اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش برنامه نویسی اندروید

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش برنامه نویسی اندروید

نوشته اصلی توسط کاش کاشکی
    جناب محمد من تو این چند وقته خیلی دنبال فیلم آموزشی خوب گشتم که بخرم پیدا نکردم
    اگه شما یه لطفی بکنید آموزش هائی که میخاید بدید به صورت فیلم در بیارد من خریدارم
    اصلا بزارید توی همین سایت برا فروش .
    آموزش ویدیویی میخاید چیکار ؟ :smile:
    نگران نباشید از رو نوشته جلو برید. اولش ممکنه یه سری مشکلات پیش بیاد. اونارو متونید تو اینترنت بگردید ان شاءالله حتما جوابش رو پیدا میکنید. منابع متنی خیلی زیاد هست. یه کمی انگلیسی بلد باشید میتونید مطالعشون کند. :read:
    غفلت از يار, گرفتار شدن هم داد
    از شما دور شدن, زار شدن هم دارد
    هرکه از چشم بي افتاد, محلش ندهند
    عبد آلوده شدن, خوار شدن هم دارد
    عيب از ماست, که هر سال نمي بينيمت چشم بيمار شده, تار شدن هم دارد ...

دیدگاه

آقا یه سوال
      برنامه نویسی با android stdio چ فرقی با Ecilips داره .
      با کدوم کار کنیم بهتره ؟؟؟؟

دیدگاه

سلام

Eclipse که خودش فقط یک IDE هست . در اصل منظور شما همون ADT Bundle هست که یک Plugin روی Eclipse هست. اصلی ترین مشکلی که Developer ها با ADT Bundle داشتن همون Emulator اش هست که بعضی از API ها و سخت افزار ها روش به درستی کار نمیکنن. یکی دیگه از مشکلاتی که من هم خودم تجربش رو دارم این هست که توی محیط Emulator اگر هنگ کنه هیچ راهی جز restart کردن Eclispe نداری. با این حال هنوز از محبوب ترین محیط های کار برای Android هست. یک مشکل دیگه هم که ADT Bundle داره توی Layout ها هست. واقعا بعضی وقتها خیلی خنگ عمل میکنه. من خودم بشخصه چند بار دهنم سر همین Layout ها صاف شد. خیلی ایرادهای الکی میگیره که با restart کردن Eclipse یا Clean کردن پروژه خیلی وقتها حل میشه.
        Android Studioسال پیش (16 May 2013) در کنفرانس Google I/O ارایه شد و هدفش هم برطرف کردن همون نواقصی که گفتم هست. متاسفانه هنوز Community فعالی نداره و فعلا تمرکز ها روی همون ADT Bundle هست. به خاطر همین هست که هنوز باگ داره. البته من 6 ماه پیش باهاش کار میکردم شاید الان خیلی بهتر شده باشه.

از لحاظ کد نویسی فرق آنچنانی وجود نداره و هر دو تا با Java کار میکنن. من خودم فعلا همون ADT Bundle رو پیشنهاد میکنم.

دیدگاه

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز بویژه جناب mohammadali1375 عزیز که این تاپیک ارزشمندو ایجاد کردن
          من دیروز اینجارو دیدم
          (عزیز اگه 1375 تاریخ تولدته که ایول داری خدا شاهده با این سن کم این همه اطلاعات داری :mrgreen: من هم سن پدرتم :mrgreen: )
          اگه امکان داشته باشه یه بخشیو بصورت جدی اختصاص بدین به ساخت پروژه های GUI چون فک میکنم خیلی خیلی محبوب باشه و واقعا هم کاربردی ...
          مثلا اینکه چجوری از کلیدها، دکمه های شیک و دیزاین شده استفاده کنیم. یه پارامتریو بصورت گرافیکی ( توسط Gage ) مشاهده و دنبال کینم ویا با Volume یه پارامتریو کم و زیاد کنیم . یا تصویر زمینه ی زیبا و کاربر پسند طراحی کنم و قرار بدیم داخل نرم افزارمون
          فک میکنم عمده محبوبیت نرم افزار های اندروید همین قسمت GUI اونها و تعامل گرافیکی ساده و لذت بخش توسط کاربر انسانی و ماشین باشه.
          واقعا تا همینجاشم ازت شخصا سپاس گذارم موفق باشی
          یاعلی

دیدگاه

سلام
            از من گزینه target فعال نمیشه
            چرا؟!!!
            ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X