اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مولتی متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مولتی متر

سلام دوستان .
    من میخوام مولتی متر مدل dt9205a بخرم . اما در بخش آمپر متر ، قسمت ۱۰ آمپر فیوز نداره . میخواستم بدونم میشه خودم بهش فیوز اضافه کنم ؟ آیا مشکلی در کارکردن مولتی متر پیش نمیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

پاسخ : مولتی متر

نوشته اصلی توسط Werner Heisenberg نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من میخوام مولتی متر مدل dt9205a بخرم . اما در بخش آمپر متر ، قسمت ۱۰ آمپر فیوز نداره . میخواستم بدونم میشه خودم بهش فیوز اضافه کنم ؟ آیا مشکلی در کارکردن مولتی متر پیش نمیاد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .
    با درود
    فیوز بیرون کار بذار
    سوکتی که به مولتیمتر وصل میشه بخر و در انتهاش به صورت سری کار بذار و بعد به گیره یا پراپ سوزنی وصلش کن
    اینجوری نه دست به مولتیمر میزنی و همیشه هم دم دستته فیوز و چکش میکنی و تاثیری در روند خوانش نداره

دیدگاه

ایده خوبی بود .سپاس

دیدگاه

درود. گرامیان لطفا یه مارک مولتی متر خوب تا پانصد هزار تومان معرفی کنی؟
        پرسش دوم. مدل وکتور 205 a کیفیتش چطوره، این خوبه یا vc97?
        سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Raga1250 نمایش پست ها
          درود. گرامیان لطفا یه مارک مولتی متر خوب تا پانصد هزار تومان معرفی کنی؟
          پرسش دوم. مدل وکتور 205 a کیفیتش چطوره، این خوبه یا vc97?
          سپاس
          با درود
          مولتی متر من همون مدل هست در پست اول
          تو انجمن یه سرچی بزن مطمئنا تاپیک های زیادی هست حداقل من چند تای دیدم راجب انتخاب مولتی متر
          سلام بنده میخوام یک مولتی متر دیجیتال تهیه کنم. میخوام دقت و کیفیت خوبی داشته باشه.البته برای کارهای خیلی حساس نمیخوام ولی اگر امکانات دیگه هم داشته باشه بد نیست. در واقع مولتی متری رو میخوام برای کارهای ساده و (در محدوده سنجشی متوسط) ولی خطای اندازه گیریش باید کم باشه. مولتی متر دیجیتال مدل BEST 9205A یا مولتی متر دیجیتال

سلام دنبال یه مولتی متر هستم که ولتاژ رو خوب اندازه بگیره و با دقت مناسب بهم نشون بده. در حد میکرو ولت. خب مولتی مترهای با این دقت خیلی گرون هستن و لااقل فعلا برام نمی صرفه بخرم. امکاناتی هم داره که من نمی خوام و فعلا لازم ندارم. یه مولتی متر که فقط جریان و ولتاز رو هم اندازه بگیره خوبه و راضی هستم ولی دقت خوبی داشته باشه. کسی

سلام به دوستان در مورد این مولتی متر که فروشگاه سایت هم موجودش میکنه چند تا سوال داشتم 1_کسانی که از این مدل استفاده کردن آیا راضی هستند ؟؟ چون تو انجمن تاپیک هایی هست مبنی بر بی کیفیت بودن این مدل 2_با توجه به این که " رنج اندازه گیری مقاومت : 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/40MΩ با دقت ±(0.8%+4) " هست بنابراین برای
          جدیدترین ویرایش توسط کاکو; ۱۸:۰۲ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱.

دیدگاه

خیلی ممنون. اگه اینترنتی گرفتی لطفا اسم سایتشو بگو؟ تو سایت ویکتور قیمتش 69 دلاره که بالاب دومیلیون میشه،ولی تو اینترنت میدن پانصد!!بنظرت فیکه

