اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل خواندن عکس از روی mmc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل خواندن عکس از روی mmc

سلام خواهشا تاپیکو قفل نکنید مشکلم جدیه
    من به راحتی یک عکسی رو که توسط نرم افزار bmp2h_conv به کد تبدیل کردم روی ال سیدی n96 نمایش میدم (طبق توضیحات آقای ایمانی فر)-اما چون حافظه ی میکروی atmega32 کمه میخوام از mmc استفاده کنم - کار کردن با mmc رو هم بلدم -فقط نمیدونم این کدهای مربوط به عکس رو به چه نحوی روی mmc بریزم و از اون مهمتر با چه تابعی این کدهارو بیام بخونم که روی lcd n96 نمایش بده ؟
    یکی از دوستان میگفت حتی میشه خوده عکس با فرمت bmp را روی mmc ریخت و روی lcd نمایش داد ولی با چه کتابخونه ای ؟ به چه طریقی ؟
    من از arv ,atmega32 استفاده کردم
    ممنون میشم کمک کنید

پاسخ : مشکل خواندن عکس از روی mmc

نوشته اصلی توسط xxxx123 نمایش پست ها
    سلام خواهشا تاپیکو قفل نکنید مشکلم جدیه
    من به راحتی یک عکسی رو که توسط نرم افزار bmp2h_conv به کد تبدیل کردم روی ال سیدی n96 نمایش میدم (طبق توضیحات آقای ایمانی فر)-اما چون حافظه ی میکروی atmega32 کمه میخوام از mmc استفاده کنم - کار کردن با mmc رو هم بلدم -فقط نمیدونم این کدهای مربوط به عکس رو به چه نحوی روی mmc بریزم و از اون مهمتر با چه تابعی این کدهارو بیام بخونم که روی lcd n96 نمایش بده ؟
    یکی از دوستان میگفت حتی میشه خوده عکس با فرمت bmp را روی mmc ریخت و روی lcd نمایش داد ولی با چه کتابخونه ای ؟ به چه طریقی ؟
    من از arv ,atmega32 استفاده کردم
    ممنون میشم کمک کنید
    دوست عزیز این لینک را ببینید امیدوارم مفید باشد
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : مشکل خواندن عکس از روی mmc

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست عزیز این لینک را ببینید امیدوارم مفید باشد
      ممنون ولی من با بسکام بلد نیستم کار کنم - من با کدویژن کار میکنم - کسی از دوستان میتونه مشکل رو با کدویژن حل کنه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X