ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2019/08/05
    2
    2

فریب سایت ایران میکرو در خرید jlink 9.4

شاید این پست چندان مربوط به مساِیل علمی نباشه اما گفتم تجربه خرید من از سایت iran-micro رو با شما در میون بزارم.
    هفته قبل قرار شد jlink-v9 بگیرم و تصمیم گرفتم اخرین ورژن موجود رو بگیرم بنابر این پس از سرچ در سایت ها قیمت ورژن موجود در سایت مذکور به نسبت مناسب تر بود. لذا تصمیم گرفتم تماس بگیرم مطمِین بشم ورژن موجود و هاردور 9.4 . پس از تماس با سایت شخص فروشنده گفت روی جعبه لیبل خورده 9.4. بنده هم اطمینان کردم و کالا رو سفارش دادم اما پس دریافت و باز کردن کیس متوجه شدم دقیقا برد موجود همون برد داخل این سایته و ورژن 9 اما با 40 تومن افزایش قیمت. با مسیولشم تماس گرفتم گفت منم گفتم بردشو نمیبینم اما روی کیس نوشته 9.4! مشخصا این یک فریبه که با زدن یک برچسب روی برد کالا رو به مشتری که اطمینان کرده میفروشن!
    با تشکر از همه!
    2019/09/19
    1
    0

پاسخ : فریب سایت ایران میکرو در خرید jlink 9.4

خیلی کارشون زشته
    2016/06/21
    314
    96

.......................................
    ویرایش توسط MM320 : 2019/09/20 در ساعت 17:49
    2017/12/01
    287
    225

شما حق عودت کالا و همچنین شکایت به enamad.ir و پلیس فتا دارید تا مجبورشان کنند. شخصا با ایران میکروب زیاد سروکار داشتم و تاخیر در ارسال، مشکل همیشگی آنها بوده به ویژه وقتی سفارش شامل فهرستی طولانی باشد. طوریکه یکبار کار به شکایت کشید
    2012/12/21
    288
    21

خدا میدونه چقدر اینطوری فروختن
    امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

Hidden Content
    2018/01/03
    1
    2

دوست عزیز اینکه نوشتید فریب سایت فلان کار زشته و اینکه ادمین ECA اجازه بحث کردنن راجب دیگر رقبارا در اینجا می دهد زشت تر . برد پروگرامر های JLINK کاملا شبیه به هم بوده و تنها در فریمورشون متفاوت اند . ثانیا تا زمانی که این مسئله را با یک کارشناس در میان نزاشتید گفتن فریب کاری کار درستی نیست .
    2019/08/05
    2
    2

اتفاقا روی برد jlink ورژن رو میزنه و فریمویر بحثش جداست.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

در رابطه با در میان گذاشتن اتفاقا تماس گرفتم گفتن برچسب هست ما باز نمیکنیم ببینم اما موقع فروش با اطمینان صد در صد گفتن ورژن ۹.۴ هست حتی من گفتم چک کنند مطمئن بشن.
    2020/09/04
    324
    188

با درود
    من بدبخت هر وقت خرید میکنم دقیقا چند روز بعدش اون قطعه یا وسیله یهو 50 درصد تخفیف میخوره
    یا اینکه وسایل جمع میکنم تو سبد یهو میبینم دنیا تغییر میکنه و یهو تورم زیاد میشه قیمتشون دو برابر میشه
    یا اینکه پول پست موقع پرداخت افزایش پیدا میکنه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس ربانی

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

شما حق عودت کالا و همچنین شکایت به enamad.ir و پلیس فتا دارید تا مجبورشان کنند. شخصا با ایران میکروب زیاد سروکار داشتم و تاخیر در ارسال، مشکل همیشگی آنها بوده به ویژه وقتی سفارش شامل فهرستی طولانی باشد. طوریکه یکبار کار به شکایت کشید
    با درود
    میشه گفت تو خرید های اینترنتی فقط باید مواظب باشی مشکلی برات پیش نیاد وگرنه کاری با شکایت این ها پیش نمیره
    شما ماشین تون رو بدزدن پلیس میگه برو خودمون بررسی میکنیم و 99 موارد دیگه تا اخر عمر رنگ اون ماشین هم نمیبینی .. بغیه موارد هم همینطور
    و شکایت بازی این حرف ها کلی هزینه داره و سال ها طول میکشه و اخر اون که پارتی و وکیل داره یا وضع مالی بهتری داره برنده میشه
    کلا اصلا شکایت نکنی کمتر متضرر میشی
    ویرایش توسط کاکو : 2021/07/19 در ساعت 16:29
    2021/04/24
    48
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط zenit_543

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

شاید این پست چندان مربوط به مساِیل علمی نباشه اما گفتم تجربه خرید من از سایت iran-micro رو با شما در میون بزارم.
    هفته قبل قرار شد jlink-v9 بگیرم و تصمیم گرفتم اخرین ورژن موجود رو بگیرم بنابر این پس از سرچ در سایت ها قیمت ورژن موجود در سایت مذکور به نسبت مناسب تر بود. لذا تصمیم گرفتم تماس بگیرم مطمِین بشم ورژن موجود و هاردور 9.4 . پس از تماس با سایت شخص فروشنده گفت روی جعبه لیبل خورده 9.4. بنده هم اطمینان کردم و کالا رو سفارش دادم اما پس دریافت و باز کردن کیس متوجه شدم دقیقا برد موجود همون برد داخل این سایته و ورژن 9 اما با 40 تومن افزایش قیمت. با مسیولشم تماس گرفتم گفت منم گفتم بردشو نمیبینم اما روی کیس نوشته 9.4! مشخصا این یک فریبه که با زدن یک برچسب روی برد کالا رو به مشتری که اطمینان کرده میفروشن!
    با تشکر از همه!
    چه جالب
    احتمالا منظورشون از 9.4 این بوده نسخه ی 9 با 40 تومان گرانتر. هنر نزد ایرانیان است و بس
    2021/07/24
    19
    8

ایز این فریب کاری ها زیاده بله نباید راحت اعتماد کرد
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10