دیدگاه

خیلی ممنون. اگه اینترنتی گرفتی لطفا اسم سایتشو بگو؟ تو سایت ویکتور قیمتش 69 دلاره که بالاب دومیلیون میشه،ولی تو اینترنت میدن پانصد!!بنظرت فیکه
              راستش حضوری خریدم فکر کنم یادم نیست برمیگرده به سال ها پیش و یادم نیست ولی احتمال زیاد حضوری خریدم
              این مولتی متر بالای 10 نوع مدار مختلف داره ولی همه شون یه اسم دارن .. یعنی چین چند نمونه زده .. تایوان یه نمونه ازش زده و روسیه یه نمونه ازش زده
              و جالبه مدار هاشون شبیه هم نیست اصلا .. خیلی فرق دارن
              پس نمونه خوب و بد دارن
              حالا نمونه من جز نادر ترین هاست اینو زمانی فهمیدم که خواستم یه تعمیراتی روش انجام بدم و یک مرد روسی توضیح داده بود که این نمونه من که شبیه نمونه من بود جز نادر ترین هاست از این مدل و نمونه های مختلفی هست
              بعد دیدم مشکل اون مرد شاید همون مشکل منه و باید یک مقاومت عوض کنم ولی چون اس ام دی هست هنوز انگیزه لازم ندارم

حالا سعی کن اون تاپیک ها رو مطالعه کنی و باز سرچ کنی و باز راهنمایی دوستان بهره مند بشی تا انتخاب بهتری در انتخابت داشته باشی و عجولانه تصمیم نگیری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
                بعد دیدم مشکل اون مرد شاید همون مشکل منه و باید یک مقاومت عوض کنم ولی چون اس ام دی هست هنوز انگیزه لازم ندارم

سلام میتونم از شما بپرسم که مشکلی که وجود داشت در ارتباط با صدای بلند بازر این دستگاه هست که می خواستید مقاومت رو تعویض کنید؟ من قبلاً این کار رو در دستگاه VC97 انجام دادم و بسیار عالی شد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zentex486 نمایش پست ها
                  سلام میتونم از شما بپرسم که مشکلی که وجود داشت در ارتباط با صدای بلند بازر این دستگاه هست که می خواستید مقاومت رو تعویض کنید؟ من قبلاً این کار رو در دستگاه VC97 انجام دادم و بسیار عالی شد
                  صدای بلند بیزر ویکتور رو کم نکنید پشیمون میشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zentex486 نمایش پست ها
                    با درود
                    فکر کنم سو تفاهمی رخ داد منظور من این مدل بود dt9205a
                    مشکل من چندین مورد بود از امکانات مولتی متر که یا بدرستی کار نمیکردن و یا کلا کار نمیکردن
                    این مقاومت هم مربوط به یکی از این اشکالات بود که هنوز اقدامی راجبش نکردم و نمیدونم ایا حدسم درست بوده یا نه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronium نمایش پست ها
                      صدای بلند بیزر ویکتور رو کم نکنید پشیمون میشید
                      بیزر واقعاً سطح صدای آزاردهنده ای داشت از طرفی روی مصرف باتری هم تاثیر گذاشته بود، البته حرف شما را قبول دارم که در محیط های پر سر و صدا بسیار به کار میاد، حتی جک آداپتور هم برایش تعبیه کردم تا از یک منبع ولتاژ پرتابل هم بهش تغذیه برسونم و همیشه متکی به باتری کتابی نباشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

با درود
                      فکر کنم سو تفاهمی رخ داد منظور من این مدل بود dt9205a
                      مشکل من چندین مورد بود از امکانات مولتی متر که یا بدرستی کار نمیکردن و یا کلا کار نمیکردن
                      این مقاومت هم مربوط به یکی از این اشکالات بود که هنوز اقدامی راجبش نکردم و نمیدونم ایا حدسم درست بوده یا نه

بله بدرستی متوجه مطلب پست نشده بودم، در هر صورت ممنونم، البته تغییر مقاومتی که من روی VC97 انجام دادم تا حدودی مصرف باتری دستگاه رو هم کاهش داده است، موفق باشید

دیدگاه

سلام
                        بین DEC220 باقیمت 350 با قیمت 350 و ویکتور 205a با قیمت 420 کدوم رو پیشنهاد می دهید؟

دیدگاه

سلام
                          بین DEC220 باقیمت 350 با قیمت 350 و ویکتور 205a با قیمت 420 کدوم رو پیشنهاد می دهید؟
                          راستش به دقت و امکانات و قیمت و دوام بستگی داره
                          من گزینه سوم به این دو گزینه اضافه میکنم یعنی dt9205a

