اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط بین میکرو و پورتها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط بین میکرو و پورتها

سلام
    من میخوام میکروکنترلرم با پورت usb و com و بلوتوث در ارتباط باشه! به نظرتون از کدوم زبان برنامه نویسی استفاده کنم؟ c++ یا c# یا vb؟؟؟؟
    مزایای و معایب هرکدوم برای این کارو میخوام!
    کسی هست کمکی بهم بکنه؟؟؟؟ :(

پاسخ : ارتباط بین میکرو و پورتها

میکرو کنترلرت چی هست؟؟؟؟؟
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

C++ بهترین هست. فوایدش هم این هاست:
      چون حجم برنامه هایی که با این زبان نوشته میشه کم تر از برنامه هایی هست که با بیسیک نوشته میشه.
      در C++ دست شما باز تره.

نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
      میکرو کنترلرت چی هست؟؟؟؟؟
      به نظر من زبان برنامه نویسی به نوع میکرو کنترلر نباید ربط داشته باشه . واسه همه ی میکرو ها و زبان ها کامپایلر مخصوص خودش هست. نه؟
      [glow=green,2,300][b]بشر ممکن الخطاست
      درخت هرچه پربار تر سر به زیر تر[/glow]

دیدگاه

سلام خسته نباشید
        من از زبان بسکام و میکروکنترلرهای avr استفاده میکنم.
        حالا سوالم اینجاس که ارتباطی که می خواهم از طریق میکرو با pc یا لبتاپ ایجاد کنم از چه زبانی استفاده کنم بهتره.. در بخش کامپیوتر من از چه زبان برنامه نویسی مثل c++ یا c#ویا vb استفاده کنم بهتره ...در کل کدام زبان کاملتر+راحت تر+کاربردی تر+سریعتر هست که برم یاد بگیرم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fatemehmousavi
          سلام خسته نباشید
          من از زبان بسکام و میکروکنترلرهای avr استفاده میکنم.
          حالا سوالم اینجاس که ارتباطی که می خواهم از طریق میکرو با pc یا لبتاپ ایجاد کنم از چه زبانی استفاده کنم بهتره.. در بخش کامپیوتر من از چه زبان برنامه نویسی مثل c++ یا c#ویا vb استفاده کنم بهتره ...در کل کدام زبان کاملتر+راحت تر+کاربردی تر+سریعتر هست که برم یاد بگیرم.
          حالا سوالت واضح شد. به نظرم vb بهتر باشه. با توجه به اینکه بسکام هم کار میکنی.
          البته خودم به شخصه c++ رو بیشتر قبول دارم. اما به نظرم برای شما vb بهتر باشه
          ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X