اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصالesp8266ماژ ول وای فای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصالesp8266ماژ ول وای فای

باسلام
    من یه ماژول وای فای esp8266ازامجدگرفتم.من بیشتذباpicکارمیکنم ولی نتونستم با اون راش بندازم اخه کتابخونه نداشت برااین ماژول
    خواستم ببینم کسی با avrراهش انداخته. اردینوavrهم دارم. این ماژول کتابخونه داره تو avr? کلا چجوری باید. راهش بندازیم چ دستوراتی باید بهش بدیم.. تشکر

پاسخ : اتصالesp8266ماژ ول وای فای

کتابخونش برا آردوینو تو نت هستش - میتونی تبدیل کنی به میکرو مد نظرت.
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

درود ، از طریق راهنمای لینک زیر ، برد های مبتنی بر esp8266 به آردوینو اضافه میشه و شما مستقیما روی خود چیپ کد میزنید و دیگر نیازی به ارسال دستورات پیش پا افتاده at ندارید .

ESP8266 core for Arduino. Contribute to esp8266/Arduino development by creating an account on GitHub.

دیدگاه

بطور کلی وقتی یک ماژول اینترفیس سریال و دستورات at-command داره با هر میکروکنترولری که سریال رو پشتیبانی کنه میشه با اون ماژول کار کرد.
        تو این مورد هم شما کافیه روش ارسال و دریافت اطلاعات سریال در pic رو یاد بگیرید بعدش براحتی میتونید با ارسال همون کدهای at-command به هدفتون برسید.
        چند تا راه دارید:
        یکی همین که بالا گفتم و گرفتن نمونه کدهای ارتباط سریال آردوینو (avr) و از روی ترتیب ارسال کدهای at-command آنها شما هم همون دستورات رو توی pic بترتیب ارسال کنید (یجور ترجمه از آردوینو به pic میشه)
        دوم اطلاعات هم در این مورد تو اینترنت زیاده. می تونید عبارت pic microcontroller with esp8266 رو سرچ بزنید.(حیفم اومد فقط لینک یک سایت رو بگذارم)
        همچنین کتابخانه هم براش هست همراه با مثال.
        سوم میتونید مستقیما با زبان بیسیک روی خود ماژول برنامه بنوسید. تو این تاپیک دو روش رو گفتم و روش سوم رو هنوز وقت نکردم تایپ کنم.
        چهارم شدیدا توصیه می کنم که یک زمان اندک بگذارید و با آردوینو روی خود ماژول برنامه بنویسیدکه آموزش هاش همه جا هست از جمله همین eca.
        تاکیدم هم دلایل مختلف داره. سادگی - سرعت بیشتر برنامه نویسی حافظه بمراتب بیشتر - سرعت پردازنده 80 و 160 مگاهرتز - کتابخانه های بسیار بسیار زیاد که خیلی بندرت شما رو تنها خواهد گذاشت و درآخر انجمن و نمونه سورسهای بسیار زیاد در هر زمینه ای.
        تاپیک ویدیوهای آموزشی حواشی آردوینو و ESP

دیدگاه

مرسی از دوستان عزیزوراهنمایی هاشون.... تشکر... مفید بودن... روراه حل ها کارکنم.. نتیجه رو اینجامیزارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X