اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چطوری میشه کیبورد کامپیوتر رو توی پروتیوس شبیه سازی کرد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چطوری میشه کیبورد کامپیوتر رو توی پروتیوس شبیه سازی کرد؟

اینجوری که خیلی بد شد....
    کیبرد واقعی سریال ارسال میکنه ولی این کلا عوض میشه کاربردش ، فقط ظاهر کیبرد کامپیوتر رو یدک میکشه...
    من که باهاش کار نکردم ولی از ظاهرش معموله که مثله ماترسی ال ای دی باید راش بندازی
    هر کلیدی یک شماره مربوط به سطر و ستون داره
    میشه یه خرده بیشتر توضیح بدین
    ببینید یه کیبرد 4*4 کلا 8 پایه برای آدرس دهی داره ، که این 8 پایه رو میشه به یه پورت میکرو داد و مالتی پلکس کرد
    اما توی این نمیشه این کار رو کرد چون 28 پایه داره و تمام پورت ها رو اشغال میکنه
    ------------
    مثلا من میخوام کلید Q رو بزنم
    باید پایه c کیبرد رو به پایه 2 وصل کنم؟ بعد از اون یه سیم بکشم به میکرو؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin007
      اینجوری که خیلی بد شد....
      کیبرد واقعی سریال ارسال میکنه ولی این کلا عوض میشه کاربردش ، فقط ظاهر کیبرد کامپیوتر رو یدک میکشه...

مثلا من میخوام کلید Q رو بزنم
      باید پایه c کیبرد رو به پایه 2 وصل کنم؟ بعد از اون یه سیم بکشم به میکرو؟؟؟؟
      آره متاسفانه فکر کنم همین جوریه !

آقا با عرض شرمندگی چون دارم میرم مسافرت دیگه نیستم ، ایشالا دوستان با تجربه تر بیان اینجا و کمک کنن مشکلتون هر چه زودتر حل شه

فعلا یا علی

دیدگاه

پاسخ : چطوری میشه کیبورد کامپیوتر رو توی پرو&

سلام دوستان
        من همچنان دنبال این هستم که توسط وقفه ها به صورت سریال به میکرو دیتا بفرستم و میکرو دریافت کنه
        من با دو تا از اون virtual termnal میتونم دیتا به هم دیگه بفرستم ولی با وقفه و به میکرو نمیتونم
        این برنامه که میذارم کپی شده از کتاب آقای جابر الوندی هستش
        من خودم به صورت عملی این مدار رو بستم و جواب گرفتم ولی هنوز توی شبیه سازی کیبرد کامپیوتر مشکل دارم
        دوستان اگه لطف کنن و این برنامه رو ببینند که میتونن با virtual terminal به صورت سریال و همراه با وقفه دیتا ارسال کنن طوری که روی اون ال سی دی نشون بده کمک بزرگی کردن

دانلود برنامه:
        کد:
        http://www.4shared.com/zip/tb2aQARt/KEYBOARD_51jaber_alvandi.html

دیدگاه

سلا م اقای مهندس منم بعد از سالها پروژه شما رو دارم الان ولی من لازم نیست حتما فارسی باشه همون تایپ انگلیسی کافیه خواستم ببینم شما تونستین تو پروتوس شبیه سازی کنید ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون کمتر میام روی سایت اگه زحمت نمیشه تو تلگرام پیام بدید 09301725656 خیلی ممنون

دیدگاه

سلام دوستان.ببخشید من این پروژه رو (اسکن کیبورد کامپیوتر و نمایش روی lcd توسط میکرو avr)باید به صورت عملی جواب بگیرمِ.حقیقتا به این مباحث مسلط ام و با میکرو ها هم کار کرده ام اما هرکار میکنم جواب نمیگیرم و حتی نتونستم فشردن کلید رو متوجه بشم.چندین روزه درگیرم خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
            باتشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X