اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعاتی درباره شیربرقی با قابلیت کنترل خروجی؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعاتی درباره شیربرقی با قابلیت کنترل خروجی؟؟

با سلام خدمت مهندسین :

اطلاعاتی درباره شیرهای برقی نیاز داشتم ک بشه با ولتاژ مقدار خروجی آن را کنترل کرد @ انواع اون رو میخاستم بدونم ؟ سرعت عملکردشون رو ؟ مهمتر از همه قیمتاشون ؟ بهترین کیفیت ها؟ اگه لینکی هم دارید که اینها رو توضیح میده ممنون میشم کسی کمک کنه - الان پروژه ای ک دارم مربوط میشه ب همین شیربرقی ....
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

پاسخ : اطلاعاتی درباره شیربرقی با قابلیت کنترل خروجی؟؟

سلام
    من هم یکی از دوستام به همین نوع شیر برقی نیاز داشت . اینطوری که می گفت توی مشهد از 1.5 میلیون شروع می شد می رفت به بالا .
    این نوع شیرها خیلی گرونن . اگه می تونی توی پروژت از یک واتر پمپ برای تغییر میزان آب خروجی استفاده کن . اینطوری خیلی ارزونتر میشه.
    تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
    دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
    مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
    حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
      سلام
      من هم یکی از دوستام به همین نوع شیر برقی نیاز داشت . اینطوری که می گفت توی مشهد از 1.5 میلیون شروع می شد می رفت به بالا .
      این نوع شیرها خیلی گرونن . اگه می تونی توی پروژت از یک واتر پمپ برای تغییر میزان آب خروجی استفاده کن . اینطوری خیلی ارزونتر میشه.
      یعنی این شیرها 1.5 میلیون تومن قیمتشه ! من فکر نکنم دیگه انقدر گرون باشه؟ کسی اطلاعات دقیق داره؟

[img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

اون شیرهای گرون قیمت مال ابزار دقیقه و پروژها های صنعتی گاز و نفت و مانند اینها .اما این شیرهای برقی تاسیسات قیمتشون خیلی پایین تره .من قیمت دقیق ندارم اما زیر100اتومن هم پیدا میشه
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MiLaD YazdanI
          یعنی این شیرها 1.5 میلیون تومن قیمتشه ! من فکر نکنم دیگه انقدر گرون باشه؟ کسی اطلاعات دقیق داره؟

این یه شیر معمولیه که قبل گرون شدن دلار چینیش در حدود 20 تا 30 هزار تومن بود
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

دو روز پیش مارک parker رو 120 تومن خریداری شد.

مشخصات
            110 ولت
            مقدار فشار مینیمم: نیم بار
            مقدار فشار ماکزیمم : 20 بار
            مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

:rolleyes: خیالم راحت شد -- ی لحظه با اون قیمت ناامید شده بودم از پروژه ام!
              نوشته اصلی توسط SeGMeX
              دو روز پیش مارک parker رو 120 تومن خریداری شد.

مشخصات
              110 ولت
              مقدار فشار مینیمم: نیم بار
              مقدار فشار ماکزیمم : 20 بار
              از چه مغازه هایی میشه این شیرها رو تهیه کرد یا سفارش داد - تو شهرستان ما فکر نمیکنم انقد وسعت فروشش زیاد باشه @

درباره مقدار فشارش متوجه نشدم !نیم بار یا 20 بار یعنی چی؟

من در اصل نیاز به شیری داشتم که با تغییرات ولتاژ تغییرات خروجی آب کم و زیاد بشه ! شما مدل خاصی مد نظرتونه ؟ ممنون میشم اگه معرفی کنین @

دیدگاه

پس این شیر برقی هایی که تو دستشویی با مائونه قرمز کار می کنن چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                کلا با سنسور و شیر که ارزونتر از اینا در میان
                من می خوام با برای شیر دستشویی مون خودم طراحی کنم
                شیر برقی این چقدر هست
                کسی خبر داره؟
                من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد فلاحی
                  پس این شیر برقی هایی که تو دستشویی با مائونه قرمز کار می کنن چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  کلا با سنسور و شیر که ارزونتر از اینا در میان
                  من می خوام با برای شیر دستشویی مون خودم طراحی کنم
                  شیر برقی این چقدر هست
                  کسی خبر داره؟
                  این قسمتی از پروژه هست -- برای اون کاربردی ک شما گفتین نمیخواهم فقط ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MiLaD YazdanI

همونطور که r.babazadeh عزیز هم گفت این یک شیر برقی معمولیه و فقط قطع و وصل میشه . SeGMeX عزیز اگه میشه مشخصات دقیق و مارکش رو برامون بذار تا بتونیم استفاده کنیم.عکس هم باشه بد نیست . مطمئنی قابل تنظیمه ؟
                    تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
                    دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
                    مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
                    حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
                      همونطور که r.babazadeh عزیز هم گفت این یک شیر برقی معمولیه و فقط قطع و وصل میشه . SeGMeX عزیز اگه میشه مشخصات دقیق و مارکش رو برامون بذار تا بتونیم استفاده کنیم.عکس هم باشه بد نیست . مطمئنی قابل تنظیمه ؟
                      این شیرها هم جزء متغیرهاست متناسب با ولتاژ --- اون معمولی ها که فقط خروجیش صفر و یک میشه مکانیزم ساده تری داره -- قیمت خیلی ارزانی هم داره ... کمتر از 20 تا 30 هزار تومن !

دیدگاه

سلام.
                        یه سری به سایت www.autonics.com بزنید... اطلاعات کامل رو می تونید اونجا به دست بیارید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
                          خب مشخصات همونی هست که گفتم ..... زیاد چیزه پیچیده ایی نیست
                          مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

دوستان من
                            شیرهای برقی به سه گروه طبقه بندی می شوند
                            1)آنهایی که دارای موتور هستند و قابلیت کنترل در تمام محدوده 0 تا صد درصد را دارند
                            2)شیرهایی که موتور دار هستند و قابلیت کنترل ندارند و فقط باز و بسته می شوند
                            3)شیرهایی که به صورت تحریک مغناطیسی کار می کنند و فقط باز و بسته می شوند
                            اطلاعات کاملتر رو می تونید از وبسایت
                            http://www.pishruncontrol.com/ جمع آوری نمایید
                            ضمنا بد ترین شیر برقی چینی با سایز 1/2 دارای قیمت 40 تومان در تهران است که از همان مدل سوم می باشد

دیدگاه

سلام
                              شیرهای برقی انواع متفاوتی دارند.
                              شیر برقی های آب و مایعات معمولی .
                              شیر برقی های گاز های مختلف
                              شیر برقی های بخار و...
                              سایزهای متفاوتی دارند : از حدود 1/4 اینچ گرفته تا سایزهای چند اینچ که قیمت خیلی بالا میره.
                              مکانیزم های کاری متفاوتی هم دارند : از سوزنی گرفته تا دیافراگمی و ....
                              انواع سوزنی سرعت عمل خوبی دارن و معمولا در کارهای متداول خوب جواب می دهند.
                              در ضمن دسته ای از این شیرها در حالت نرمال بسته یا باز و یا لچ دارند .یعنی با هر پالسی که دریافت می کنند تغییر حالت می دهند.
                              ولتاژ بوبین آنها نیز معمولا 220 ولت و 110 ولت و 24 ولت می باشد.
                              توان مصرفی انواع سوزنی مثلا 1/4 اینچ روی بوبین 220 ولت حدودا 10 تا 20 وات می باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X