اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تابلو led ثابت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تابلو led ثابت

من دیگه نظری نمیدم دوستان دیگه بیان طرحتو ببین نظر بدن

حق با شماست
    **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
      یلام ابعاد فیبرتو بگو و بگو چند خریدی
      توی کاشان یک متر در یک متر که گیر نمیاد تازه اگرم گیر بیاد میگفت 60 یا 70 تمنه
      یک هفته پیش یکدونه 120 در 100 گرفتم 50 تومن

دارم یه آمورش کامل از صفر تا ... می سازم که همه بتونن از این روش استفاده کنن و پلاکسی استفاده کنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pertican

دارم یه آمورش کامل از صفر تا ... می سازم که همه بتونن از این روش استفاده کنن و پلاکسی استفاده کنن
        خب از کی خریدین برای ما هم بخرین 50 در 50 میخواهم دوتا
        نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
        barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
          من دیگه نظری نمیدم دوستان دیگه بیان طرحتو ببین نظر بدن

حق با شماست
          البته کسانی که دستکاه لیزر دارن یه نرم افزار مخصوص دیکه ای دارن که متن رو به اون نرم افزار میدن و اون نرم افزار
          بصورت خودکار بایه های ال ای دی رو دقیق میجینه و بعد عملیات سوراخ کاری رو انجام میده
          البته دوستان جرا از ledtools استفاده نمی کنند خیلی راحت و بی دردسر هستش اینجوری باید کلی وقت صرف جیدن بایه ها بکنی واقعا بصرفه هست بعد هم مثل عکس بالا توهم توهم و نامنظم در میاد

اضافه شده در تاریخ :
          نوشته اصلی توسط pertican

ببخشیى نکفتید برای مس بشت فیبر جه کار می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی1368
            البته کسانی که دستکاه لیزر دارن یه نرم افزار مخصوص دیکه ای دارن که متن رو به اون نرم افزار میدن و اون نرم افزار
            بصورت خودکار بایه های ال ای دی رو دقیق میجینه و بعد عملیات سوراخ کاری رو انجام میده
            البته دوستان جرا از ledtools استفاده نمی کنند خیلی راحت و بی دردسر هستش اینجوری باید کلی وقت صرف جیدن بایه ها بکنی واقعا بصرفه هست بعد هم مثل عکس بالا توهم توهم و نامنظم در میاد
            سلام
            شما میتونید یه لطفی کنید؟
            من با ال ای دی تولز مشکل دارم همش !
            شما میتونید یه اموزش کلی و از اول که باید چه کار کنیم بدید؟
            ممنون از شما
            **** k i n j ****

دیدگاه

یه سوال
              اکه دیده باشین رو بعضی از فلشرها یه دکمه سوچینگ برا تغییر برنامه و نحوه فلش زدن ال ای دی ها گذاشتن که با هر بار سویچ کردن اون کل برنامه ریزی مدار عوض میشه و یه مدل دیگه روش میشه
              کسی میتونه کمک کنه نحوه برنامه نویسی اینا چطوریه؟
              با بسکام بگین

دیدگاه

باید کلید بزاری و تو برنامه تعریف کنی که مثلا اگه یک شد برو به این زیر بزنامه اگه صفر بود برو به این
                به همین صورت
                حالا شاید راه حل دیگه ای هم باشه که دوستان تجربه شو دارن بگن ممنون میشیم
                **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                  باید کلید بزاری و تو برنامه تعریف کنی که مثلا اگه یک شد برو به این زیر بزنامه اگه صفر بود برو به این
                  به همین صورت
                  حالا شاید راه حل دیگه ای هم باشه که دوستان تجربه شو دارن بگن ممنون میشیم
                  منظورم از کلید سویچینگ بیشتر این کلیدهای چند حالته هستش که با هر بار فشار دادن یه حالتش اعمال میشه
                  مثلا من الان یه فلشر از بیرون خریدم تا 9 حالت مختلف برنامه رو توش ایجاد کردن

