اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد برای غیر فعال کردن امکان تغییر نام مستعار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد برای غیر فعال کردن امکان تغییر نام مستعار

با سلام خدمت مسئولین سایت
    گاهاً می بینیم که بعضی کاربرها مرتب اسم مستعار خودشونو عوض می کنن که باعث سردر گمی میشه.
    البته مواردی که کاربران قدیمی و خودمونی این کار رو میکنن زیاد آزار دهنده نیست.
    بیشتر در مورد کاربرای تازه وارد که می آن و بی ادبی می کنن و ما که می شناسیمشون و در موردشون رویکرد اتخاذ می کنیم، میرن و نام کاربری شون و آواتارشون رو عوض میکنن و با یه هویت جدید به کارشون ادامه میدن.

پیشنهاد میکنم امکان تغییر نام مستعار رو غیر فعال کنید.

پاسخ : پیشنهاد برای غیر فعال کردن امکان تغییر نام مستعار

دوست عزیز من قبلا این رو مطرح کردم که با مخالفت دوستان مواجه شد ، کار داشت به جاهای باریک میکشید که دیگه بحث رو تمومش کردم.
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=90462.0

دیدگاه

ممنون. من اون بحث رو ندیده بودم.
      نکته اینه که ما مخالف آزادی نیستیم. متاسفانه بعضی کاربران از آزادی "سوء استفاده" می کنند.
      خب اگر یه عده میخوان هرروز نام مستعارشون رو و در واقع هویتشون در این انجمن رو عوض کنن ، این با قوانین سایت که میگه ایجادبیش از یک حساب کاربری ممنوعه تناقض داره.

برای کسایی هم که فرضا به دلیل موجه میخان اسمشون رو عوض کنن راه حل وجود داره.
      در ضمن خدمت جناب بلورچیان بگم که این کار فقط خرجش برداشتن یک تیک هست و نیاز به کار خاصی نیست.

دیدگاه

اتفاقا پیشنهاد بسیار جالبیه.منم مدت ها این درخواست رو داشتم.
        دوست عزیز من قبلا این رو مطرح کردم که با مخالفت دوستان مواجه شد ، کار داشت به جاهای باریک میکشید که دیگه بحث رو تمومش کردم.
        خوب اونجا هم متاسفانه بحث منطقی نشده!(بیشتر هوچی گری کردن..) باید دید افرادی مثل منو شما برای چی میخوایم اسم تغییر داده نشه(یا حداقل محدود بشه) و افرادی که هر روز اسمشونو عوض میکنن دلیلشون چیه؟
        بعضی افراد دوست دارن زنگ موبایلشونو روزی دو بار تغییر بدن به خودشون مربوطه اما تو انجمن علمی خوبه آدم ثبات شخصیتی داشته باشه یه مقدار..اگه اشتباهی کرد یا حرف نامربوطی زد یا اعصاب بقیه رو خورد کرد و ترول بازی درآورد که نمونشو زیاد داشتیم پای کارش وایسه نه اینکه با سوء استفاده از امکانات سایت اسمشو عوض کنه و به ریش بقیه بخنده!
        حالا باید دید منطق افرادی که تو یه انجمن علمی ماهی 5 بار اسمشون رو عوض میکنن چیه؟؟ من به این افراد شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک رو توصیه میکنم البته دیروز یکی از دوستان میگفت تو فیسبوکم برای تغییر نام محدودیت گذاشتن!!! (ینی ببینید اینکار چقدر ضایع بوده که تو یه شبکه اجتماعی مثل فیسبوکم ممنوع شده!)

دیدگاه

من هم با غیر فعال کردن این امکان موافق هستم.
          ولی دوستان خیلی مخالفت میکنند دقیقم نمیدونم مشکل چی هست.

