ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    2010/06/18
    تبريز
    30
    0

راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ

سلام
    دوستانی که با لپ تاپهای ASUSسری K42j و K53SV و DELL INSPIRON 5110 کارکردن و یا اطلاعاتی دارد لطفا من رو راهنمایی کنن که کدوم رو بخرم.
    من شنیدم ASUS تو رنج قیمتی یک میلیون بهترین گزینه هست تازه از یه تعمیر کار هم پرسیدم گفت ASUS کمترین خرابی رو بین سایر لپ تاپها داره.مگر اینکه دوستان پیشنهاد دیگه ای داشته باشن.
    ممنون.
    بنده آن دمم كه ساقي گويد
    يك جام دگر بگير و من نتوانم
    2008/07/16
    86
    0

پاسخ : راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ

با سلام
    امکانات مورد نیاز از قبیل رم و نوع حافظه رم و کارت گرافیک و هارد و نوع پردازنده برای خرید لپ تاپ که به درد یک دانشجوی برق بخوره در چه رنجی باید باشه؟
    بهترین برند چیه؟
    ====================
    هر موفیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی ست...که مورد توجه و ستایش افراد دیگر قرار نگرفته اند...
    =====================
    2010/03/05
    3,251
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط ELECGIRL
    با سلام
    امکانات مورد نیاز از قبیل رم و نوع حافظه رم و کارت گرافیک و هارد و نوع پردازنده برای خرید لپ تاپ که به درد یک دانشجوی برق بخوره در چه رنجی باید باشه؟
    بهترین برند چیه؟
    سلام
    جواب هر دو سوالتون بستگی داره به اینکه چقدر میخواین هزینه کنید
    هر برندی تو یه رنج قیمتی خوب کار کرده ...
    در لپ تاپ های بالای 3 میلیون و به اصطلاح high-end حتی 1 درصد هم شک نکنید که asus بهترین برند هست(البته اپل هم خوبه ولی تو قیمت برابر مدل های asus تقریبا 1.5 برابر مدل های اپل کارایی دارند و البته باید عدم ساپورت اپل از ویندوز رو هم در نظر بگیرین)
    البته asus در اکثر رنج قیمت ها مدل هایی داره و میتونه یه انتخاب مناسب باشه
    در رنج قیمتی 2.5 تا 3 میلیون تومان بهترین انتخاب HP سری Pavilion هست
    در رنج قیمت 2 تا 2.5 میلیون تومان علاوه بر دو برند بالا(asus و hp) مدل های DELL XPS هم کارایی خوبی دارن
    در رنج قیمت 1 میلیون تا 2 میلیون تومان برند های MSI و فوجیستو کارایی مناسبی دارن
    در قیمت برابر msi کارایی بهتری داره ولی ساخت چین هست و فوجیستو ساخت المان
    در کل اگه بازی و ... مدنظرتون نباشه و یه لپ تاپ در سطح متوسط(کارایی) و کیفیت ساخت و عمر بالا بخواین فکر کنم فوجیستو انتخاب خوبی باشه و دوستانی هم که دارن خیلی تعریف میکنن
    با سپاس
    2008/07/16
    86
    0

