اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده غیر قابل رهگیری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده غیر قابل رهگیری

سلام.
    من یه جوجه مهندسم که استادم ازم خواسته روی فرستنده های غیر قابل کشف کار کنم و براش مطالب ببرم.منم هیچی از این موضوع نمیدونم.خواهش میکنم دوستانی که میتونن کمکم کنند.با تشکر

پاسخ : فرستنده غیر قابل رهگیری

نوشته اصلی توسط Omidgodarzi نمایش پست ها
    سلام.
    من یه جوجه مهندسم که استادم ازم خواسته روی فرستنده های غیر قابل کشف کار کنم و براش مطالب ببرم.منم هیچی از این موضوع نمیدونم.خواهش میکنم دوستانی که میتونن کمکم کنند.با تشکر
    سلام
    هر فرستنده ای قابل ردیابیه

دیدگاه

هر فرستنده ای چون درحال ارسال موج با دامنه بالا هست رد یابی میشه و روش رد یابی اون هم به این صورت هست که هرچه به فرستنده نزدیکتر باشیم دامنه سیگنال قوی تر خواهد بود
      مدت هاست نیستم

دیدگاه

با سلام
        استاد شما یا خیلی بیسواد است یا میخواهد شما را سرکار بگذارد !!!! چون به هر حال هر فرستنده ای برای این طراحی میگردد که اطلاعات را برای گیرنده ای ارسال نماید و لذا با همان گیرنده و ازنوع حساستر و دقیقتر آن میتوان محل ارسال سیگنال فرستنده را یافت .
        جدیدترین ویرایش توسط nimdar; ۰۹:۳۹ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸.

دیدگاه

اگر فرستنده امواج را بصورت پرتو های مستقیم و موازی به سمت فرستنده ارسال کند احتمال ردیابی ان بسیار کم خواهد شد..درواقع فقط درصورتی که در مسیر این امواج باشید میتوان به وجود فرستنده پی برد.مسلما هرچه این امواج باریکتر و واگرایی موج کمتر باشد پیدا کردن محل دقیق فرستنده بسیار سخت خواهد بود..
          بهترین تکنولوژی در این زمینه ارسال اطلاعات با پرتوهای لیزری هستد

دیدگاه

خیلی ممنونم از پاسختون.اما با لیزر میشه صوت رو انتقال داد؟ چطور؟
            بیشترین مسافتی که میشه این کار رو کرد چقدر می تونه باشه؟

دیدگاه

یه سوال، شما میخواهید محل فرستنده ردیابی نشه؟ یا اینکه میخواهید اطلاعات ارسالی لو نره ماهیتش؟ اگه مورد اولی هست که دوستان فرمودند، ولی اگر مورد دومی هست به راحتی میشه با کدگذاری اطلاعات ارسالی از لو رفتن اطلاعات ارسالی جلوگیری کرد، در اینصورت اگر گیرنده ای هم اطلاعات رو بگیره نمیتونه دیکد بکنه و بفهمه چی به چیه، البته نوع دیجیتال عرض میکنم

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
              انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

دوست عزیز
                میشه اینطور جمع بندی کرد که ردیابی یک فرستنده که به ارسال امواج رادیویی به طور مداوم مشغول باشد در هر صورت امکانپذیر است ....
                روشهایی که دوستان برای گریز از این مسئله پیشنهاد کردند ...
                یکی ارسال به صورت پرتوهای موازی بود که نهایتا به لیزر رسید .... لیزر ( یا برادر آن در مادون قرمز که میزر نامیده میشود ) گزینه خوبی برا ی ارسال نقطه به نقطه بدون امکان ردیابی میباشد ( ولی فرستنده و گیرنده باید یک دیگر را ببینند یا در یک امتداد باشند ) و به توان چندانی نیز برای ارتباط نیاز ندارد به طوری که با یک لیزر چند واتی و یک تلسکوپ کوچک در گیرنده به راحتی میتوان با دهها کیلومتر دورتر ارتباط برقرار نمود
                روش دیگر کوتاه کردن زمان ارتباط و تغییر طول موج مداوم میباشد به صورتی که فرستنده تنها پالسهای چند میکرو ثانیه ای ارسال میکند و در هر پالس به صورت کد شده علاوه بر دیتا ، زمان و طول موج پالس بعدی را مشخص مینماید ...
                پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