دیدگاه

شما این مدار رو که میگید 9 حالته مثلا رو حالت پنجم هستیم یه دفعه میشه که بریم رو حالت یک یا اینکه باید تا نه بریم دوباره بشه یک؟
                    **** k i n j ****

دیدگاه

کسی جواب مارو که نداد :-|
                      از یه تابلو سازی پرسیدم راهنماییم کرد
                      گفتم اینجام بنویسم که کس دیگه ای هم اگه مشکل منو داشت رفع بشه
                      بعد از اتمام کار باید متنی که نقطه ها رو دورش چیدید رو پاک کنید(اگر فقط سفیدش کنید باز هم لیزر اون رو هم برش میده) و بعد نقطه ها رو منحنی (curves) کنید (یعنی نقطه های تو خالی)
                      اینجوری جاهایی که لیزر دارن هم میتونن دقیقا طرح شما رو پیاده کنند
                      مفید بود ؟ بجای اسپم میتونید از دکمه ی تشکر استفاده کنید.
                      [img width=405 height=100]http://eros8631.persiangig.com/image/pp.png[/img]

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : تابلو led ثابت

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
                        ببین چه خبره!آخه مومن خدا!
                        مگه کرک کردن با وین هگز الکیه، یا فیلم هندیه که شما توصیه اش میکنی!!!!! لطفا دید کلی داشته باشید به مسائل! همه که مثل شما حرفه ایه کرک کردن نیستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin:

بزار از اول برا طراحی بورد اصلی پیش بریم بعد میریم سراغ مداراش

جهت طراحی نمای اصلی میتوان از نرم افزار اتوکد هم استفاده کرد. منتها به دلیل اینکه پس از مراجعه به برش لیزری ممکنه طرف ناز و ادا در بیاره و بگه باید با کرل باشه من اون چیزی رو که بلدم میگم
                        در این روش احتیاجی به تولکیت اضافی هم نیست (هر چند کار رو راحت تر میکنه)

نسخه استفاده شده من X3 هست(X3 همون 13 خودمونه)
                        با نسخه های بالاتر هم میشه و فرقی نداره.
                        کافیه یه بسته نرم افزاری تهیه کنید و یا با مراجعه به یه خدمات کامپیوتری یه نسخه از کرل رو تهیه کنید. به لطف میهن عزیزمون هم همیشه کرک شده هستن و نیاز به کرکر ندارید

بگذریم

پس از باز کردن یک صفحه جدید تو کرل نوشته مورد نظر خودتون رو با ابعاد دلخواه داخلش بنویسید
                        مثلا به این شکل

در اینجا من فونت رو روی 300 گزاشتم و نوعش هم arial هست.
                        پس از نوشتن جمله مورد نظر از نوار سمت چپ صفحه ابزار فلش رو انتخاب کنید و روی نوشته کلیک راست کنید و convert to curves رو انتخاب کنید و یا کلید های ترکیبی کنترل + Q رو بفشارید

در اینجا نوشته شما از حالت تکست خارج شده و به صورت برداری و منحنی در میاد.
                        در همون حالت که نوشته شما هنوز در حالت انتخاب هست از قسمت رنگها در سمت راست صفحه، بر روی رنگ سیاه کلیک راست و بر روی رنگ سفید کلیک چپ کنید.
                        در پایان باید کار شما به این شکل باشه

این مرحله تمومه و حالا باید برید سراغ چینش ال ای دی ها

برای این کار یک تکست دیگه باز کنید و یا کلید F8 رو فشار بدید.
                        فونت رو Time new roman قرار داده و سایزش رو هم 29 بگذارید.
                        در داخل نوشته تنها دو تا نقطه پشت سر هم بزارید و یک space هم پشتشون بزنید( میشه اینجوری .. .. .. .. )
                        یه 10 یا 20 تایی پشت هم اینو بنویسید و یا چند تاشو کپی کنید و با زدن کنترل + V پشت هم سریع بنویسید.
                        تا اینجا باید یه چنین چیزی داشته باشید:

