اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغذیه اضظراری دوربین مدار بسته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغذیه اضظراری دوربین مدار بسته

سلام
    برای برق پشتیبان دوربین مداربسته تنها راه استفاده از ups یا اینوتر و باتری هست؟
    ممکن نیست یه باتری و چنتا دیود و ... بزارم بعد از ترانس dc12 ولت بصورت موازی تو مدار باشن هم باتری و هم ترانس تغذیه ...اینجوری هم باتری شارژ شه هم وقتی برق رفت ازش استفاده شه؟ !

پاسخ : تغذیه اضظراری دوربین مدار بسته

سلام
    در انجمن جستجو می کردید بنده مدار یو پی اس دوازده ولت ور گذاشته بودم که با دیود ساخته شده بود خیلی هم عالی کار می کنه یه سرچ بزنید پیدا نکردید بگید

موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behrang73 نمایش پست ها
      سلام
      برای برق پشتیبان دوربین مداربسته تنها راه استفاده از ups یا اینوتر و باتری هست؟
      ممکن نیست یه باتری و چنتا دیود و ... بزارم بعد از ترانس dc12 ولت بصورت موازی تو مدار باشن هم باتری و هم ترانس تغذیه ...اینجوری هم باتری شارژ شه هم وقتی برق رفت ازش استفاده شه؟ !
      اگه لطف کنین لینکش رو بدین بهم ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behrang73 نمایش پست ها
        اگه لطف کنین لینکش رو بدین بهم ممنون میشم
        به نام خدا سلام یه مدار یو پی اس از یه سایت خارجی دیدم بادیود درست کرده بود ولی یه مشکل کوچیک داشت این شد که مشکلشو برطرف کردم وبهینه ترش هم کردم. این مدار: [HIDE-THANKS] [/HIDE-THANKS] باتریB1 تغذیه اصلی هستش یعنی میتونید خروجی یک ترانس رو دی سی کنید وخازن صافی واسش قرار بدید و وصلش کنید به این قسمت. باتری B2 باتری بک اپ

بفرما فقط اگر میخوای شارژرش اتوماتیک باشه طوری که جریان رو قطع کنه باید از lm317 (مدار شارژر با lm317 ) استفاده کنی
        دیود های اصلی رو هم بسته به جریان کل دستگاه باید انتخاب کنی
        موفق باشی
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X