اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط مجتبی باغبانزاده
    [color=blue][size=18pt]نه فونت بسم الله 1،2،3
    راستی دقت کنید تابلو روان هایی که میبندیم پورت ارتباطی : RS232 Port هست رو نمیشه بیشتر از چند متر سیم دیتا براش گذاشت الان من نمیدونستم گفتم پنجاه متر سیم برات میکشم که اشتباه شده
    سلام به دوستان
    در موقع استفاده از این نوع کابل ها دقت کنید که یک به یک وصل شده باشند و طول استاندادشون 1.5 متر هست که بعضی جاها به کابل پروگرمر ماهواره هم میشناسند من تاحالا چندین نوعشو از جاهای مختلف خریدم یک بار یه نوعش به هیچ جور دیتا رو نمیفرستاد داخلشو باز کردم دیدم یک یه یک نبوده و فرق میکردن خواستم بگم شما این بلا سرتون نیاد!!! اگرم خواستین تابلو تون روی جای دوری بذارین و بهش دیتا بدین میتونید کارتی رو انتخاب کنید که LAN Port داشته باشه و بصورت آنلان بهش دیتا بدین مثل تابلو بورس با زدن یک دکمه پیدت میشه
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
      اگرم خواستین تابلو تون روی جای دوری بذارین و بهش دیتا بدین میتونید کارتی رو انتخاب کنید که LAN Port داشته باشه و بصورت آنلان بهش دیتا بدین مثل تابلو بورس با زدن یک دکمه پیدت میشه
      میشه در مورد این یه کم توضیح بدین؟
      **** k i n j ****

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kinj
        میشه در مورد این یه کم توضیح بدین؟
        ساده ترینش اینه اگه شما از کابل سریال استفاده کرده باشین هر وقت برنامه ای توی نرم افزار اچ دی بنویسید و فایل رو سند کنید تو کارت همون لحظه اطلاعات نمایش داده میشند تو مدل های یو اس بی برنامه ای رو کشیدین میریزن تو فلش و فلشو میزنید به تابو و کارت دیتارو کپی میکنه تو خودش حالا مدل لن دارش میتونید مثل نوع اول همون سریال باشه دیتا رو مستقیم بریزید تو تابلو با فاصله زیادتر از نوع سریال که تابلو های بورس و از این قبیل، نمونه های این نوع استفاده از لن پورت هستند

دیدگاه

برای اتصال پورت کام به مین برو به سه سیم نیاز دارید پایه های 2و 3و 5 از پورت کام که شما باید 2 عدد پورت کام مادگی پیدا کنید و پایه های 2 به 2 ___ 3به 3 ___ و 5 به 5 رو لحیم کنید به همین سادگی
          Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

سلام دوستان
            اقا مجتبی 1368 به پست 207 یه نگاهی بندازید
            دوستان نظرتون چیه یه کم هم در مورد سویش مکس صحبت کنیم تو این تاپیک
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=64976.0
            نمونه کار بذاریم تا دستمون راه بیوفته
            **** k i n j ****

دیدگاه

این از تابلو ما واقعا نورش زیاده برا همین نور گوشیمو کم کردم و تاریک تا بتونید نوشته ها رو بخونید.
              http://s3.picofile.com/file/76354084...21055.mp4.html
              نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
              barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط kinj
                اپدیتش کنم که چی بشه؟واسه چی؟چطوری؟
                من با فلش ریختم.برنامه رو اکسپورت میکنی تو فلش و میزنی به برد
                راستی من وقتی 4 ماژول همه ال ای دی ها روشن میکنم پاور یه سوت ریزی میکشه :nerd:
                اگه 4 تا ماژول ،همه ال ای دی ها روشن شه امپرش رو اندازه گرفتم حدود 2.4 امپر بود
                چطوری میگن هر پاور 6 تا 7 ماژول رو جواب میده؟مثلا پاور 40 امپری دیگه.در صورتی که کمتر پیش بیاد همه ال ای دی ها روشن باشن
                این مین بردها نیاز به پدیت شدن دارن من به این صورت پدیت می کنم پورت کام رو به مین برد میزنم و از طریق نرم افزارHD2013 در قسمت operate به 'گزینه ی
                updatFirmware رفته و فایلی که از سایت قبلا دانلود کرده رو انتخاب میکنیم و مین برد شروع به پدیت شدن میکنه
                بعضی از این مشکلها مثل سو سو کردن ال ای دی ها و یا روشن وخاموش شدن بدون برنامه با پدیت شدن از بین میره
                Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

