اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دیدن محتویات پورت در حال نوشتن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دیدن محتویات پورت در حال نوشتن

با سلام
    من دنبال برنامه ای می گردم که زمانی که دارم با یک برنامه دیگری در یک پورت سریال کامپیوتر می نویسم و می خوانم قابلیت مانیتور کردن آنها را به من بدهد . راستش توی اینترنت چند برنامه پیدا کردم و نصب هم کردم ولی هیچکدام اون قابلیت را به نحو خوب نداشتند دنبال یک برنامه می گردم که کسی تست کرده و استفاده کرده باشد
    قبلا از لطف دوستان تشکر فراوان می کنم .

پاسخ : دیدن محتویات پورت در حال نوشتن

سلام
    دوست عزیز شما میتونید از نرم افزار comview برای این کار استفاده کنی اگه تو اینترنت نبود بگو برات پلود کنم.
    حجمش حدودا 5 مگا هست وهمه پورتها رو ساپورت میکنه.
    موفق باشید

دیدگاه

با تشکر فراوان از شما منظور من دیدن پورتهای com و usb کامپوتر است نه پورتهای تحت شبکه این برنامه بایستی قابلیت تنظیم baud rate و ... را هم داشته باشد .
      البته باز هم از لطف شما تشکر می کنم و منتظر معرفی نرم افزار مناسب می مانم

دیدگاه

سلام
        نرم افزار Eltima Serial port monitor برنامه خوبی هست و از سایت www.eltima.com میشه دانلود کرد
        نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

سلام
          دوست عزیز پورت کام رو هم با این برنامه میشه دید من این کاررو کردم.
          موفق باشی

دیدگاه

سلام
            نرم افزار Eltima Serial port monitor برنامه خوبی هست و از سایت www.eltima.com میشه دانلود کرد

با تشکر فراوان از شما
            این همان چیزی بود که من دنبالش می گردم ولی به نظر می آید فقط com1 , 2 را می توان انتخاب کرد و من با com 7, 8 که در واقع usb شده است کار می کنم و نتوانستم از آن استفاده کنم

دیدگاه

فکر کنم این کارتو راه بندازه

http://www.4shared.com/file/Br5_NnWw/AccessPort.html
              A-Hosseini

دیدگاه

با تشکر
                نمی دونم مشکل از کجاست ولی اکثر این برنامه ها اصلا وقتی پورت مورد نظر را با اونها باز می کنم به برنامه اصلی اجازه با کردن همون پورت رو نمی ده . در واقع من میخوام این برنامه گوش بده و بایتهای ارسالی و دریافتی در پورت رو نمایش بده فقط همین

دیدگاه

سلام
                  برای حل مشکل اول شما باید از منوی تنظیمات پورت شماره پورت را تغییر بدبد . مثلا به com3
                  برای مونیتور کردن ابتدا شما برنامه اصلی را اجرا کنید و سپس با نرم افزار مونیتور پورت را ببنید

نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

به خدا نمیشه نمی دونم هر کدوم از برنامه ها رو که شماها لطف کرده و معرفی می کنید انتحان کردم همش میگه پورت رو نمی تونید باز کنید اون توسط برنامه دیگری بازه! اول هم برنامه خودم رو باز کردم و پورت رو باز کردم بعد این برنامه ها رو نشد برعکسش هم برنامه خودم دقیقا همین پیغام رو میده من میخوام این برنامه فقط محتویات پورت رو گوش بده .

دیدگاه

این برنامه روی پورت سریال گوش میده و پورت برای دستگاه اصلی بازه....

http://ceworld.ir/plugins/forum/forum_viewtopic.php?41
                      http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

سلام
                        بابا من n+1 بار از این نرم افزار (hdd free serial port monitor ) استفاده کردم مجانیه و کم حجم فقط تنظیماتش رو انجام بده برنامه اصلیت هم که کار خودش رو میکنه این هم چیز هایی که ارسال ودر یافت میشه نمایش میده
                        موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط داریوش عباسی
                          به خدا نمیشه نمی دونم هر کدوم از برنامه ها رو که شماها لطف کرده و معرفی می کنید انتحان کردم همش میگه پورت رو نمی تونید باز کنید اون توسط برنامه دیگری بازه! اول هم برنامه خودم رو باز کردم و پورت رو باز کردم بعد این برنامه ها رو نشد برعکسش هم برنامه خودم دقیقا همین پیغام رو میده من میخوام این برنامه فقط محتویات پورت رو گوش بده .
                          سلام ، شما نرم افزار مونیتورینگ لازم ندارید ، چون معولا نرمافزارهای مونیتور پورت اشغال می کنند و این یعنی اینکه دیگه به برنامه اصلی اجازه دسترسی به پورت نمیدن ... (کلا بی خیال بحث مونیتورینگ باید بشوید ، این بحث سر دراز داره و من حس تایپ کردن ندارم ....)

چیزی که شما لازم دارید یک اسنیفر که از اطلاعات رد بدل شده یک نسخه برای شما ذخیره کند و به صورتهمزمان و .. نمایش دهد ...

به دنبال این کلمات کلیدی باشید port sniffer & analyzer & port com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X