اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب پروژه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتخاب پروژه

سلام دوستان از این کهخ وقت شریفتونو گرفتم معذرت میخوام،راستش من میخوام ی پروژه واسه دانشگاه بسازم اما نمیدونم چی بسازم پروژهای که مخوام بسازم با میکرو هستش،اساتید منحترم اینبار نمیخوام چیزی طراحی کنید فقط ایده بدید و زحمتش فقط چند دقیقه فکر کردنه
    منتظر ایده هاتون هستم :arrow:
    نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

پاسخ : انتخاب پروژه

در چه سطحی باشه ؟
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

یه وسیله بساز که بتونه جهت باد رو تشخیص بده بعد تو یه lcd نشون بده ، چطوره؟
      نــــ_ـــمـــ_ــــیــــ_ـــدونـــــ_ــم.....

دیدگاه

سلام بچه ها از این که تصمیم گرفتیداین حقیرو راهنمایی کنید ممنون،لازمه بگم سطح پروژه خیلی مهمه و من ی پروژه ساده نمیخوام پروژه ای میخوام واسه ی نمایشگاه که دانشگاه ما میزبان هستش و میخوام اونجا حرف اولو بزنه تصمیم دارم ی پروژه کاربردی و حرفه ای حالا نه در سطح بالای بالا اما تو ی سطح خوب باشه، به زبون ساده بگم پروژه بچه بازی نمیخوام
        بازم منو راهنمایی کنید مرسیییییییییی

دیدگاه

لطفا بگید تو چه زمینه هایی مهارت دارید ؟ یا علاقه دارید؟
          (زبان برنامه نویسی-میکروی مورد نظر-موضوع نمایشگاه و ...) امیدوارم بتونیم یه طرح خوب بدیم
          It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

سلام
            تاچ پد لب تاب چطوره؟

نیاز به دو مهارت داره : 1) برنامه نویسی میکرو کنترولر 2) برنامه نویسی کامپیوتر (VB6 راحت تره)

موفق باشید :agree:

دیدگاه

پروژه هایی که با تاچ پد هستند خیلی خوبه .
              [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

با سلام دوست عزیز یک پروژه تابلو روان چرخشی آقایfeshwari توی سایت معرفی کرده بود که رنگیم بود فکر کنم اگه روش کار کنی خیلی خوب باشه

دیدگاه

دوستان عزیز از همه شما به خاطر راهنمایی هاتون ممنونم ،من در برنامه نویسی به میکرو نسبتا مسلطم اما به زبان بیسیک،این پروژه برای ی نمایشگاست که تا چند ماه دیگه برگزار میشه و راجب ابتکارات دانشجویان هست،و لازم بدونید که از برنامه نویسی کامپیوتر چیزی نمیدونم و فکر میکنم ضعف من همین باشه،لطفا پروژه ها و ایده های خودتونو با بنده حقیر در میان بزارید و منو راهنمایی کنید و نکته آخر این که به طراحی و ساخت مدار اشراف دارم یعنی از نظر سخت افزاری هیچ مشکلی وجود نداره
                  با تشکر از همه شما دوستان عزیز و خوبم

دیدگاه

سلام
                    میشه بگی این نمایشگاه کجاست و چطوری میشه توش شرکت کرد؟
                    نــــ_ـــمـــ_ــــیــــ_ـــدونـــــ_ــم.....

دیدگاه

این نمایشگاه در شهر اندیشه برگزار خواهد شد و میزبان این نمایشگاه هم دانشگاه آزاد اندیشه هست،که ابتکارات دانشجویان نمایش داده خواهدشد،فکر میکنم برای شرکت در این نمایشگاه باید از طریق دانشگاه خودتون اقدام کنید
                      به هر حال دوستان نظر و ایده یادشون نره :redface:

دیدگاه

سلام دوستان ،خبری ازتون نیست راهنمایی چی شد پس، من هیچی به ذهنم نمیرسه لطفا ی پروژه معرفی کنید مرسی :cry2: :sad:

دیدگاه

راستش مشکل اکثر بچه ها همینه...که پروژه نمیدونند چه پروژه ای انتخاب کنند...

یک بار من یه اقدامی کردم از بس بچه ها علاقه نشون دادند...

اینم تاپیکش:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=34316.msg165705#msg165705

__________________________________________________ __________

یکی دو تا پروژه دیگه هم مد نظرم هست...

یکیش یه سیستمیه که به موبایل وصل بشه ... بعد هر پیامی که برای موبایل اومد ، یه متن خاصی رو برای همون شماره بفرسته....

این سیستم خیلی کاربرد داره...نمونش هم میتونه اعلام مثلا یک سری جلسات باشه...همین سیستم رو یه جایی تو اصفهان میخواستند...

شرمنده اون یکیش رو یادم نمیاد :mrgreen:
                          موفق باشید :nerd:

دیدگاه

مهدی جان مشکل جامعه ما هم اینه که کسی نمیتونه خوب ایده بده با همین تاپیکها میشه خودمونو مجبور به فکر و مطالعه کردن کنیم تا بتونیم ایده و پیشنهاد های جالب ارائه بدیم بنده طی این چند روز کتا بهای زیادی مطالعه کردم اما تمام پروژه ها تکراری هستند به هر حال از شما دوستان عزیز می خوام که سعی کنید تا ایده دادنو یاد بگیرید درسته منم هم بلد نیستم ولی قطعا تلاش خودمو میکنم امیدوارم دوستان پیشنهاد ها و ایده های خودشونو از من دریغ نکنند :sad: :arrow:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی مهری
                              یکی دو تا پروژه دیگه هم مد نظرم هست...

یکیش یه سیستمیه که به موبایل وصل بشه ... بعد هر پیامی که برای موبایل اومد ، یه متن خاصی رو برای همون شماره بفرسته....

این سیستم خیلی کاربرد داره...نمونش هم میتونه اعلام مثلا یک سری جلسات باشه...همین سیستم رو یه جایی تو اصفهان میخواستند...

شرمنده اون یکیش رو یادم نمیاد :mrgreen:
                              موفق باشید :nerd:
                              این پروژه جواب با sms رو که گفتید تو اکثر موبایل ها هست
                              یه پروژه ساده ولی بسیار کاربردی :biggrin:
                              یه سیستم طراحی کنید که وقتی کسی خونه نیست چراغ ها و لوازم خونه یه جوری روشن خاموش بشن که هیچ دزدی جرأت ورود به خونه رو نداشته باشه :mrgreen:
                              میتونید از فتوسل و رله و LCD توی پروژه استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X