اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

2. از جعبه ای آماده پلاستیکی استفاده کن کارت کنترلر رو بذار داخلش و یه سر کابل کام رو هم بهش وصل کن یا برای

///
    این جعبه ها که گفتی چه جوریه مخصوص این کاره یعنی قالب USB و پورت کام توش هست ؟؟
    عکسی - توضیحی ممنون میشیم
    Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

آقای باغبانزاده می گفت بعضی تابلو ها پورت کام رو از داخل تابلو وصل میکنند ویه سیم میکشن بیرون کار خوبییه اما این سیمه باعث مزاحمت میشه
      Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی1368
        این جعبه ها که گفتی چه جوریه مخصوص این کاره یعنی قالب USB و پورت کام توش هست ؟؟
        آقای باغبانزاده می گفت بعضی تابلو ها پورت کام رو از داخل تابلو وصل میکنند ویه سیم میکشن بیرون کار خوبییه اما این سیمه باعث مزاحمت میشه
        نه جای مخصوص نداره توی ایران میکرو و روبوایکیو رو ببین یه عالمه قلب پلاستیکی دارن با عکس!
        اگه صفحات قبلی رو دیده باشید من از اولش گفتم که مثل گفته آقای باغبان زاده عمل کنید
        چه مزاحمتی عزیزم چرا جو میدی :angry: یه تیکه سیم از تابلو اومده بیرون که اگه جمع و جورش کنی میشه یه دسته سیم 10 سانتی!
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نظر sami222 درسته البته باید مواظب بود تا زیر دست و پا نیاد و تابلو رو زمین نخوره ولی اگه بتونیم پرت کام رو به قاب پیچ کنیم و آب بندی هم بکنیم و یه دررپوش براش بگذاریم نظر درست تر و کامل تر میشه کسی نظری نداره؟
          نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
          barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

من یه پاور 5 ولت 40 امپر صنعتی گرفتم که 9 تا ماژول رو بهش وصل میکنم و همه روشن باشه صدای صوت از پاور خارج میشه مدل پاور هم
            A-200-5
            هستش
            به یه مهندسی گفتم گفت بهترین نوع پاور سان پاور هست با مدل CL
            دوستان این اطلاعات اصلاح میشه :
            بهترین نوع پاور CL هست و کلا سان پاور هم یک نوع پاور هست در یک مارک دیگه و با CL فرق میکنه
            ///
            Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

تعداد 15 عدد ماژول تک رنگ قرمز از یه جا تهیه کردم و طرف برام ماژولها رو فرستاد من هم گفتم تا ماژولها بدستم برسه قابش رو سفارش میدم وآماده میکنم - وقتی ماژولها بدستم رسید دیدم ای داد بی داد اینها هیچ کدوم زه ندارن همه ی برنامه ای که ریخته بودم بهم ریخت تا حالا کسی ماژول بدون زه بسته و کلا قیمتشون نسبت به اونها چه جوریه طرف هم همون قیمت ماژولهای معمولی رو از من گرفت
              Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

تعداد 15 عدد ماژول تک رنگ قرمز از یه جا تهیه کردم و طرف برام ماژولها رو فرستاد من هم گفتم تا ماژولها بدستم برسه قابش رو سفارش میدم وآماده میکنم - وقتی ماژولها بدستم رسید دیدم ای داد بی داد اینها هیچ کدوم زه ندارن همه ی برنامه ای که ریخته بودم بهم ریخت تا حالا کسی ماژول بدون زه بسته و کلا قیمتشون نسبت به اونها چه جوریه طرف هم همون قیمت ماژولهای معمولی رو از من گرفت
                زه چیه؟
                یه عکس بذار ببینیم
                راستی تو ماژول های فول کالر یا 3 رنگ هم مثل تک رنگه و فقط باید با سویش فایل های رنگی درست کنیم؟
                با نرم افزار HD میریزم رو کنترلرر فول کالر یا با نرم افزار دیگه؟
                **** k i n j ****

