اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط رامین
    والا من این کاراشو از کسی نشنیدم سرم خودم آورده!!
    منظور منم دقیقا همون ماژول بود.
    بگفته شما شرکت تتا شاید جز اولین شرکت هایی باشه که به صورت ماژولار کار کرده نمونشم تو هر شهر و دیاری هست همون تابلوهای کنترل ترافیک که تقریبا میشه گفت انحصاری هست تو ایران
    یادمه که حداقل اولین تلویزیون شهری رو تو استان ا.غ یه شرکت دیگه انجام داده حالا چی شد که ایشون بنیانگذار شدن بماند(البته فروش با مونتاژ یا ساخت و پشتیبانی خیلی فرق میکنه)
    حالا کاری به گذشته ها و الان ندارم که چه کارا شده!!!
    بله . خودتون هم میگین فروش با ساخت و مونتاژ و پشتیبانی فرق میکنه...!!!
    در ضمن من نرم افزارش رو اونموقع نگرفته بودم چون خودمون داشتیم. ولی یکی از همشهریام (البته یه کم دور تر) گرفته. هنوزم داره ازش استفاده میکنه.
    اگه احیانا سوء تفاهمی بینتون پیش اومده به نظر من حلش کنید. چون کدورت هیچ چیزی رو حل نمیکنه.

در ضمن اینطور که از ظواهر پیداست ، ایندفعه با محصول جدیدشون میترکونن.حتی مردم اگه شده به خاطر شکل ظاهریه ماژولم که شده دیگه ماژول های معمولی نمیخرن. یه سری به سایتشون بزنین.
    سوء تفاهم ها رو کنار بذارید و به اقتصادتون بچسبید.
    اگه تو کار تلویزیون شهری هستید ، الان این داره 148 تومن ماژول 256*256 استاتیک رو میفروشه ، من 31 متر خریدم ، واسم 144000 زد. کدورتو کنار بذارید . حداقل به خاطر کار خودتون...
    امیدوارم که موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط مجتبی1368
      دوستان این هم عکس قاب و ماژولهایی که از تابلو طیف خریدم

عکس ها حذف شده لطفا ً اگر میشه عکس ها دوباره پ کنید.
      خدایا هر چقدر دوست داری از عمر من کم کن و به طول عمر پدر و مادرم اضافه کن...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Fullcolor-LED
        در ضمن من نرم افزارش رو اونموقع نگرفته بودم چون خودمون داشتیم. ولی یکی از همشهریام (البته یه کم دور تر) گرفته. هنوزم داره ازش استفاده میکنه.
        اگه احیانا سوء تفاهمی بینتون پیش اومده به نظر من حلش کنید. چون کدورت هیچ چیزی رو حل نمیکنه.

در ضمن اینطور که از ظواهر پیداست ، ایندفعه با محصول جدیدشون میترکونن.حتی مردم اگه شده به خاطر شکل ظاهریه ماژولم که شده دیگه ماژول های معمولی نمیخرن. یه سری به سایتشون بزنین.بله توی سایت ایشون هست
        اگه تو کار تلویزیون شهری هستید ، الان این داره 148 تومن ماژول 256*256 استاتیک رو میفروشه ، من 31 متر خریدم ، واسم 144000 زد. کدورتو کنار بذارید . حداقل به خاطر کار خودتون...
        امیدوارم که موفق باشید.
        برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

بله. قطعا هزینه ی پیشتری خواهید پرداخت.
          شما نیم متر مربع تابلو میخواین.
          اگه سه رنگ انتخاب بکنید 16 عدد ماژول 3 رنگ لازم دارید. یعنی 736000 هزینه ی ماژول هاتون میشه.
          همچنین رزولیشنتون تقریبا یک سوم بنفش خواهد بود. (کمی بیشتر)
          رنگ بنفش یه مزیت دیگه ای هم داره. . وقتی از دور میبینیش ، وسط ال ای دی ها بنفش نشون میده و دورشون آبی. یه جلوه ی خاصی داره. البته شاید این قضیه فقط واسه من جذاب باشه و شما نظر دیگه ای داشته باشید.
          ماژول سه رنگ P16 2RB هم چند تا مزیت داره. به علت فاصله ی زیاد پیکسل ها ،دید متن یا تصویر از دور درشت تره. همچنین دسترسی به تعداد رنگ بیشتری خواهید داشت. تعداد رنگ بیشتر به شما کمک میکنه که حداکثر بهره برداری از تابلو رو بردارین. قابلیت تغییر رنگ پشت زمینه ، یا تغییر رنگ متن میتونه تاثیر به سزایی در جلب توجه بیننده ایجاد کنه.
          به همین خاطر اگر هم سه رنگ رو انتخاب بکنید ، باز هم شما بردید...

