اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جایگزین کردن یه رشته از طریق ارتباط سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جایگزین کردن یه رشته از طریق ارتباط سریال

سلام من یه برنامه با اردوینو و سیم 800 نوشتم چنتا رشته (string) توش تعریف کردم حالا میخوام وقتی یه پیام با متن خاصی اومد یه بخش از پیام استخراج کنم جایگزین یه رشته تو اردوینو بشه به صورت دائم دوستان ممنون میشم کمک کنین

پاسخ : جایگزین کردن یه رشته از طریق ارتباط سریال

سلام
    به این لینک مراجعه کنید.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون مطالعه کردم اما اینجا بحث پیرامون دریافت و ارسال پیام بود(تو avr) من با استخراج متن مشکل ندارم فقط نمیدونم چطور جایگزینشون کنم با دستور replace یه کارایی کردم اما موقتی بود به صورت دائمی نمیدونم از چی استفاده کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط BINIBINI نمایش پست ها
        دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ممنون مطالعه کردم اما اینجا بحث پیرامون دریافت و ارسال پیام بود(تو avr) من با استخراج متن مشکل ندارم فقط نمیدونم چطور جایگزینشون کنم با دستور replace یه کارایی کردم اما موقتی بود به صورت دائمی نمیدونم از چی استفاده کنم
        سلام
        شما میتونید رشته اصلی رو که تغییر نمیکنه در فلش و قسمتی که باید تغییر کنه در eeprom ذخیره کنید به عنوان مثال عبارت:
        نام کاربری شما ..... هست
        در جمله بالا "نام کاربری شما" و "هست" در حافظه فلش ذخیره میشه و اون نقطه چین رو شما در eeprom ذخیره میکنید که با توجه به رشته دریافتی اون رو تغییر میدید و زمان ارسال هم اینا رو به ترتیب کنار هم میچسبونین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X