برای اینکه بتونیم با فلش برنامش بدیم باید فیل رو اکسپرت کنیم
                  نمیشه سیواز کرد؟
                  نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                  barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

یه کابل رابط فلش که دارای یک سر مادگی و سر دیگر نری بود تهیه کردم سر نری رو به مین برد زدم و مادگی رو برای اینکه فلش رو داخلش بزارم آزاد گذاشتم برای بار اول فلش رو به سر مادگی رابط زدم و برنامه ی تابلو روان تغییر کرد برای بارهای بعدی دیگه جواب نداد تا اینکه کل کابل رابط رو از مین برد جدا کردم و دوباره زدم ایندفعه جواب داد طول کابل رابط من 5 متره برای اینکه اگر تابلو رفت بالای کار پروگرم کردن سخت نباشه این کار رو کردم اما اینجوری جواب نمده علت چیه؟؟؟؟
                    Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

خوب مهندس تابلو هر چند رفته باشه بالا میشه برای 30 ثانیه یه فلشو بهش بزنی دیگه کابل برای چی بوده!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                        خوب مهندس تابلو هر چند رفته باشه بالا میشه برای 30 ثانیه یه فلشو بهش بزنی دیگه کابل برای چی بوده!!!
                        اگر یه تابلو رو بیرون از مغازه و تو ارتفاع 3-4 متری از زمین نصب کرده باشن باید هر سری که میخان نوشته ها رو تغییر بدن تابلو رو بیارن پائین.ولی وقتی کابل داشته باشه خیلی راحت میتونی فلش بزنی .حله ؟؟
                        یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
                          اگر یه تابلو رو بیرون از مغازه و تو ارتفاع 3-4 متری از زمین نصب کرده باشن باید هر سری که میخان نوشته ها رو تغییر بدن تابلو رو بیارن پائین.ولی وقتی کابل داشته باشه خیلی راحت میتونی فلش بزنی .حله ؟؟
                          قبول ندارم گوشه تابلوت باید جای یو اس بی بزنی. یه کابل یو اس بی با یه سیم چهر رشته ای سی سانتی پیدا کن سیمهارو درست مطابق پایه های یوای پس روی کارت کنترلت لحیم کن و کنار گوشه قالب تابلوت بعنوان ورودی کارت کنترل ازش استفاده کن خیلی راحت دیگه نه نیازیه برای برنامه زدن تابلو رو باز کنی نه اینکه 5 متر کابل یو اس بی استفاده کنی! برای کارت هایی که پورت سریال دارم مثل ام 3 هم میشه همین کارو کرد خیلی راحت و بدون دردسر!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                            دوست عزیز اگر تابلو ی ما رفته باشه بالا برای اینکه برنامه اش رو تغییر بدیم باید نردبون یا جرثقیل بیاریم و یه فلش بزاریم تا برنامش تغییر کنه - شما یه تستی بکن که چرا وقتی کابل رابط رو میزنی به مین برد و فلش رو میزنی به این طرف کابل رابط فقط یه بار عمل تغییر برنامه رو انجام میده و برای بارهای بعدی جواب نمیده
                            Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

تا حالا این جوری تست نکردم و تابلویی رو ندیدم که اینقدر دور باشه که دستم نرسه یه فلش بزنم اینجاست که میگه واقعا تفاوت را احساس کنید

دیدگاه

دوستان من 15 ماژول یک ماه پیش از تابلو طیف خریدم امروز فرصتی پیداشد مونتاژ کردم ابعاد تابلو 48*160قرمز P10 تو نرم افزارHD2013چه ابعادی وارد کنم ؟ خروجی گرقتم تابلو نمایش نداد.فایل سویش چطور وارد برنامه کنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X