اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش Proteus 6.9

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش Proteus 6.9

با تشکر از شما با این سایت باحال :nice:

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و مدیریت سایت.
      بعد از مدتی طولانی که سایت نبدوم و غطبت طولانی داشتم، برگشتم بالاخره.
      ضمن تشکر از نکته نظرات و تشکرهای دوستان، در مورد نوشته من، امیدوارم که تونسته باشه کمکتون کرده باشه و مفید بوده باشه.

ورژن کامل نوشتم رو که حدود 210 صفحه آموزش همین برنامه (ورژن 6.9) هستش میزارم براتون. ولی از مدیریت خواهش میکنم:
      1) فایل قبلی رو پاک نکنه، چون اون فایل محتصر و میشه گفت برای کسایی که میخوان شروع کنن میتونه بهتر باشه.
      2) از اینکه فایل شاید دقیقاً با قالب مقالات سایت منطبق نباشه، عذرخواهی می کنم. (هر چند نمیشه به ای« مقاله گفت ولی) به هر حال در تدوین قالب مقالات بودم و احترام به قوانطن سایت رو مقدم میدونم و از اینکه قالب نوشته در قالب نوشته های سایت نباشه، عذرخواهی میکنم.
      3) متاسفانه من نتونستم به سیستم پلود سایت وارد بشم و مجبور شدم تا فایل رو روی RAPIDSHARE بزارم. فایل رو منتقل کنید لطفاً.

فایلی که براتون مییزارم، میشه گفت دو قسمت هستش، یکی قسمت تکمیلی تر و میشه قسمت سوم همون نوشته قبلی هستش و دومی PROTEUS VSM هستش.

اگر بتونم طی یک ماه آینده، یه نوشته کوچیک در مورد MATLAB و اینکه چه جوری و از کجا MATLAB رو شروع کنیم میزارم.

البته برای راحتی دوستان لینک وستقیم از RAPIDSHARE دادم تا فایل به سرور سایت منتقل شه.

http://rapidshare.com/files/295240197/Proteous5_Final2.pdf

http://rapidshare.com/files/295241103/Proteus_new_1.pdf

منتظر نکته نظرات سازنده شما هستم.
      BNTSTBNT

دیدگاه

دوستان سلام من میخاستم ببینم آیا درآخرین ورژن پروتیوس آیسی ds1307و uln2803 هست با تشکر

دیدگاه

پاسخ : طریقه نصب برنامه

نوشته اصلی توسط یاشار شکوهی
          سلام. توی سایت تو برخی قسمت ها دیدم دوستان تو نصب این برنامه مشکل دارن. البته ممکنه این نسخه نباشه ولی بد ندیدم چگونگی نصب این برنامه رو هم توضیح بدم. :cry: نسخه 6.9

http://www.4shared.com/file/3591159/...tallation.html

پسبورد رو هم فکر کنم بدونن همه!
          فایلش خرابه
          زندگی شوق رسیدن به همان فردایی است که هرگز نخواهد امد تو نه در دیروزی نه در فردا

دیدگاه

من که نتوننستم دانلود کنم اگه امکانش هست مدیر محترم فایلو رو سرور سایت پلود کنه

دیدگاه

آقا خدا عمرت بده ، آموزش عالی و مفصلی بود ، ولی من یه سوال داشتم که نمی تونم جوابش رو پیدا کنم :angry: شاید دارم گیج بازی در میارم
              من بلدم که شکل موج یک سر یک المان رو نستب به زمین کلی ببینم ولی نمی تونم شکل موج دو سر یک المان رو نستب به هم ببینم ( حالا یا با گراف یا با اسکوپ ) می تونید راهنمایی کنید ؟!!؟! :question: :question:
              دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

آها فکر کنم فهمیدم ، عجب آی کیویی هستم من :icon_razz: :redface:
                :wow:
                دو تا از ورودی های اسکوپ رو از هم کم کردم درست شد ، البته به نظر می رسه که این راه حل اصولی نباشه
                :bye
                دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.

دیدگاه

سلام آقا من تو دانلود مشکل دارم نمیتونم دانلود کنم ارور میده.

دیدگاه

سلام
                    مدیریت محترم برای دانلود فایل اول که رپیدشیر می نویسه فایل پیدا نشد و فایلی هم که همون صفحه اول هست و خلاصه و توضیح مختصر نرم افزار هست، خراب هست. لطفا لینک همه فایل ها را روی سرور خودتون قرار بدید تا دوستان استفاده بکنند.

پیشاپیش از کمک شما ممنونم

موفق و پیروز باشید

دیدگاه

سلام بر همگی
                      از شما دوستان کسی هست که کمک من کنه ؟
                      چند روزی میشه که نصب پروتئوس برام اعصاب نذاشته تمامی ورژنها رو امتحان کردم بازم فایده نداشت
                      یعنی بعد از نصب کامل و کرک و ... بازم برای اجرا کردن اون ارور لایسنس میاد !!
                      در صورتی که مراحل لایسنسش هم درست انجام دادم حالا نمیدونم دردش چیه
                      قبلا رو ویندوز xp راحت نصب میشد حالا که ویندوز رو به 7 تغییر دادم برای مشکلساز شده
                      کمکم کنید
                      (پیشاپیش ممنونم)
                      مهم نیست که چه مدرکی دارید ، مهم این است که چه درکی دارید ...

دیدگاه

پاسخ : پس آموزش Proteus 6.9 کــــــــــــــــــوش!!؟؟؟ لینک خرابه

چرا بازنمیشه لطفا یه لینک درست بزارید من نیاز دارم به این آموزش

دیدگاه

سلام :redface:
                          یه سوال کوچولو
                          تو پرتئوس امکان تعیین بتا ترانزیستور ها وجود داره؟؟یهنی میشه اونو به هر نحوی تغییر داد اگر نه تو بقیه نرم افزار شبیه سازیا چه طور؟؟؟؟
                          ممنون :applause:

دیدگاه

من که نتونستم دانلود کنم لطفا یه بار لینک را بررسی کنید من به این آموزش نیاز دارم. :eek:

دیدگاه

باسلام.
                              از زحماتی که کشیدین ممنون بخصوص از آقا یاشار ولی من هیچکدوم از فایلها رو نتونستم دانلود کنم :sad:
                              پیجش باز نمیشه؛هم اولین فایلی که گذاشتین هم این فایلهایی که جدید گذاشتین.
                              آقا من دیر اومدم :icon_razz::redface: یا اینا مشکل دارن؟! :cry:
                              لطفا چک کنید

دیدگاه

لینک دانلود کار نمیکنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X