اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه نویسی در avr stadio

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه نویسی در avr stadio

دوستان سلام
    من چند سال با bascom کد نوشتم یه مدت کو تاه هم با codvision کد نوشتم تمام کامپایلر ها رو هم نصب کردم از همه بهتر avr stadio رو دبدم چون محیطش شبیه visual stadio بود خیلی خوشم اومد simulator اش هم جالب بود ولس متاسفانه نه help خوبی داره نه تو اینترنت help خوبی بود می خواستم بدونم دوستان می دونن ای چه زبونیه چون خودش زده c ولی بعضی از توابع codvision که اون هم c بود رو error می زنه ....
    اگه کسی help ای یا می دونست چه جوری باید شروع کنم به برنامه نویسی با ای کامپایلر و تجربه ای داشت ممنون می شم کمکم کنه
    منتظر جوابتون هستم
    من از اهل زمینم خوب می دانم که
    گل در عقد زنبور است ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست می دارد . . .

پاسخ : برنامه نویسی در avr stadio

محیط برنامه نویسی به زبان C یعنی اینکه نحوه نوشتار قسمت اصلی برنامه (کلمات کلیدی زبان) یکسان هست. یعنی یه حلقه for در کدویژن همونطوری نوشته میشه که در AVR studio .
    ولی توابع اگر که در محیط هدف پیاده سازی شده باشند قابل اجرا هستند مثل تابع sin که در همه کامپایلرها پیاده سازی شده و یکجور استفاده میشه (هر چند ممکنه روش کار توابع یکسان نباشه) اما مثلا توابع کار با ال سی دی ممکنه در یک کامپایلر پیاده سازی نشده باشه ولی در کدویژن پیاده شده پس شما نمیتونی تابع کار با ال سی دی رو منتقل کنی به AVR studio

دیدگاه

حالا منی که تا حالا با این کار نکردم باید از کجا دستورات این برنامه رو بدونم؟
      نیا باران . . . زمین جای قشنگی نیست !
      من از اهل زمینم خوب می دانم که
      گل در عقد زنبور است ولی سودای بلبل دارد و پروانه را هم دوست می دارد . . .

دیدگاه

با سلام
        بفرمایید:
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=54475.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X