اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قفل برنامه فقط برای یک کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قفل برنامه فقط برای یک کامپیوتر

سلام دوستان چگونه میشه برنامه ای را که نوشتیم فقط به یک کامپیوتر اختصاص دهیم و در صورت کپی در یک کامپیوتر دیگر اجرا نشود؟

پاسخ : قفل برنامه فقط برای یک کامپیوتر

یه روش که من خودم استفاده کردم ایدی هارد هست. این ایدی یونیکه و توسط توابع API میتونی بخونید. یه راه دیگه که اونم زیاد استفاده کردم اینه که یه فایل خاص با رمز داخلش توی مثلا درایو c داشته باشید. داخل برنامه چک میکنید اگه اون فایل وجود داشت با رمز درست برنامه کار میکنه

دیدگاه

سلام روش فایل اگر اونم کپی بشه همراه برنامه قفل باز میشه -ممکنه در باره ایدی هارد بیشتر توضیح بدید؟چطور خونده و فراخوانی بشه؟

دیدگاه

الان اسم ابع یادم نیست تو لیست توابع API سرچ کنید اگه پیدا نکردین فردا بگم آ‌

دیدگاه

تقریبا هر کاری انجام بدی قابل هک کردن هست
          فقط با اینجور کارا کار کپی رو میشه سخت کرد
          ولی اینی که اصلا نشه کپی کرد گمونم تقریبا غیر ممکن باشه
          مگر اینکه یه برنامه ای باشه که وقت گذاشتن روی اون برای دوستان هکر ارزش نداشته باشه
          هميشه به ياد خدا باش !

دیدگاه

سلام
            اگر لیست تابع رو بگید ممنون میشم

دیدگاه

getvolumeinformation

دیدگاه

دو تا مورد رو میتونی انجام بدی برا محکم کاری اول شماره سریال مادر بورد رو بخونی یه تابع با هاش درست کنی بعد برنامت یه فایل تکست تو خالی درست کنی
                تابع رو که ساختی میتونی از طرف بخوای برات عدد ساخته شده بر حسب سریال رو برات میل کنه بعد میتونی عدذ رو بزاری تو تابعت و نتیجه ازش بخوای توی تکست کنه
                البته روند بالا رو میتونی به صورت کد هم بنویسی تا حرفه ای تر بشی
                میتونی از روش های نوشتن توی ریجستری هم استفاده کنی تا محکم کاری بشه
                بهتره از توابع کد نویسی کلید استفاده کنی که عدد حاصل از ضرب دو عدد فرده

دیدگاه

جوابت توی این سایته
                  http://www.ib-eco.com/
                  موفق باشی :read: :nerd: :nerd:
                  قنديل، تنديس قطره هايي است كه تسليم جاذبه زمين نشدند. "چگوآرا"

دیدگاه

دانلگل رو هم میشه هک کرد اخوی

دیدگاه

من چند وقت پیش یک پروژه بزرگ برای کشور آذربایجان با لب ویو انجام دادم که از قفل استفاده کردم. قرار بود توضیحات کاملتر را به همراه آموزش پست کنم که شما سوال کردید و حالا یادم افتاد که من قرار بود این آموزش را آماده کنم. انشاالله در چند روز آینده ، اون کاری را که من انجام دادم را اینجا پست میکنم. منتظر باشید. مرسی.

دیدگاه

جناب حسین وکیل زاده ما منتظریم ممنون

دیدگاه

منکه فکر نمیکنم بهج ز مواردیکه اشاره کردم و البته سیگنیچر خود اینیستالر لب ویو , و استفاده از کد گذاری rsa روش دیگه ای باشه
                          بی صبرانه منتظرم روشی که گفتید رو ببینمن

دیدگاه

متاسفانه من به ارسال های دوستان زیاد دقت نکرده بودم. بله همین روش ها هست و روش جدیدی وجود ندارد. در واقع کار ما هم یک نوع دانگل هست.

ما این روش را از آنجا پیدا کردیم که قرار بود یک عدد daq خود eca را خریداری کنیم.

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-eca/2511-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-eca-mini-daq.html

اگه به راهنمای این daq دقت کنید در پاسخ به دستورات ، پاسخ های مربوطه را دریافت میکنید.

از طرفی امکان پدیت این daq وجود دارد.

ما فایل پدیت daq را توسط winhex تغییر دادیم و دیتاهای خودمان را نوشتیم و در نتیجه به جای پاسخ های eca پاسخ vakilzadeh را دریافت میکردیم. :nerd:

البته بنا به دلایلی که اینجا قابل ذکر نیست ما بعدها به جای این daq خودمان با یک عدد مگا8 کل پروژه را کنترل کردیم و تا به امروز هم هیچ گونه مشکل و خرابی نداره.

به نظر من بهترین روش همین دانگل هست که هک شدنش خیلی زمانبر بوده و هر کسی نمی تواند هک کند.

دیدگاه

دوست گرامی

نرم افزارها معمولا به دوشکل ارائه میشوند یکی به صورت یک فایل اجرایی منفرد که از هر نقظه ای قابل اجرا میباشد ... به این نوع نرم افزارها Portable هم گفته میشود ... و دیگری با فایل Setup که در خیلی از موارد از ویزارهای استاندارد و آماده استفاده میگردد ... برای استفاده از خصوصیات غیر قابل تغییر سخت افزار ( نظیر همان سریال مادر برد که دوستان اشاره کردند ) لازم است setup قبل از نصب شماره مورد نظر را چک کرده و .... در اینجا مشکل اصلی ظاهر میشود ... چرا که setup باید در اولین اجرا عدد مورد نظر را در نقطه ای ذخیره نماید که ممکن است آن نقظه دیگر در دسترس نباشد ( مثلا با فرمت هارد )

در اینجا دو راه حل وجود دارد
                              1- در اولین اجرا نرم افزار بخشی از اعداد وابسته به سخت افزار را به صورت کد شده به کاربر برمیکرداند که به صورت تلفنی یا اینترنتی ، کاربر کد مکمل را دریافت داشته و نرم افزار را فعال میکند .... در این روش هر نوبت نصب مستلزم فعال سازی تلفنی و یا اینترنتی میباشد و هم اکنون نیز به طور گسترده مورد استفاده نرم افزارهای وطنی میباشد ... دقت داشته باشید که خود نرم افزار نیز کد مکمل را در اختیار دارد و نمونه دریافتی از کاربر جهت اهراز هویت و صحت خرید مورد مقایسه قرار میگیرد

2- در روش دوم نرم افزار بعد از اولین اجرا بخشی از کد خود را تغییر میدهد که نیازمند استفاده از تکنیکهای Bootstrap Programing میباشد ( عدد سخت افزار در کد فایل اجرایی قرار میگیرد و در هر اجرا چک میشود ) مشکل این روش این است که به طور خیلی ساده کاربر ممکن است N کپی از فایل اجرایی را ذخیره کرده و در هر بار اجرا از یکی استفاده کند .... البته نرم افزار میتواند کد مورد نظر را در رجیستری یا یک فایل سیستمی مخفی نیز ذخیره نماید که باز مشکل اولیه فرمت کل هارد باقی میماند
                              پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X