ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2007/12/17
    تهران
    379
    68

پیشنهاد آموزشگاه فنی حرفه ای

سلام
    قصد شرکت در چند دوره پیشنهادی را دارم.
    درایو ، plc ، تابلو برق
    پیشنهاد شما کدام آموزشگاه است ( تهران ) که کیفیت آموزشش خوب باشه خودتون که واردین و میدانید اینکارها عملی است .
    البته پیشنهاد های بود مثل مجتمع فنی ولی نظرات و پیشنهادهای تخصصی شما مهم است .
    راستی یه پیام دادم به یه آموزشگاهی اصفهان هست دورش آنلاین است کلی فایل برام فرستاد سرفصل هاش خوب بود تدریس استاد هم خوبه چون تو اینستا دیدم ولی چون حضوری نیست دودلم
    (بی خیال ما هم نمیشه میگه جشنواره داریم ،شهریه کنار میایم و....
    ویرایش توسط HOOMAMIRS : 2021/06/30 در ساعت 16:47
    2007/12/17
    تهران
    379
    68

پاسخ : پیشنهاد آموزشگاه فنی حرفه ای

ممنون می شوم اگر دوستان راهنمایی کنند واقعا گیج کننده هست همه از خودشون تعریف کردند ظاهرا هیچ مرجعی هم برای رتبه بندی نیست
    2019/06/10
    19
    6

سلام دوست عزیز،اکثر دوره های آموزشی وقتی سرفصل هاش رو نگاه میکنی، فصل بندی کردن مرتب از مقدماتی تا ی سطح قابل قبول.
    اما واقعا اون چیزی که اتفاق میفته بیشتر همون سطح مقدماتی هست. و در نهایت شما فقط مقدمات رو یاد گرفتی
    خیلی از این کلاس هارو میشه نتیجه و خروجیش رو با چند ساعت یا چند روز مطالعه بدست آورد.
    2016/05/28
    793
    101

آموزشگاه های تهران و اصفهان هر دو خوب هستن . اول اینکه خود شما در چه سطحی هستید ؟ اگر مبتدی هستید خب باید اول مقدماتی شرکت کنید و ترجیحا حضوری .
    خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....
    2020/09/04
    419
    253

با درود
    منظور از درایو متوجه نشدم
    ولی بین پی ال سی و تابلو برق سعی کن بری تابلو برق
    پی ال سی کار براش خیلی کمه و تجربه زیاد عملی میخواد و همچنین سال ها تمرین و زبان انگلیسی تم باید قوی باشه چون همه دیتاشیت ها خارنجکیه
    من 15 سال پیش پی ال سی رفتم و اون زمان تازه اسم در کرده بود و برنامه نویسم بد نبود
    ولی بعد اموزش دیگه ول کردم و مقاتع بالاترش رو اموزش ندیدم و کلا کارایی انچندانی نداشت و ول کردم
    البته اگر وارد بازار کار میشدم و اموزش عملی میدیم از موارد دیگه براام خیلی بهتر میشد
    ولی بازم هنوز که هنوز بازار انچندانی نداره و تجربه بالای میخواد
    جالب این من از همون استادی که بهم یاد میداد اخر ترم بیشتر بلد بودم و اون خودش یه دوره دیده بود و تجربه ای نداشت و همچنین در برنامه نویسی
    معمولا با این اموزش ها پول درمیارن .. نباید زیاد بهشون دل خوش کرد
    ولی تابلو برق کارش بیشتره و خیلی زودتر میتونی وارد بازار کار بشی
    2007/12/17
    تهران
    379
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza.msc

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام دوست عزیز،اکثر دوره های آموزشی وقتی سرفصل هاش رو نگاه میکنی، فصل بندی کردن مرتب از مقدماتی تا ی سطح قابل قبول.
    اما واقعا اون چیزی که اتفاق میفته بیشتر همون سطح مقدماتی هست. و در نهایت شما فقط مقدمات رو یاد گرفتی
    خیلی از این کلاس هارو میشه نتیجه و خروجیش رو با چند ساعت یا چند روز مطالعه بدست آورد.
    سلام ، درسته ، بعضی از مطالبی که سر فصل نوشتن یا بلدی یا در اینترنت سرچ کنی هست یا حتی اگر معادل انگلیسیش را بنویسی فیلم آموزشیش داخل یوتیوب هست که می تونم بگم بعضی آموزش ها واقعا کارا هست

