اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هر کی پروژه داره بیاد تو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : هر کی پروژه داره بیاد تو

سلام دوستان
    بعضی وقتها یه شرایطی پیش میاد که هدف فدای وسیله میشه، امیدوارم که این قضیه هیچ وقت برای این سایت پیش نیاد. اینو برای این میگم چون احساس میکنم یه جورایی سوالاتی که داره توی انجمن مطرح میشه سطح علمی سایت رو پایین می یاره. البته سوال پرسیدن هیچ وقت عیب نیست اما تو این شرایط رسالت مدیران سایت باید کمی متفاوت از قبل باشه.
    پیروز و سربلند باشید
    هنگامي كه از چيزي مي ترسي، خود را در آن بيفكن، زيرا گاهي ترسيدن از چيزي، از خود آن سخت تر است.(كتاب ارزشمند نهج البلاغه/ح 175)

دیدگاه

سلام جناب نحوی.
      فرمایش شما صحیحه اما اینکه بفهمیم کی چقدر کار برنامه نویسی بلده و نسبت به اون سطح دسترسی اون کار بر رو تعین کنیم فکر کنم نشدنی باشه.چون به صرف تعداد پست این قضیه مشخص نمیشه.
      اما طبق فرمایش شما توی توضیحات برنامه میشه سطح کار رو هم قید کرد که این برنامه در چه سطحیه. و افراد مبتدی میتونند از برنامه هایی که با عنوان سطح مبتدی معرفی میشه استفاده کنند.

-------------------------

سلام جناب اسمارت.
      من فکر کنم اینجا یک مکان عمومیه (خوبیش هم به همینه).
      در کل تا سوالی پرسیده نشه کسی چیزی یاد نمیگیره.
      اصلا پایه یادگیری و پیشرفت سواله.
      و چون اینجا یک مکان عمومیه نمیشه با کسی بگی چرا سوالت آسونه و پیش پا افتاده.
      البته مراجع آموزشی قوی و همچنین تاپیکهای آموزشی با آموزش مرحله ای خیلی میتونه مفید باشه. چون هم آموزش کامله و هم تولید سوال میکنه و به سوالها هم جواب داده میشه.
      اما این کار یک فرد ماهر با وقت کافی نیاز داره که کم گیر میاد.
      حالا پیشنهاد خود شما چیه؟
      الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

دوستان فکر کنم اینجا یکم داره قاطی میشه !!!!!!
        شاید بهتر بود تو قسمت پیشنهادات اینو مطرح می کردیم و به نتیجه میرسیدیم.....
        به هر حال.......
        در مورد سطح دسترسی فعلا اقدام نمی کنیم بزارین تعداد پروژه هامون به حد معقولی برسه بعد نظر بدیم در این مورد .
        در مورد نحوه کار با Iran-pc عزیز صحبت کردم به توافق رسیدیم... انشالا محمد رضاجان دیگه کم کم شروع به جمع آوری و تست پروژه های درون سایت کنند و ادامه بدیم.
        اگه موافقین بگیم تا این پست رو به پیشنهادات منتقل کنم.

دیدگاه

به نظر من آخر سر این تاپیک باید ریست بشه .یعنی تمام پستهاش پاک بشه و فقط یک پست توضیحی توش بخوره.
          من انشاءالله از امشب شروع به جمع آوری میکنم.
          منتظر فعالیت و کمک شما دوستان هم هستم.
          موفق باشید.
          الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X