اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

8870 در proteus

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

8870 در proteus

من protues 7.6 رو نصب کردم.
    حالا دو تا نرم افزار دارم یکیش ARES و دیگری ISIS ولی متاسفانه تو هیچ کدومشون IC 8870 رو پیدا نکردم.ظاهرا تو library اون نیست.
    از دوستان کسی هست کمک کنه که اولا از کدوم یکی از نرم افزاذر های بالا باید استفاده کنم و دیگر اینکه چطوری 8870 رو پیدا کنم؟
    ضمنا ترانزیستور C945 هم تو لیستش نبود.

ممنون

پاسخ : 8870 در proteus

نوشته اصلی توسط shahram_g
    من protues 7.6 رو نصب کردم.
    حالا دو تا نرم افزار دارم یکیش ARES و دیگری ISIS ولی متاسفانه تو هیچ کدومشون IC 8870 رو پیدا نکردم.ظاهرا تو library اون نیست.
    از دوستان کسی هست کمک کنه که اولا از کدوم یکی از نرم افزاذر های بالا باید استفاده کنم و دیگر اینکه چطوری 8870 رو پیدا کنم؟
    ضمنا ترانزیستور C945 هم تو لیستش نبود.

ممنون
    سلام
    دوست عزیز من فکر نمی کنم آی سی mt8870 با نرم افزار پروتیوس شبیه سازی بشه و ....!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حیاتی

سلام
      دوست عزیز من فکر نمی کنم آی سی mt8870 با نرم افزار پروتیوس شبیه سازی بشه و ....!!!!!
      ممنون از پاسختون.
      من فقط می خوام مدارش رو بکشم و نمی خوام شبیه سازی کنم.
      میشه یه نرم افزار بهم معرفی کنید که بتونم توش این IC و AVR رو پیدا کنم تا مدارم رو رسم کنم؟

دیدگاه

سلام

اگه فقط میخای شماتیکش رو بکشی و نمی خای مدار رو ران کنی با ابزارهای سمت چپ پایین یه مستطیل بکش و چند تا پایه واسش بزار و شمارش رو هم مشخص کن !

فکر کنم آقای شکوهی اگه اشتباه نکنم ؛ قبلا یک آموزش کامل تو سایت گذاشته بودن که تو اون توضیح داده بود چجوری میشه قطعاتی که نیست رو ساخت و به کتابخونه اضافه کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عادل جون
          سلام

اگه فقط میخای شماتیکش رو بکشی و نمی خای مدار رو ران کنی با ابزارهای سمت چپ پایین یه مستطیل بکش و چند تا پایه واسش بزار و شمارش رو هم مشخص کن !

فکر کنم آقای شکوهی اگه اشتباه نکنم ؛ قبلا یک آموزش کامل تو سایت گذاشته بودن که تو اون توضیح داده بود چجوری میشه قطعاتی که نیست رو ساخت و به کتابخونه اضافه کرد
          نرم افزار دیگه ای نیست که هم AVR و هم 8870 رو داشته باشه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X