اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار

لطفا منو در ساخت مدار کرنوگراف راهنمایی کنید اگه کسی تجربه ایی در ساخت این دستگاه داره خوشحال میشم به من کمک کنه
    جدیدترین ویرایش توسط hojjat1353; ۰۸:۵۶ ۱۳۹۶/۰۳/۲۷.

پاسخ : درخواست مدار

سلام.
    دوست عزیز میشه لطفا بفرمایین اصلا این دستگاه چی هست؟ از اسمش که سر در نیاوردم!

دیدگاه

دوست گرامی
      لطفا کمی بیشتر توضیح بدهید
      از chronograph به چه منظوری میخواهید استفاده کنید ؟
      الان بسیاری از گوشی ها گرنوگراف بسیار دقیقی دارند .... شما هدف خاصی دارید ؟
      پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

سلام بله دوست عزیز این دستگاه سرعت پرتابه هایی مانند گلوله خارج شده از تفنگ رو اندازه میگیره نمونه های آماده شده توی بازار قیمت بالایی دارند در حالی که اساس سنجش و اندازه گیری سرعت گلوله خیلی ساده است مثلا قطع کردن مسیر نور مادون قرمز یا تغییر در میدان مغناطیس یک یا چند سنسور هنگام ورود و خروج گلوله

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
        دوست گرامی
        لطفا کمی بیشتر توضیح بدهید
        از chronograph به چه منظوری میخواهید استفاده کنید ؟
        الان بسیاری از گوشی ها گرنوگراف بسیار دقیقی دارند .... شما هدف خاصی دارید ؟
        سلام دوست عزیز ممنون به این موضوع توجه فرمودین بله حق باشماست نرم افزارهای خاصی این کار رو انجام میدن چندتا طرح هم توی اینترنت سرچ کردم ولی دوست داشتم خودم ساخت این مدار رو به کمک یکی از اساتید که تجربه دارند شروع کنم

دیدگاه

پروژه کامل یک کرنو گراف با AVR

پروژه اندازه گیری سرعت با ماژول آماده AVR
          جدیدترین ویرایش توسط emitor; ۱۹:۲۶ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳.

دیدگاه

ممنون واقعا ممنون فکر نمی کردم به این سرعت جواب بدین .
            میخواستم ببینم کسی از دوستان این دو تا رو ساختن و یا تجربه ایی دارند. با تشکر فراوان

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hojjat1353 نمایش پست ها
              ممنون واقعا ممنون فکر نمی کردم به این سرعت جواب بدین .
              میخواستم ببینم کسی از دوستان این دو تا رو ساختن و یا تجربه ایی دارند. با تشکر فراوان
              دوست گرامی
              اکثر این پروژه ها حالت تحقیقاتی دارند و ممکنه لازم باشه تغییراتی در آنها بر مبتای شرایط صورت گیرد .... اگر مدار صد در صد عملی مورد نظر شما باشد میتوانید از این صفحه یکی از پروژه های تایمر و زمانسنج را انتخاب فرمایید
              همه پروژ ه ها صد در صد عملی و دارای جزوه راهنمای ساخت بسیار کامل ( در حد یک کتاب ) میباشند

لیست پروژ های وبلاگ مهندس بهنام عزیز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
                دوست گرامی
                اکثر این پروژه ها حالت تحقیقاتی دارند و ممکنه لازم باشه تغییراتی در آنها بر مبتای شرایط صورت گیرد .... اگر مدار صد در صد عملی مورد نظر شما باشد میتوانید از این صفحه یکی از پروژه های تایمر و زمانسنج را انتخاب فرمایید
                همه پروژ ه ها صد در صد عملی و دارای جزوه راهنمای ساخت بسیار کامل ( در حد یک کتاب ) میباشند

لیست پروژ های وبلاگ مهندس بهنام عزیز
                سلام خسته نباشید جناب مهندس هدفه من تحقیق نیست هدفم ساختن دستگاه کرونوگرافه که توی بازار قیمت زیادی حدود یک میلیون تومن داره گفتم شاید شما یا دوستان عزیز بتونن راهنمایی کنن که این دستگاه رو با هزینه خیلی کمتری بسازم
                s
                جدیدترین ویرایش توسط hojjat1353; ۰۸:۵۸ ۱۳۹۶/۰۳/۲۷.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X