قیمتش 1 تا 2 میلیون تومان باشه.. من تو نت خیلی سرچ کردم نظرات متفاوته اما وجه مشترک همه نظرات اینه که :قطعات داخلی همه برندها مشترکه نکته مهم مچ بودن قطعات باهم هست... اکثرا بعد از اپل ،hp و ای سوز و در آخر Dell را پیشنهاد دادن، ولی از کارایی باتری Dell راضی نبودن..آیا فوجیتسو در مقایسه با ای سوز و dell بهتره؟
    لطفا در مورد رنج حافظه رم و نوعش و گرافیک و... توضیح بفرمایید..
    ممنون
    ====================
    هر موفیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی ست...که مورد توجه و ستایش افراد دیگر قرار نگرفته اند...
    =====================
    2010/03/05
    3,251
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط ELECGIRL
    قیمتش 1 تا 2 میلیون تومان باشه.. من تو نت خیلی سرچ کردم نظرات متفاوته اما وجه مشترک همه نظرات اینه که :قطعات داخلی همه برندها مشترکه نکته مهم مچ بودن قطعات باهم هست... اکثرا بعد از اپل ،hp و ای سوز و در آخر Dell را پیشنهاد دادن، ولی از کارایی باتری Dell راضی نبودن..آیا فوجیتسو در مقایسه با ای سوز و dell بهتره؟
    لطفا در مورد رنج حافظه رم و نوعش و گرافیک و... توضیح بفرمایید..
    ممنون
    سلام
    تو این رنج قیمت مدل های زیر مناسب هستند
    ASUS - K55VD - i7
    HP Pavilion DV6-6120se
    Fujitsu LifeBook AH531
    با سپاس
    2011/09/27
    قم
    554
    8

داداش من الان asus مدل x42 حداقل روزی 20 ساعت روشنه الان یکسالی هست خریدم ازش هم خیلی راضی هر نرم افزاری هم فکر کنی بالاترین ورژنش رو من نصب کردم واقعا لپ تاب های خوبی داره البته الان با این اوضاع دلار بعید میدونم اون مدل هایی که گفتی رو بتونی 1 میلیون بخری من پارسال با دلار 1000 تومن برام دراومده 800 تومن الان شده 1میلیون و 300 الی 500
    قم الکترونیک
    2010/11/14
    602
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط electronicnarm2010
    داداش من الان asus مدل x42 حداقل روزی 20 ساعت روشنه الان یکسالی هست خریدم ازش هم خیلی راضی هر نرم افزاری هم فکر کنی بالاترین ورژنش رو من نصب کردم واقعا لپ تاب های خوبی داره البته الان با این اوضاع دلار بعید میدونم اون مدل هایی که گفتی رو بتونی 1 میلیون بخری من پارسال با دلار 1000 تومن برام دراومده 800 تومن الان شده 1میلیون و 300 الی 500
    دوست عزیز سلام.با دی وی دی رامش مشکل نداری؟سرعت کپی و خوندن اطلاعات رو میگم
    از رو فلش خیلی خوب کار میکنه
    **** k i n j ****
    2011/09/27
    قم
    554
    8

نه داداش عالیه من لپ تاب های دیگه رو هم دیدم مثل دل dvd rom مال من سریعتر بود در ضمن صدای کمتری هم داره و گرمای کمی رو هم تولید می کنه مثلا اگه بری دل بخری اون وقت می فهمی من چی میگی برای 1 دقیقه هم نمی تونی بزاریش روی پات از بس داغ میشه
    قم الکترونیک
    2013/09/03
    1,984
    634

پاسخ : راهنمايي در مورد خريد لپ تاپ

به نظر من يه سوني با مدل پايين تر بخريد خيلي بهتر از برنداي ديگه کار ميده...
    قانون سوم نیوتون میگه برای اینکه بخوای به چیزی برسی باید از یه چیزی دل بکنی...

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2010/03/05
    3,251
    69

پاسخ : راهنمايي در مورد خريد لپ تاپ

گوشي هاي سوني رو به عنوان بهترين گوشي هاي فعلي قبول دارم به دلايل مختلف ولي به نظر من لپ تاپ هاي جديدش بدرد کاراي مهندسي نميخوره
    چون همه از سري پردازنده-چیپست های التراموبايل اينتل استفاده ميکنند و قدرت پردازشي شون خيلي بالا نيست و برای مصرف کم انرژی طراحی شدند(کم هم نيست ولي خوب در همين رنج قيمت و حتي پايين تر انتخاب هايي از برند هاي ديگه با پردازنده هاي بهتر وجود داره)
    با سپاس
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17