اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محل فروش یک ولوم خاص (جوی استیکی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

محل فروش یک ولوم خاص (جوی استیکی)

با سلام به همه دوستان

می خواستم بدونم این ولومی که توی شکل زیر با فلش مشخصش کردم رو میشه از کجا تهیه کرد ؟ البته اگه یکم بزرگتر از این مدل - که بیشتر توی ضبط های خودرو استفاده میشه - باشه بهتره .

در ضمن این ولوم ها علاوه بر اینکه مثل بقیه ولوم های دیگه می چرخن در چهارجهت اصلی دور ولوم و همچنین مرکز محور ولوم دارای کلید هایی هست که تقریبا میشه گفت اون رو مثل جوی استیک می کنه .

یعنی هم ولوم هست و هم جوی استیک . در ضمن اگه اسم اصلی و فنیش رو هم بگید ممنون میشم.

با تشکر

تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
    دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
    مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
    حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

پاسخ : محل فروش یک ولوم خاص (جوی استیکی)

با سلام،

اینجا رو ببین :

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=64260.0

اندازه این ولوم های هرزگرد ( روتاری ولوم ) کوچک و به اندازه یک ولوم معمولی است، اون سر ولوم اونه که میبینی بزرگه!
    نوعی که در 4 جهت کلید داشته باشه رو تا حالا ندیدم، احتمال میدم که کلید های چهار جهت رو روی پنل تعبیه کردن که با سر ولوم روتاری امکان فشردن اونها وجود داره.

( اگر برنامه اش رو خواستی بگو تا آخرین ورژنش رو برات بذارم! البته به سی هست.... )
    مادامی که از شخصی یاد میشود، او و افکارش زنده اند ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

http://s2.picofile.com/file/7170362468/_Wall_e_.jp

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aivhl
      با سلام،

اینجا رو ببین :

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=64260.0

اندازه این ولوم های هرزگرد ( روتاری ولوم ) کوچک و به اندازه یک ولوم معمولی است، اون سر ولوم اونه که میبینی بزرگه!
      نوعی که در 4 جهت کلید داشته باشه رو تا حالا ندیدم، احتمال میدم که کلید های چهار جهت رو روی پنل تعبیه کردن که با سر ولوم روتاری امکان فشردن اونها وجود داره.

( اگر برنامه اش رو خواستی بگو تا آخرین ورژنش رو برات بذارم! البته به سی هست.... )
      سلام
      ممنون
      برنامه ها رو از همونجا گرفتم . مرسی.

ببین شفت این ولوم ها طوری هست که یکم خم میشه تا بتونه چهارتا دکمه 4 طرفش رو بتونه فشار بده (بر خلاف نوع معمولیش که ثابته و خم نمیشه). در ضمن زیر خود محور ولوم هم یک کلید هست . یعنی اگه وسط ولوم رو هم فشار بدی یک دکمه دیگه فشرده میشه .

دیدگاه

با سلام،

مدلی که کلید وسط رو داشته باشه هست، حتی با بیش از یک کنتاکت و نرمال باز و بسته، ولی هیچکدوم از مدلها شفتشون رو نمیشه به اطراف خم کرد .....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aivhl
          با سلام،