ما حتی مورد داشتیم به من PM دادند باید تمام اطلاعات فردیشون حذف بشه وگرنه دیگه انجمن نمیان ! واقعا نمیدونم اگر اسم فرد مشخص بشه مگه چه اتفاقی میفته !!!
          من قصد زیر سوال بردن خواسته های افراد رو ندارم و شاید دلیل شخصی دارند ولی ..... کاش میشد هرفرد با اسم واقعیش فعالیت میکرد و من به جای تشکر از freedom_truth بتونم اسم زیبای خودشون رو بگم (موردی اسم بردم چون ارادت خاصی به این دوستمون دارم)

موفق باشین

دیدگاه

عرف اینه که همه میتونن با اسم حقیقی یا مستعار فعالیت کنن.
            منتها نکته اینه که مرز رو کجا رسم کنیم.

هدف این جامعه چیه؟ بحث علمی. ولی متاسفانه بعضی ها بی اخلاقی می کنند.

اگر کسی دلیل داره که بخواد هر روز (نه فرضاً یکی دو بار) اسم مستعارشو عوض کنه بیاد آروم و منطقی بگه.

دیدگاه

سلام

بیان این قابلیت تغییر اسم رو بصورتی قرار بدیم که

1) با تائید یکی از مسئولین انجام بگیره یعنی اول با پیام خصوصی یا هرچی دیگه با یکی از مسئولین در میان بذاریم بعد از تائید اسم عوض بشه
              2)بعد از تغییر اسم ، اسم قبلی کاربر در داخل پروفایلش قابل رویت باشه
              3)محدودیت تغییر در نام کاربری وجود داشته باشه مثلا هر کاربر بتونه حداکثر دو بار اسمش رو تغییر بده
              4)دلیل موجه برای تغییر داشته باشه مثلا یک کاربر بعد از توهین به یه کاربر دیگه نتونه اسمش رو تغییر بده یا مثلا یکی سلیقش تغییر کرده و میخواد اسمش رو تغییر بده

بغییر از تغییر اسم بهتره به انجمن قسمت تشویق و تنبیه بذاریم

تویه 3 تا انجمن دیگه من دیدم که کاربرای خاطی رو میان از 48 ساعت تا 1 سال از ورود به انجمن محروم میکنن و عنوان کاربریش رو تا قیامت مینویسن کاربر خاطی تا حتی چند بار محرومیت کلی و بلاک آی پی کاربر خاطی نیز وجود داشته تا اون کاربر با اون آی پی دیگه نتونه به انجمن بیاد

برای تشویق کاربرای نمونه هم هر ماه میان اسم اونا رو بالای انجمن قرار میدن ویک سری جوایز از جمله تخفیف برای فروشگاه و کارت شارژ و ... انجام میدن

ای کاش فقط همین تنبیه تویه انجمن انجام بشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط B2
                خوبه آدم ثبات شخصیتی داشته باشه یه مقدار..اگه اشتباهی کرد یا حرف نامربوطی زد یا اعصاب بقیه رو خورد کرد و ترول بازی درآورد که نمونشو زیاد داشتیم پای کارش وایسه نه اینکه با سوء استفاده از امکانات سایت اسمشو عوض کنه و به ریش بقیه بخنده!
                این دقییقا حرف دله منه :biggrin:
                طرف تو تاپیک ها و بعد از اون توی PM هر چی دلش خواست بارمون کرد و ...
                الانم خیلی راحت با یه اسم دیگه میچرخه و روشنفکر گری میکنه برا خودش
                قضیه اش شده مثل برادرانی که چه ها نمیکردند در پیروزی شکووووووهمند! انقلاب 57 و بعد از اون با یه تغییر نام بر گشتند و با خلوص نیت زندگیشون رو میکنند :biggrin:
                (عذر میخوام بابت این یه تیکه)
                درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
                بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده
                  سلام
                  بیان این قابلیت تغییر اسم رو بصورتی قرار بدیم که
                  دوست عزیز از حسن نیت ات ممنون.
                  خیلی از دوستان من جمله خود من هم پیشنهاد برای بهتر شدن زیاد داریم ولی متاسفانه از نظر فنی امکانش نیست.
                  یا مثلاً نیاز هست که یه یا چند نفر نظارت کنند. این کار می طلبه. همه سرشون شلوغه. وقت نمی کنن.
                  باید با همین امکاناتی که نرم افزار انجمن در اختیار میزاره کنار بیایم.