نقل قول نوشته اصلی توسط fmicro

آموزشگاه های تهران و اصفهان هر دو خوب هستن . اول اینکه خود شما در چه سطحی هستید ؟ اگر مبتدی هستید خب باید اول مقدماتی شرکت کنید و ترجیحا حضوری .
    نه صرفا همه آنها ، همانطوری که دوستان گفتند آخرش می بینی خودت همه اینا را بلد بودی - در مورد سطح هم باید بگم مثلا در مورد برق صنعتی مبتدی هستم
    نقل قول نوشته اصلی توسط کاکو

با درود
    منظور از درایو متوجه نشدم
    ولی بین پی ال سی و تابلو برق سعی کن بری تابلو برق
    پی ال سی کار براش خیلی کمه و تجربه زیاد عملی میخواد و همچنین سال ها تمرین و زبان انگلیسی تم باید قوی باشه چون همه دیتاشیت ها خارنجکیه
    من 15 سال پیش پی ال سی رفتم و اون زمان تازه اسم در کرده بود و برنامه نویسم بد نبود
    ولی بعد اموزش دیگه ول کردم و مقاتع بالاترش رو اموزش ندیدم و کلا کارایی انچندانی نداشت و ول کردم
    البته اگر وارد بازار کار میشدم و اموزش عملی میدیم از موارد دیگه براام خیلی بهتر میشد
    ولی بازم هنوز که هنوز بازار انچندانی نداره و تجربه بالای میخواد
    جالب این من از همون استادی که بهم یاد میداد اخر ترم بیشتر بلد بودم و اون خودش یه دوره دیده بود و تجربه ای نداشت و همچنین در برنامه نویسی
    معمولا با این اموزش ها پول درمیارن .. نباید زیاد بهشون دل خوش کرد
    ولی تابلو برق کارش بیشتره و خیلی زودتر میتونی وارد بازار کار بشی
    سلام
    خودم هم در مورد برق صنعتی نمی دانم اگر اشتباه نکنم درایو برای راه اندازی موتورهای الکتریکی استفاده می شود .
    درسته من نمی خوام آموزشی و استادی باشه که آخرش من بیشتر بلد باشم واقعا می خوام چیزی به من یاد بده
    بله این حرف شما هم درسته این روشی است برای پول در آورده حالا بعضی هاشون هم میگن پشتیبانی نامحدود خب اینجا مسئله ای هست چرا نامحدود شاید آموزش نقص داره
    اتفاقا یکی از پیشنهادهای که شد آموزش تابلو برق بود
    plc را ادامه بده بقول یکی از دوستان بشو خدای plc
    2020/09/04
    419
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS

سلام ، درسته ، بعضی از مطالبی که سر فصل نوشتن یا بلدی یا در اینترنت سرچ کنی هست یا حتی اگر معادل انگلیسیش را بنویسی فیلم آموزشیش داخل یوتیوب هست که می تونم بگم بعضی آموزش ها واقعا کارا هست

نه صرفا همه آنها ، همانطوری که دوستان گفتند آخرش می بینی خودت همه اینا را بلد بودی - در مورد سطح هم باید بگم مثلا در مورد برق صنعتی مبتدی هستم