سلام.
                  تشکر میکنم از تمام دوستان بخاطر لطفی که به بنده داشتن.
                  در مورد لیزر با استادم صحبت کردم .نظرش لیزر نیست. از من طراحی فرستنده هم نمیخواد.البته فعلا.میگه میخوام برام مقاله ای بیاری که در اون روش هایی برای رد یابی نشدن فرستنده ها اورده شده باشه.یه راهنمایی هم کرد گفت تو فرستنده های نظامی این روش هارو اجرا کردن.
                  سوال بعدی که برای خودم پیش امده اینه که آیا فرد یا شرکتی در این زمینه کار کرده که مستقیما برم سر وقتش و ازش اطلاعات بگیرم.لطفا بهم معرفی کنید.
                  بازم ممنون از لطف همه دوستان.

دیدگاه

سلام من رشتم مخابرات نیست
                    اما یه روشی به ذهنم میرسه و اون هم اینکه شما توان سیگنال ارسالی رو با یه الگوی نا مرتب تغییر بده(البته حداقلش باید مقداری باشه که توسط گیرنده قابل دریافت باشه) و اگر بتونید فرکانس فرستنده رو هر چند لحظه عوض کنید و گیرنده رو هم رو اون فرکانس ها سوییچ کنید ردیابیش باید خیلی سخت بشه
                    [آموزشی] کنترل رله با پیامک توسط sim800l
                    [آموزشی] راه اندازی سنسورهای DHT11 و DHT22 با کدویژن
                    [آموزشی] مدار عملی اتصال میکروفن خازنی به میکروکنترلر
                    [آموزشی] آموزش نحوه راه اندازی میکروهای fmd
                    صفحه اینستاگرام : ecdco_ir

دیدگاه

در تکمیل پست اقا رضا بنده یه چیزی اضاف کنم اونم اینکه شما در مرحله اول باید درک درستی از امواج و دستگاه های ردیابی امواج داشته باشی مثلا ردیاب GPS از چه تکنولوزی برای گرفتن و ردیابی کردن امواج رو به کار میبره که بیشتر این چیزا سکرت هست ولی برای اینکه از دید رادار ها مخفی بمونید باید شما بر همه اینا مسلط باشید و وقتی فهمیدید یه تکنولوژی معکوس به کار ببرید توی امواج ارسالی شما باید الگوریتم رمزنگاری کار گذاشته شه یعنی چی یعنی اینکه شما در مرحله اول باید یه الگوریتمی بنویسی که کسی جز خودت نتونه اونو بشکنه بعد توسط برنامه خود این الگوریتمی که نوشی رو به عنوان سپر به فرستنده خودت بدی تا وقتی امواج ارسالی شما از این سپر رد میشن کد بشن و ارسال بشن و در اون سوی طرف که قراره کسی این امواج رو بگیره یه دستگاه با برنامه معکوس شده برنامه اولی راه اندازی میکنی تا کد های رمز شده اختصاصی شما رو بگیره و بشکنه در این صورت امنیت امواج ارسالی شما حفظ میشه ولی برای اینکه ردیابی نشید گفتم باید به تکنولوژی های بروز رادارها دست بیابی بعد روش مهندسی معکوس انجام بدی تا نتونن ردتو بزنن در غیر اینصورت ردتو میزنن ولی امواج ارسالیت امنیت خواهند داشت موفق باشید

دیدگاه

البته راه اندازی فرستنده کار زیاد سختی نیست به سرور و دیش و تجهیزات مورد نیاز دیگه نیازه البته کانفیگ سرور هم مهمه من خودم برای سرویس تلفن ها و خطوط ارتباطی voip رو روی سرور الستیکس - Elastix کانفیگ میکنم ولی چون اینجور چیزا به امنیت کشوری ربط داره بدون مجوز کسی کاری نمیکنه چون مخفیانه انجام بشه بگیرن جاسوس محسوب میشی و جرمش سنگینه معمولا برای سازمان ها بیمارستان ها پادگان ها جاهای که تلفن های داخلی دارن از سیستم voip استفاده میکنن و برای هر بخشی کلاس ایپی تعریف میکنن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X