اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرعت شبیه سازی در پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سرعت شبیه سازی در پروتئوس

سلام
    من فکر نمی کنم مشکل از سی پی یو یا ویندوز باشه ، چون من تابلو روان با اون همه لچ و ماتریس رو لود میکنم راحت جواب می ده بعد من یک مدار با چند led بستم پروتئوس هنگ می کنه ، فکر نکنم اشکال از این چیزا باشه. بعدش اینکه اینقدر دیر به دیر به این تاپیک ها جواب می دین که اصلا یادمون میره یه روزی سوالی پرسیده شده. در کل اگه کسی بتونه دلیل منطقی و کارا برای این مشکل بیان کنه ممنون میشیم.
    یا حق
    آخر بودن تنهائيست و پايان تنهايي ، خداست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
      چرا از ورژن های جدید تر استفاده نمیآ‌کنید؟
      باسلام خدمت دوستان - بنده هم مشکل خطای این دوستمون رو دارم و از ورژن 7.10 استفاده می کنم. بعید می دونم این مشکل با ورژن بالاتر حل بشه
      من توی پروژه ام میخوام یک سیگنال مربعی رو از طریق کپچر کپی کنم و بعد دوباره روی یک پورت دیگر مدوله کنم هر کاری کردم جواب نداد مگر اینکه فرکانس رو بیاری روی 1M که دیگه زمان نمونه برداری از سیگنال بهم می خوره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

دیدگاه

سلام
        خدمت دوستان الکترونیکی عزیز
        بنده هم با ورژن 8.1 که از اینترنت دانلود زدم مشکل دارم مداری طراحی کردم یک شمارنده 2 رقمی با ای سی 4026 در قسمت شبیه سازی هیچ روی نمی دهدو خطایی هم نیست فقط مدار روشن می شود همان مدار را با ورژن 7.8 طراحی کردم عالی کار کرد
        بنظرتون کرک های نرم افزار درست نیست این اتفاق می افتد
        مرسی
        لطفا راهنمایی نمایید
        ورژن صحیح معرفی کنید
        حسن

دیدگاه

بنظر من باید دنبال نرم افزار های جایگزین باشیم من لپ تاپ i7 دارم با 8gb رم ولی باز پروتئوس همین پیغامو میده حتی سی پی به 40 در صد هم نمیرسه مدار هم کامل درست و بدون مشکل بستم کسی نرم افزار خوب واسه مدارات سنگین سراغ نداره؟

دیدگاه

سلام منم همین مشکل رو دارم
            جدیدترین ویرایش توسط Makaveli; ۱۰:۰۹ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴.

دیدگاه

دوست درود بر شما.
              مشکل از سیستم شما نیست. مشکل از عقب افتادگی این مملکت هست.که هر نرم افزاری رو باید دزدید و کرک کرد.
              منم رفتم به پیشنهاد مهندسین یه لپ تاپ HP
              مخصوص کارهای مهندسی هست با عین مشخصات شما
              همون رم و سی پی یو خریدم .نود درصد بخاطر پروتیوس ولی
              گاهی در روشن کردن ال ای دی و سون سگمنت هنگ میکنه و با ورژنهای مختلف پروتیوس و بسته به کرک مشکل متفاوت هست.
              وهمچنان همون مشکل رو دارم.
              روزها از سایت HP و درایور و غیره کمک گرفتم ولی افاقه نکرد مشکل از خودمون هست.
              وقتی تو دانشگاههای معتبر از نرم افزارهای کرک شده برای اموزش استفاده میکنن وای بحال ما.
              لطفا اگه درمون این درد رو پیدا کردید به ما هم گزارش بدید
              ممون میشم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X