سلام
    خودم هم در مورد برق صنعتی نمی دانم اگر اشتباه نکنم درایو برای راه اندازی موتورهای الکتریکی استفاده می شود .
    درسته من نمی خوام آموزشی و استادی باشه که آخرش من بیشتر بلد باشم واقعا می خوام چیزی به من یاد بده
    بله این حرف شما هم درسته این روشی است برای پول در آورده حالا بعضی هاشون هم میگن پشتیبانی نامحدود خب اینجا مسئله ای هست چرا نامحدود شاید آموزش نقص داره
    اتفاقا یکی از پیشنهادهای که شد آموزش تابلو برق بود
    plc را ادامه بده بقول یکی از دوستان بشو خدای plc
    اولا اگر میخوای اموزش ببینی حتما حضوری باشه که با ادوات کار کنی و پی ال سی از نزدیک دیده باشی
    زمان خیلی زود میگذره و نمیدونم 15 سال چجور گذشته و جالب بدترین قسمت زندگی من که تلف شده همین سال ها بوده
    من وقتمو بیشتر صرف ای وی ار کردم البته نه تمام این سال ها
    ولی کلا ریشه این رشته ها زبان انگلیسی اگر بلد نباشی رشد زیادی نمیکنی
    پی ال سی از میکرو خیلی راحت تر و بهتر بود ولی گفتم که کار براش نبود و الانم نیست
    یه ذره کار هم گنده تر از ما میگیرن و تجربه دارن من با این شرایط نمیتونم
    البته 15 سال میگذره و هیچی یادم نمیاد ولی اگر ادامه میدادم الان غولی بودم برا خودم هر چند زبان انگلیسی من ضعیف و باز جلوی منو میگرفت
    ولی در کل خیلی بهتر میشد برام تا بلای که ای وی ار سرم اورد
    و وقتی ای وی ار بلد باشی پی ال سی برات راحت تر میشه و خیلی راحت درکش میکنی و برنامه مینویسی چون سطح برنامه نویسی با پی ال سی خیلی بالاتره و راحت تره و همش از بلوک های اماده استفاده میکنی
    سختی پی ال سی نسبت به ای وی ار خیلی کمتره خیلییییییییییی راحت تره
    راستش دیگه بیشتر از این نمیخوام به خودم ظلم کنم
    میخوام برم کاشی کاری یاد بگیرم
    و اگه این کارو کرده بودم الان همه چی داشتم
    من به سرنوشت بدی دچار شدم
    دیگه انگیزه و تمایلی برام باقی نمونده و زمان زیادی از دست دادم و دیگه اخر خطم
    در واقع من نابود شدم
    حتی رشته دانشگاهی خودمو هم از دست دادم .. چون رشته خودم این چیزا نبود
    اونم ول کردم
    اون خیلی بهتر بود
    برو تابلو برق بهتره اونو فول شدی بعد اگه خواستی برو پی ال سی
    موفق باشی ما که نشدیم
    2007/12/17
    تهران
    379
    68

اولا اگر میخوای اموزش ببینی حتما حضوری باشه که با ادوات کار کنی و پی ال سی از نزدیک دیده باشی
    زمان خیلی زود میگذره و نمیدونم 15 سال چجور گذشته و جالب بدترین قسمت زندگی من که تلف شده همین سال ها بوده
    من وقتمو بیشتر صرف ای وی ار کردم البته نه تمام این سال ها
    ولی کلا ریشه این رشته ها زبان انگلیسی اگر بلد نباشی رشد زیادی نمیکنی
    پی ال سی از میکرو خیلی راحت تر و بهتر بود ولی گفتم که کار براش نبود و الانم نیست
    یه ذره کار هم گنده تر از ما میگیرن و تجربه دارن من با این شرایط نمیتونم
    البته 15 سال میگذره و هیچی یادم نمیاد ولی اگر ادامه میدادم الان غولی بودم برا خودم هر چند زبان انگلیسی من ضعیف و باز جلوی منو میگرفت
    ولی در کل خیلی بهتر میشد برام تا بلای که ای وی ار سرم اورد
    و وقتی ای وی ار بلد باشی پی ال سی برات راحت تر میشه و خیلی راحت درکش میکنی و برنامه مینویسی چون سطح برنامه نویسی با پی ال سی خیلی بالاتره و راحت تره و همش از بلوک های اماده استفاده میکنی
    سختی پی ال سی نسبت به ای وی ار خیلی کمتره خیلییییییییییی راحت تره
    راستش دیگه بیشتر از این نمیخوام به خودم ظلم کنم
    میخوام برم کاشی کاری یاد بگیرم
    و اگه این کارو کرده بودم الان همه چی داشتم
    من به سرنوشت بدی دچار شدم
    دیگه انگیزه و تمایلی برام باقی نمونده و زمان زیادی از دست دادم و دیگه اخر خطم
    در واقع من نابود شدم
    حتی رشته دانشگاهی خودمو هم از دست دادم .. چون رشته خودم این چیزا نبود
    اونم ول کردم
    اون خیلی بهتر بود
    برو تابلو برق بهتره اونو فول شدی بعد اگه خواستی برو پی ال سی
    موفق باشی ما که نشدیم
    سلام
    خیال کردم خودم این احساس آخر خط را دارم ولی به علت فشارهای که بوده دیگه حوصله هم ندارم
    بهرحال با فردی صحبت که می کردم می گفت برای مثال ما یه پرژه plc با چند شرکت مطرح کردیم فقط 1 شرکت توانست کار ما را انجام بده
    شغل فعلی منم ربطی به الکترونیک نداره خیلی ها مثل ما هستند پیشنهادها آموزشی که شد بهتون میگم شاید شما هم خواستید استفاده کنید
    تجهیزات پزشکی و plc که این مورد plc خودتون استادین
    درایو
    تابلو برق
    تعمیرات ماینر
    تعمیرات لوازم خانگی
    طراحی و تعمیرات
    تعمیر برد پکیج و خودش
    انرژی تجدید پذیر
    باز هم به انتخاب و شرایط خودتون بستگی دارد شما هم موفق باشید غصه نخور ما هم موفق نشدیم
    2020/09/04
    419
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS

سلام
    خیال کردم خودم این احساس آخر خط را دارم ولی به علت فشارهای که بوده دیگه حوصله هم ندارم
    بهرحال با فردی صحبت که می کردم می گفت برای مثال ما یه پرژه plc با چند شرکت مطرح کردیم فقط 1 شرکت توانست کار ما را انجام بده
    شغل فعلی منم ربطی به الکترونیک نداره خیلی ها مثل ما هستند پیشنهادها آموزشی که شد بهتون میگم شاید شما هم خواستید استفاده کنید
    تجهیزات پزشکی و plc که این مورد plc خودتون استادین
    درایو
    تابلو برق
    تعمیرات ماینر
    تعمیرات لوازم خانگی
    طراحی و تعمیرات
    تعمیر برد پکیج و خودش
    انرژی تجدید پذیر
    باز هم به انتخاب و شرایط خودتون بستگی دارد شما هم موفق باشید غصه نخور ما هم موفق نشدیم
    با سپاس از پیشنهادت
    ولی واقعا یادگیری و تمرین هم زمان خاص خودش داره
    وقتی سنت بیشتر بشه و یا مسئولیت هات بیشتر بشه و شاغل باشی و غیره دیگه توان و زمان یادگیری برات باقی نمیمونه
    اصلا از نظر روحی روانی و حافظه و قوه یادگیری رو به زوال میری
    جوانی برای همین چیز هاست و اونجاست که باید یادگیری هات انجام بدی تا بعد مدت ها و تسلط بیشتر بعدش بتونی کسب درامد کنی
    راستش نقد به نسیه ندید
    همین شغلی که دارید حفظ کنید فعلا و پشتوانه مالیتونو بیشتر کنید
    و در کنارش اگر خواستید اموزش های ببینید به صورت تئوری و حتی کلاس اموزشی
    و کم کم تجربه مهارت شما بیشتر شد به اون طرف سوق پیدا کنید
    مهم پول
    و برق بازار گرمی نداره
    مثلا همین تابلو برق ؟ مگه چند تا تابلو برق سازی توی یه شهر وجود داره ؟ اگر اونقدر کار براش زیاد بود که تعداد بیشتر متخصص جذب میکرد خب باید تو هر خیابون چند تا تابلو برق سازی میبود .. ولی نیست .. شاید ادم سبزی فروشی بزنه بهتر باشه چون همه ادم ها هر روز به سبزی نیاز دارن
    ولی چند درصد جمعیت به تایلو برق نیاز داره ؟
    در کل نظرات منو نادیده بگیرید و شاید من اشتباه کنم
    شما خودتون سعی کنید اطلاعات بیشتری بدست بیارید
    ولی مطمئنم رشته برق الکترونیک بازار کار جالبی ندارن و از رشته های پر زخمت و زمان بر هستن
    ولی شاید بنا و جوشکار ها وضعیتشون از قشر ما بهتر باشه
    دوس دارم باور کنی من اگه وارد این رشته نمبشدم الان در وضعیت خیلییییییییی بهتری بودم و و از این موضوع مطمئنم
    برای همین کلا میخوام این اخر عمری ارامش داشته باشم و تغییر کنم
    مثلا فکرشو کن یه سبزی فروشی بزنم چقدر ارامش دارم .. نه قراره تو سرم پر از مدار های در حال طراحی باشه
    نه هزار مشکل دیگه
    فقط باید سبزی بخرم و بعد چند برابر بفروشم
    مشتری میاد میگه آقا سبزی فروش بله سبزیت گل داره بله
    2021/01/16
    173
    109