مدلی که کلید وسط رو داشته باشه هست، حتی با بیش از یک کنتاکت و نرمال باز و بسته، ولی هیچکدوم از مدلها شفتشون رو نمیشه به اطراف خم کرد .....
          این که می گم خم میشه نه اینکه 90 درجه خم بشه . منظورم اینه زیر این ولوم (یعنی همون اطرافش) یکسری پوش باتون ریز هست . در حالت عادی روی پوش باتون ها هست و فقط به اندازه ای خم میشه که بتونه اون پوش باتون رو بده پایین که اونم زیاد خم نمیکنه شفت رو . تقریبا شاید یک درجه هم نشه . الان ولوم ضبط ماشین خودمون هم از همینهاست . اگه خواستی بگو تا مدلش رو بذارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
            این که می گم خم میشه نه اینکه 90 درجه خم بشه . منظورم اینه زیر این ولوم (یعنی همون اطرافش) یکسری پوش باتون ریز هست . در حالت عادی روی پوش باتون ها هست و فقط به اندازه ای خم میشه که بتونه اون پوش باتون رو بده پایین که اونم زیاد خم نمیکنه شفت رو . تقریبا شاید یک درجه هم نشه . الان ولوم ضبط ماشین خودمون هم از همینهاست . اگه خواستی بگو تا مدلش رو بذارم.
            اول سر ولوم رو در بیار و یه خورده دقیق تر به سر ولوم نگاه کن، شاید اون رو یه جوری درست کردن که یه حالت گوی شکل داره و میتونه کمی به چهار جهت خم بشه، من بعید میبینم که شفت روتاری ولوم خم بشه، حتی برای یک درجه ....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aivhl
              اول سر ولوم رو در بیار و یه خورده دقیق تر به سر ولوم نگاه کن، شاید اون رو یه جوری درست کردن که یه حالت گوی شکل داره و میتونه کمی به چهار جهت خم بشه، من بعید میبینم که شفت روتاری ولوم خم بشه، حتی برای یک درجه ....
              باشه چک می کنم ولی یکم می ترسم پنل رو باز کنم سیستمش رو ببینم :biggrin: . اینکه گفتم پوش باتون داره به خاطر این بود که وقتی ولوم رو به یکی از 4 طرف فشار می دم صدای تق تقش میاد . این رو که سعی می کنم نگاه کنم ولی با همون حالت گویی ای که می گی یا هر سیستمی که بتونه این کار رو برام بکنه چیزی توی بازار هست ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
                باشه چک می کنم ولی یکم می ترسم پنل رو باز کنم سیستمش رو ببینم :biggrin: . اینکه گفتم پوش باتون داره به خاطر این بود که وقتی ولوم رو به یکی از 4 طرف فشار می دم صدای تق تقش میاد . این رو که سعی می کنم نگاه کنم ولی با همون حالت گویی ای که می گی یا هر سیستمی که بتونه این کار رو برام بکنه چیزی توی بازار هست ؟
                نه، من ندیدم، شاید فروشنده های لوازم یدکی پخش های ماشین داشته باشن، معمولا این چیزا کاربرد نداره و سفارشی ساخته میشه .....

سر ولوم که راحت در میاد، بگیرش بکشش سمت خودت و با یه چیز باریک پهن مثل کارد میوه خوری، از زیر هلش بده، در میاد. نترس، پنل رو هم میتونی باز کنی، پیچیده و سخت نیست، اگر جدید باشه که خیلی هم خلاصه و جمع و جوره .....

Sh_Nourbakhsh@Yahoo.com

دیدگاه

بالاخره بازش کردم ولی همه چیزش داخل یک پک بود . امروز رفتم تعمیراتی های ضبط خودرو . بعد از سرچ زیاد بالاخره فهمیدم این نوع ولوم فقط مخصوص ضبط های پایونر هست و دیگه روی هیچ وسیله ای دیگه استفاده نشده . خلاصه با این اوضاع گرونی دلار مجبور شدم دست توی جیب کنم و ناقابل بعد از چندبار چونه زدن / 12000 تومن تقدیم کنم و یکی بخرم . جالبه که سر ولومش از خودش گرونتر بود . 24000 تومن ! همون تیکه پلاستیکی رو میگم . اون رو نخریدم و یکی دیگه دست دوم خریدم که مال یک ضبط دیگه بود که محلی که داخل شفت می رفت خیلی بزرگتر بود و الان دارم یکجوری بهش ور می رم تا درستش کنم .
                  خوب از این حرفا که بگذریم این عکس زیر همون عکس ولوم هست (اون چهار جهتی که گفتم کاملا توی شکل اول مشخص هست):

اینم از نمای پین هاش :

دیگه جرات نکردم اینو باز کنم :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X