ولی اون موردی که من عرض کردم خرجش فقط یه تیک برداشتنه.

دیدگاه

ولی دوستان خیلی مخالفت میکنند دقیقم نمیدونم مشکل چی هست.
                    جالبه! اگه دلیل منطقی برای این کار هست چرا بیان نمیکنن دوستان؟؟!!
                    کاش میشد هرفرد با اسم واقعیش فعالیت میکرد و من به جای تشکر از freedom_truth بتونم اسم زیبای خودشون رو بگم
                    به نظر بنده این مورد زیاد مهم نیست چه بسا بعضی وقتا ممکنه مضر باشه.بعضی از بچه ها که اینجا فعالیت میکنن تو بازار کار شدیدا تحت نظر هستن(از طرف رقبا و..) و از این راه ممکنه مشکلاتی پیش بیاد....فقط بدونیم با یه شخصیت ثابت طرف هستیم به نظر من کفایت میکنه.به هر حال اینجا یه محیط مجازیه ایرادی هم نداره اسمها مجازی باشن(البته نظر منه)

فرض کنید یه نفر امروز بیاد تو انجمن و بگه من یه ماشینی ساختم که ما رو میبره به 50 سال قبل! من با این مسئله مشکلی ندارم! با اینم مشکلی ندارم که بعد از کلی بحث و منطق و علم نتونه از پس ادعایی که کرده بر بیاد و جا بزنه! ولی چیزی که چرخ دنده های منو میشکونه اینه که فرداش با یه اسم دیگه بیاد بگه من یه ماشین ساختم که مارو میبره به 50 سال بعد!

دیدگاه

شدیدا مخالف
                      میشه به جای این کار داخل پروفایل هر نفر نام کاربری که با آن ثبت نام کردند نوشته شود
                      اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی
                        شدیدا مخالف
                        میشه به جای این کار داخل پروفایل هر نفر نام کاربری که با آن ثبت نام کردند نوشته شود
                        به نظر من این بهترین جوابه!!
                        موافقید؟؟!!
                        همچنین محدودیت در تغییر نام!!
                        http://upload7.ir/images/42355212667119477675.gif
                        daydigi.com

دیدگاه

شدیدا مخالف
                          دلیلی هم دارید برای این شدت؟؟
                          با مشکلات و سوء استفاده هایی که من و بقیه گفتیم مخالفتی ندارید؟؟!
                          میشه واقعا؟؟ سوال منم همینه که از نظر فنی امکانش هست؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی
                            شدیدا مخالف
                            لطفاً دلیل مخالفتتون رو بگید.
                            در مورد پیشنهادتون هم قبلاً عرض کردم.
                            نرم افزار این انجمن SMF هست و امکاناتش مشخصه.
                            تنظیمات رو میشه انجام داد ولی دستکاری در نرم افزار و کدنویسی کار امثال ما نیست.

دیدگاه

قصد بی احترامی به دوستان رو ندارم،تو فروم های خارجی هم دیدم اسم مستعار میزارن و من تصورات زیر رو دارم(واسه اسم مستعار)،اگر اشتباه میکنم پیشاپیش عذر میخوام از همه اساتید و دوستان:
                              1-من مادرزادی جزو اساتید برق بودم و اگر تو اجتماع کسی از من سوال پرسید نفهمه حتی یک موضوع کوچک هم از فروم یاد گرفتم.
                              2-ازین میترسم که اسم و فامیلمو یاد بگیرن بیرون گیرم بیارن اطلاعاتیو که به سختی گیر آوردم بکشن بیرون یا سوال پیچم کنن.
                              3-یکم سطحم بره بالاتر اسممو عوض میکنم بعضی سوالام کلاسمو پایین میاره.
                              4-دلم میخواد،خوشم میاد
                              قبلا هم عرض کردم قصد اهانت به هیچ کدام از دوستان رو ندارم و این نظر شخصیه بندست.
                              انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
                              فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X