اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار باتری بک اپ برای دوربین مدار بسته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار باتری بک اپ برای دوربین مدار بسته

با سلام
    اساتید کسی مدار دستگاه زیر دارد ؟ قیمت اش خیلی بالا هست !!! اگر ادم خوداش بتونه درست کنه به صرفه تر هست !! انگار فقط چند دیود توی مدار هست !!

سپاس

پاسخ : مدار باتری بک اپ برای دوربین مدار بسته

سلام
    فک کنم رله روی بوردش گذاشته اون پایین برد بگذریم
    ساخت این یو پی اس هیچ کار سختی نیست چ با رله چ با دیود (چون قراره 12ولت دی سی به مدار بدیم پس قرار نیست مبدل 12 به 220 بزاریم خوب کار راحت میشه)
    بنده چند تا مدار طراحی کردم و توی انجمن گذاشتم در این مورد سرچ کنید میبینید
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنونم: گشتم پیدا نکردم مدارتان را !! اگر دارید بی زحمت لینک بدهید یا شماتیک و..
      سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
        ممنونم: گشتم پیدا نکردم مدارتان را !! اگر دارید بی زحمت لینک بدهید یا شماتیک و..
        سپاس
        سلام
        بله بفرمایید
        به نام خدا سلام یه مدار یو پی اس از یه سایت خارجی دیدم بادیود درست کرده بود ولی یه مشکل کوچیک داشت این شد که مشکلشو برطرف کردم وبهینه ترش هم کردم. این مدار: [HIDE-THANKS] [/HIDE-THANKS] باتریB1 تغذیه اصلی هستش یعنی میتونید خروجی یک ترانس رو دی سی کنید وخازن صافی واسش قرار بدید و وصلش کنید به این قسمت. باتری B2 باتری بک اپ

در این لینک چند تا مدار سو پی اس هست شما جدیدترینشو بسازین در کل مشکلی نداره و از همه لحاظ کامله ولی اگه کسی بخواد میتونه یه شارژر حرفه ای هم روش بزاره مثلا با lm317 یا lm338 یا L200 ولی درکل شارژی که گذاشتم شامل دیود و مقاومته هم خوبه و مشکلی نداره(البته به شرطی که ولتاژ حدود 14 ولت باشه ) اگه زیر بار افت می کنه ولتاژ خروجی ترانس تغذیه بهتره که از ای سی رگولاتور استفاده بشه
        البته این رو هم اضافه کنم که : اگه ولتاژ کمتر باشه فقط باتری یکم دیرتر شارژ میشه یا فول شارژ نمیشه که خوب همیشه برق ورودیش وصله شارژش می کنه (فول فول نه ولی خوب شارژش می کنه باتری رو) یه راه هست واسه حل این مشکل این که یه ترانس جدا بزاری واسه شارژ باتری که فقط به باتری وصل باشه اینجوری افت نمی کنه(ترانس 12 ولت باشه کافیه AC در1.44ضرب میشه و مقدار DCیش به دست میاد که میشه حدود 17.2 ولت تست می کنی اگر جریان شارژ زیاد بود خازن صافی رو ظرفیتشو کم می کنی جریان شارژ باید یک دهم ظرفیت باتری باشه مثلا باتری 4000میلی امپر باید با 400 میلی شارژ بشه ولی اگه تا 500 میلی هم رفت مشکلی نیست)
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X