجام دادین استاده محاسباته ما یه پروزه در مورد روشهای عددی برای حل معادلات که 5روش اند 1=روش نصف کردن فاصله 2=روش مماسی یا همان نیوتن 3=روش وتری 4=روش نقطه ثابت 5=روش سکانت امیدوارم که با درسه محاسبات آشنایی داشته باشین اگه بتونین واسه اینایی که گفتم برنامه ایی با زبان مطلب بنویسید.اگر کمکم کنید ممنون می شم
                        با تشکر:ملوان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ملوان
                          سلام ممنون از ابتکاری که انجام دادین استاده محاسباته ما یه پروزه در مورد روشهای عددی برای حل معادلات که 5روش اند 1=روش نصف کردن فاصله 2=روش مماسی یا همان نیوتن 3=روش وتری 4=روش نقطه ثابت 5=روش سکانت امیدوارم که با درسه محاسبات آشنایی داشته باشین اگه بتونین واسه اینایی که گفتم برنامه ایی با زبان مطلب بنویسید.اگر کمکم کنید ممنون می شم
                          با تشکر:ملوان
                          من کلا محاسبات یادم رفته... :angry: اگه میتونی یه توضیح کوچیک در مورد روش بده تا واسه برنامه اش کمکت کنم.

دیدگاه

من با ezplot میخوام 1 دایره به قطر 100 رسم کنم نمیشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            اما به قطر کمتر میشه
                            باید رنج نمایشی را تغیر بدیم، چجوری؟؟؟

دیدگاه

سلام .برای کنترل موتور در matlabچکار باید کرد؟ برنامه ونحوه اتصال پورت کامپیوتر به موتور ودر کل اموزش ان رالطف کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmz81
                                من با ezplot میخوام 1 دایره به قطر 100 رسم کنم نمیشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                اما به قطر کمتر میشه
                                باید رنج نمایشی را تغیر بدیم، چجوری؟؟؟
                                من مشکلم حل شد :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X