دوباره ابزار فلش رو از نوار ابزار سمت چپ(بالاترینه) انتخاب کنید و نوشته ای که داخلش نقطه ها رو قرار دادید رو انتخاب کنید.
                        به منوی Text برید و به دنبال گزینه ای بنام Fit text to path بگردید.
                        پس از انتخاب اون میبینید که انگار به نشانگر موس چسبیده. نشانگر رو به سمت نوشته اول یعنی همون طرح(که اینجا ECA هست) ببرید و با کمی تنظیم محل قرار گیری روی حاشیه نوشته کلیک کنید تا مستقر بشه. یعنی به این شکل:

(اگر کمی دقت کنید میبینید که میتونید محل قرار گیری رو خودتون تعیین کنید و هر جایی که دوست دارید قرارش بدید.)
                        یه چند باری روی نقطه ها کلیک کنید تا به حالت نوشته برگردن و دوباره کار نوشتن نقطه ها رو مثل قبل ادامه بدید تا طرح کامل پر بشه
                        به این شکل:

(البته اینو عجله ای دارم درست میکنم و خالی از اشکال نیست!)

پس از تمام شدن دوباره طرح رو انتخاب کنید و بر روی رنگ سفید در سمت راست صفحه کلیک راست کنید تا حاشیه نوشته هم از بین بره.
                        طرح نهایی به این صورته:

با یه کمی حوصله و انجام ریزه کاری میتونید به شکل دلخواه برسید. فونتها هم تنوع بالایی داند و میتونید راحت هر فونتی رو انتخاب کنید

موفق باشید
                        از دوستان عزیز
                        کسی این پست را همراه با عکس نداره؟؟
                        آخه عکس هاش از بین رفتن
                        چه خوب میشد کسی اینا رو pdf میکرد

دیدگاه

توی زبان سی اینتراپت رو فعال میکنیم و در داخل اینتراپت یه متغییر رو هر بار پلاس پلاس میکنیم
                          خب بعد داخل حلقه ی وایل مینویسیم اگر اون متغییر صفر باشه این کار رو بکنه اگه یک باشه این کار رو بکنه و اگر دو باشه ..... تا آخر
                          مثلا ده تا حالت براش معرفی میکنیم و در آخر میگیم اگه متغییرمون شد یازده متغییر رو صفر کن تا برگرده به حالت اول
                          اینم یه نمونش
                          http://s3.picofile.com/file/7539816769/d.dsn.html

http://s3.picofile.com/file/7539817204/ccc.txt.html

فایل بالا پروتئوس و فایل پایین کدویژن هستش
                          :nice:
                          نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                          barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                            شما این مدار رو که میگید 9 حالته مثلا رو حالت پنجم هستیم یه دفعه میشه که بریم رو حالت یک یا اینکه باید تا نه بریم دوباره بشه یک؟
                            این مدلایی که من دیدم باید تا اخرش بری و دوباره از اول شروع کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                              سلام
                              شما میتونید یه لطفی کنید؟
                              من با ال ای دی تولز مشکل دارم همش !
                              شما میتونید یه اموزش کلی و از اول که باید چه کار کنیم بدید؟
                              ممنون از شما
                              باشه با تصویر امادى میکنم و توضیح میدم
                              Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shm1364
                                این مدلایی که من دیدم باید تا اخرش بری و دوباره از اول شروع کنی
                                من فکر میکنم بیشتر از همین مدل استفاده میکنن
                                باید در برنامه تعریف کنی .با چند زیر برنامه.تو قسمت avr مطرح کنید اونجا دوستان میان کمک منم هستم هم یه چیزای میگم هم یاد میگیرم
                                **** k i n j ****

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X