دیدگاه

سلام دوستان
                  اقا شما چطوری این تابلو ها رو گرانتی میکنید؟چی میگید به مشتری؟
                  الان یکی خورده به پست ما مخم سوت میکشه الان .هی مسگفت یه سال گرانتی کن.نمیدونم اگه یه دونه ال ای دی سوخت عوض میکنی ماژول رو یا ال ای دی رو
                  الان من اینطوریم ~x(
                  اصلا چطوری با مشتری قرار داد میکنید؟
                  **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                    زه چیه؟
                    یه عکس بذار ببینیم
                    راستی تو ماژول های فول کالر یا 3 رنگ هم مثل تک رنگه و فقط باید با سویش فایل های رنگی درست کنیم؟
                    با نرم افزار HD میریزم رو کنترلرر فول کالر یا با نرم افزار دیگه؟
                    پشت ماژول هست جای پیچ داره که پیچ ها رو توش میزاری و از ماژول محافظت میکنه همون رو بهش میگن زه حالا شما فرض کن این نباشه خب فق برد ال ای دی ها میمونه
                    توی فول کالر تو خود نرم افزار HD می تونی رنگها رو انتخاب کنی و توی نرم افزار سویش هم میتونی این کار رو انجام بدی
                    بله با همون نرم افزار HD مین برد رو پروگرم می کنی نرم افزار های دیگه برای بردهای سری دیگست
                    Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

دوستان کسی کارت معمولی اچ دی رو برای فول کالر پدیت و استفاده کرده؟؟؟؟ :eek:

دیدگاه

کسی از دوستان نمیخواد چواب ما رو بده!؟پست 278 .مجتبی های عزیز
                        دویتان در ارتباط با اپدیت برد یه سوال داشتم
                        با پورت یو اس بی هم میشه اپدیت کرد؟که من برم کابلشو بگیرم یا فقط با rs 232 ؟
                        ممنون
                        **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                          دوستان کسی کارت معمولی اچ دی رو برای فول کالر پدیت و استفاده کرده؟؟؟؟ :eek:
                          من بستم زیاد سخت نیست مثل همون تک رنگه با یه تنظیمات دیگه ای
                          من یه تابلو در ابعاد 48*128 رنگی بستم با مین برد U3 با مین برد Q3 هم میشه بست
                          Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
                            کسی از دوستان نمیخواد چواب ما رو بده!؟پست 278 .مجتبی های عزیز
                            دویتان در ارتباط با اپدیت برد یه سوال داشتم
                            با پورت یو اس بی هم میشه اپدیت کرد؟که من برم کابلشو بگیرم یا فقط با rs 232 ؟
                            ممنون
                            فکر نکنم با usb و flash این مین بردها رو بتونی پدیت کنی من فقط با پورت کام که نیاز به یک مبدل USB به کام (RS232) هست مین برد ها رو پدیت میکنم
                            Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

فکر نکنم با usb و flash این مین بردها رو بتونی پدیت کنی من فقط با پورت کام که نیاز به یک مبدل USB به کام (RS232) هست مین برد ها رو پدیت میکنم
                              مرسی
                              برای اپدیت بعد اینکه فایل مربوطه رو دانلود کردیم .باید برد کنترل روشن باشه یا خاموش؟
                              اخه من یه کابل 232 دارم زدم باه کامپیوتر ولی وقتی خواستم اپدیت کنم نوشت ارباط قطع می باشد.چه کار کنم؟
                              باید یه رابط usb به 232 بگیرم؟
                              اصلا چه وقتی نیازه اپدیت کنم ؟اخه الان کار میکنه.اگه اپدیت نکنم ال ای دی در بعضی قسمتها الکی روشن میشه؟
                              **** k i n j ****

دیدگاه

من بستم زیاد سخت نیست مثل همون تک رنگه با یه تنظیمات دیگه ای
                                من یه تابلو در ابعاد 48*128 رنگی بستم با مین برد U3 با مین برد Q3 هم میشه بست
                                یعنی چی زیاد سخت نیست؟ مثل همون تک رنگه با یه تنظیمات دیگه :eek: ؟؟؟؟
                                مین برد U3 با مین برد Q3 رو پدیت کردین؟
                                ماژول فول کالر به این کارت کنترلر ها زدین؟؟؟ میشه یکم با جزئیات بگین ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X