با سپاس از پیشنهادت
    ولی واقعا یادگیری و تمرین هم زمان خاص خودش داره
    وقتی سنت بیشتر بشه و یا مسئولیت هات بیشتر بشه و شاغل باشی و غیره دیگه توان و زمان یادگیری برات باقی نمیمونه
    اصلا از نظر روحی روانی و حافظه و قوه یادگیری رو به زوال میری
    جوانی برای همین چیز هاست و اونجاست که باید یادگیری هات انجام بدی تا بعد مدت ها و تسلط بیشتر بعدش بتونی کسب درامد کنی
    راستش نقد به نسیه ندید
    همین شغلی که دارید حفظ کنید فعلا و پشتوانه مالیتونو بیشتر کنید
    و در کنارش اگر خواستید اموزش های ببینید به صورت تئوری و حتی کلاس اموزشی
    و کم کم تجربه مهارت شما بیشتر شد به اون طرف سوق پیدا کنید
    مهم پول
    و برق بازار گرمی نداره
    مثلا همین تابلو برق ؟ مگه چند تا تابلو برق سازی توی یه شهر وجود داره ؟ اگر اونقدر کار براش زیاد بود که تعداد بیشتر متخصص جذب میکرد خب باید تو هر خیابون چند تا تابلو برق سازی میبود .. ولی نیست .. شاید ادم سبزی فروشی بزنه بهتر باشه چون همه ادم ها هر روز به سبزی نیاز دارن
    ولی چند درصد جمعیت به تایلو برق نیاز داره ؟
    در کل نظرات منو نادیده بگیرید و شاید من اشتباه کنم
    شما خودتون سعی کنید اطلاعات بیشتری بدست بیارید
    ولی مطمئنم رشته برق الکترونیک بازار کار جالبی ندارن و از رشته های پر زخمت و زمان بر هستن
    ولی شاید بنا و جوشکار ها وضعیتشون از قشر ما بهتر باشه
    دوس دارم باور کنی من اگه وارد این رشته نمبشدم الان در وضعیت خیلییییییییی بهتری بودم و و از این موضوع مطمئنم
    برای همین کلا میخوام این اخر عمری ارامش داشته باشم و تغییر کنم
    مثلا فکرشو کن یه سبزی فروشی بزنم چقدر ارامش دارم .. نه قراره تو سرم پر از مدار های در حال طراحی باشه
    نه هزار مشکل دیگه
    فقط باید سبزی بخرم و بعد چند برابر بفروشم
    مشتری میاد میگه آقا سبزی فروش بله سبزیت گل داره بله
    سلام
    داخل مغز هیچکس خلوت نیست حتی سبزی فروش
    روزی چندبار فروششو حساب میکنه با یه عده همکاری میکنه که سبزی تازه و مرغوب از کجا بیاره که خریدار داشته باشه وارزون باشه...
    هرکاری سختی خودشو داره
    حتی توی ماینینگ هم طرف همیشه یه اضطرابی داره از اینکه نکنه یه روز لو بره و دم و دستگاهاشو جمع کنن.
    خلاصه اینکه انسان درسختی آفریده شده و هیچکس آسوده نیست هرکی که ظاهرا هم شاده و خوشبخته توی زندگیش قطعا یه درد عمیق داره
    وتا کسی میاد که کمی لذت ببره و آسوده باشه عمرش بسر میاد
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14