ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2011/08/10
    420
    37

باز نشدن سایتی که روی این سایت درست میشه

با سلام

سایت www.hostinger.co.uk یه سایتی هست که فضای رایگان میده برای ساخت وب سایت .یه مدتی هست که وقتی رو ایت سایت یه سایت درست مکنیم بدون فندق شکن باز نمیشه چرا؟؟؟؟ خود سایت راحت باز میشه

ولی ساب دامین هایی که رایگان این سایت ارایه میکنه تو ایران یه مدته باز نمیشه چرا؟؟؟؟ آیا مشکل از اینترنت کشور ماست؟؟؟ یا مشکل از خود سرور سایته؟

خطایی هم که میشه This site can’t be reached
    The webpage at http://96.lt/ might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟چرا باز نمیشه

معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.
    2014/10/31
    آذربايجان شرقي-تبريز
    1,082
    243

پاسخ : باز نشدن سایتی که روی این سایت درست میž

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi210
    با سلام

سایت www.hostinger.co.uk یه سایتی هست که فضای رایگان میده برای ساخت وب سایت .یه مدتی هست که وقتی رو ایت سایت یه سایت درست مکنیم بدون فندق شکن باز نمیشه چرا؟؟؟؟ خود سایت راحت باز میشه

ولی ساب دامین هایی که رایگان این سایت ارایه میکنه تو ایران یه مدته باز نمیشه چرا؟؟؟؟ آیا مشکل از اینترنت کشور ماست؟؟؟ یا مشکل از خود سرور سایته؟

خطایی هم که میشه This site can’t be reached
    The webpage at http://96.lt/ might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟چرا باز نمیشه
    خودتون میگید رایگان
    من برای سایت کوچیک خودم 6 ماه 40 تومن هزینه هاست میدم
    درحالی که رایگان هم موجوده ولی کاملا غیر قابل اعتماد
    از دو چیز بسیار زیاد یاد گرفتم (1) نمونه مدارهای موجود در سایت های خارجی (2) مهندسی معکوس بردهای غیر ایرانی. به نقل از آقای مرتضی امانی
    --------------------------------------------------------
    تمام دنیا ما را تحریم کرده اند؛ حداقل خودمان همدیگر را تحریم نکنیم. به نقل از pencil
    --------------------------------------------------------
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است. mehran901
    2013/04/06
    yazd
    1,020
    94

پاسخ : باز نشدن سایتی که روی این سایت درست میشه

براي داشتن هاست و ميزباني و در كل وب سايت بهتره يه كمي هزينه كنيد چون سايتهاي رايگان نه تنها كيفيت خوبي ندارند بلكه قابل اعتماد نيز نميباشند
    2013/09/21
    تهران
    1,019
    645

دوست گرامی

در کل اینترنت شما یک سایت پلود عکس و یا سرویس دهنده وبلاگ با منشا غیر ایرانی پیدا نمیکنید که از داخل ایران قابل دسترسی باشه ... حتی سرویسهای بسیار معروفی مثل Blogger گوگل و WordPress هم مسدود هستند ... بهتره از یکی از فضاهای رایگان ایرانی استفاده بفرمایید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/08/10
    420
    37

ممنون از پاسخون دوستان یعنی از طرف کشور خودمون جلوگیری میشه؟؟؟ صفحه فیلترینگ نشون نمیده فقط پیغام خراب بودن سایت ویا انتقال به آدرس جدید یعنی به عبارتی از داخل اجازه دسترسی قطع شده دیگه ؟؟؟؟
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.
    2013/09/21
    تهران
    1,019
    645

دوست عزیز با اینکه ظاهرا hostgator سرویس دهنده معروفی محسوب میشود ولی صفحات اصلی هم کمی کند باز میشود ... متاسفانه آدرس سایتی که به صورت رایگان با hostgator میزبانی شود پیدا نشد ( برای نمونه و آزمایش ) ... اگر شما سراغ دارید بگذارید تا دوستان امتحان کنند

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/08/10
    420
    37

دامین های رایگانی که برای هاست میده اینا هستن که اینام بدون فی ش کن باز نمیشن . (برای من اینطور بود)

www.96.lt
    www.esy.es
    www.16mb.com
    www.hol.es
    www.pe.hu
    www.890m.comبرای من جز این گزینه آخری هیچکدوم دو ماهه باز نمیشه دیگه قبلا خوب بود بدون مشکل باز میشد . الانم وقتی به مدیرشون میگی یه راح حل پاک کردن کش رو گفتن یه بارم یه دستور دیگه گفت که از طریق داس چک کردم
    اخرش حل نشد بهشون گفتم اینطوریه گفتن از طرف ما مشکلی نیست کشور ایران رو هم بلاک نکردیم مشکل شاید از شرکت ارایه دنه اینترنتتون باشه

دوستان یه تستی بکنید ببینید برا شمام باز نمیشه؟؟؟؟ ممنون

معلوليت محدوديت نيست

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7