جریان در اون دو گزینه نهایت 10 امپره ولی در سومی 20 .. امکان داره دقت در سومی پایین تر بیاد ولی دوبرابر هم یه قابلیت

حداکثر ولتاز در سومی بیشتره .. امکان داره دقت پایین تر بیاد .. و ولتاژ بیشتر هم معمولا کارایی زیادی نداره .. دقت خیلی مهم تره

حداقل خازن در سومی کمتره که خیلی خوب .. ولی در حداکثر 200 میکرو که بازم خوبه ..در اون دو تا تا 2 میلی پیش میره که خوبه .. ولی 2 میلی هم شاید دقت کم کنه و اینکه حداقل خازن خیلی مهم تره تا حداکثرش

سومی دماسنج و فرکانس متر نداره که تقریبا کاربرد زیادی ندارن .. ولی وجودشون خوبه
                          در سومی بهره ترانزیستور داریم که در اون دو تا نیست

بازه مقاومت در سومی بیشتره .. بازم میتونه دقت کمتر کنه .. البته نه حتما .. دقت همیشه بهتره

اون دو تا اتورنج هستن ولی احتمالا در غیر اتورنج ها دقت بیشتره
                          حالا باید دید دقت در این سه گزینه در کدوم بیشتره

قیمت سومی تقریبا نصف اون دو تا ست .. قیمت بیشتر زیاد ملاک نیست یه مدل بالاتر سومی گویا فقط یه دماسنج اضافه شده و 100 تومن رفته روش

باتری در اون دو تا قلمی که ارزون تره ..

همین الان پمپ کولر خونم مون سوخت .. یه صدای عجیب داد و قطع شد منم کولر خاموش کردم به ادامه زندگیم میپردازم

زندگی یعنی همین چند لحظه پیش
                          جدیدترین ویرایش توسط کاکو; ۱۱:۰۰ ۱۴۰۱/۰۶/۰۱.

دیدگاه

همین الان پمپ کولر خونم مون سوخت .. یه صدای عجیب داد و قطع شد منم کولر خاموش کردم به ادامه زندگیم میپردازم

زندگی یعنی همین چند لحظه پیش
                            این یک جمله را باهات موافقم و اینکه الان بیش از پیش در معرض توجه هستی تا جوهر خودتو نشون بدی واینکه تا زندگی را مجدد برگردونی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronium نمایش پست ها
                              این یک جمله را باهات موافقم و اینکه الان بیش از پیش در معرض توجه هستی تا جوهر خودتو نشون بدی واینکه تا زندگی را مجدد برگردونی
                              یعنی با جمله های دیگه م موافق نیستی
                              راستش دچار ابهام شدم و متوجه نشدم
                              دیشب من کولر خاموش کردم و اصلا توجه نکردم و انگار نه انگار .. صبح رفتم دیدم موتور کولر سوخته
                              این کولر پشت پنجره ای بود از این کوچیکا و دو ماه پیش حدود 2 ملیون خریدیم .. وقتی خریدیم گفتم این دو ماه هم کار نمیکنه که همینطور شد
                              همین کولر ها حدود سه یا چهار سال پیش در مغازه دیدم که بنر زده بود دونه ای 50 هزار .. الان دو ملیون میشه چهل برابر
                              یعنی ما پول چهل تا کولر دادیم اخرشم دو ماه کار نکرد
                              خب به خاطر سیم نامرغوب و حتی الومینومی .. کلا زندگیمون شده تورم تقلب .. جدیدا هم که قراره به ارایش غلیظ خانوم ها گیر بدن و جریمه مالی کنن فکر کنم 400 هزار
                              درامد غیر نفتی همین دیگه
                              هر چی هی ولتاز اوردن پایین کولر هامون بسوزه من سریع سرعت عمل انجام دادم کولر خاموش کردم .. بازم سوخت
                              داشتم چکش میکردم و چند ثانیه روشنش کردم که دود غلیظی ازش زد بیرون
                              دیگه اون قدر بلا سرمون اوردن احساساتمونو از دست دادیم .. انگار نه انگار .. همه چی عادی شده ..
                              جدیدترین ویرایش توسط کاکو; ۲۲:۳۶ ۱۴۰۱/۰۶/۰۲.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X