در ضمن دیلمی الان خارجه. چطوری سفارش دادین؟ احتمالا با خودش حرف نزدین.شما که این همه وسواس داری بهتره قبل خرید با خودشم هم مشورت بکنین.
          اینم شمارشه: 18565616501 0086
          دوست عزیزسلام
          من قبل ازعیدباآقای دیلمی درانجمن پرتو آشناشدم
          ببینیداین مطلب راکلی میگم من بیشترکیفیت برام مهم است.
          طبق گفته خودم می خواستم 10 تاماژول بنفش استفاده کنم که می شود750000تومان ولی اگررنگی استفاده کنم 16تامشود736000که بازم اختلاف زیادی ندارد.
          وبازهم طبق گفته شما وآقای ریاحی 3رنگ بهتراست حالاچندسوال دارم:
          1-برای فاصله تقریبا1متر1.5 می شودازرنگی استفاده کردمنظورمشکلی درنمایش ایجادنمی شود(منظورم چون پیکسل درمقایسه بابنفش کمتراست)
          2-مادربردش باتک فرق می کنه؟قیمتش.مدل پیشنهادی ؟
          موفق باشیدوسپاس گذارم ازراهنمای هایتان :read:

دیدگاه

دوست عزیز به این نکته باید توجه کنی تو این ماژول سه رنگ فاصله پیکسل ها 16 میلی متر ولی هر پیکسل همانطور که میدونی از سه ال ایدی تشکیل شده وطوری چیده شدن که بخوبی از دور دیده میشن در ضمن نرم افزار و مادر بردش هم میتونه یکی باشه که بستگی به کار شما داره
            در مورد نرم
            دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
            بانك اطلاعاتي سنسورها
            ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
            تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
            [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : بستن تابلو روان چینی

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS
              دوست عزیزسلام
              من قبل ازعیدباآقای دیلمی درانجمن پرتو آشناشدم
              ببینیداین مطلب راکلی میگم من بیشترکیفیت برام مهم است.
              طبق گفته خودم می خواستم 10 تاماژول بنفش استفاده کنم که می شود750000تومان ولی اگررنگی استفاده کنم 16تامشود736000که بازم اختلاف زیادی ندارد.
              وبازهم طبق گفته شما وآقای ریاحی 3رنگ بهتراست حالاچندسوال دارم:
              1-برای فاصله تقریبا1متر1.5 می شودازرنگی استفاده کردمنظورمشکلی درنمایش ایجادنمی شود(منظورم چون پیکسل درمقایسه بابنفش کمتراست)
              2-مادربردش باتک فرق می کنه؟قیمتش.مدل پیشنهادی ؟
              موفق باشیدوسپاس گذارم ازراهنمای هایتان :read:
              کم و زیاد بودن قیمت به تنهایی نمیتونه مطرح بشه. عواملی چون تعداد پیکسل ، تعداد ال ای دی ها ، سایز ، نوع آی سی و... هم اینجا مطرح میشه.
              لذا وقتی شما با قیمت 736000 تومان به اون ماژول ها میرسید که در مقابل حدود 1/3 رزولیشن رو در مقابل P10 از دست میدید.
              از طرفی هر دات پیچ نشان گر فاصله ی دید مطلوب آن به ازای هر متر مربع می باشد.
              بنابراین PH16 به این معنی هست که شما یک تابلوی یک متر مربعی رو میتونید از فاصله ی 16 متری بخوبی ببینید. اما معنیش این نیست که نتونی از یک متری ببینید. به این معنیه که در فاصله ی 16 متری ، دیگه پیکسل ها به چشم نمیان و در یک نگاه میشه کل تابلو رو دید.
              با این اوصاف P16 واسه شما کمی مشکل ساز میشه. چون فاصله ی دیدتون خیلی کمه.
              به نظر من اگه میخواین تابلتون سه رنگ باشه و کیفیت خوبی داشته باشه میتونید از P10 RG استفاده بکنید. سه رنگ قرمز - سبز و زرد با کیفیت P10. فکر کنم دیلمی داشته باشه. فقط قیمتش بالاست.
              همچنین شما میتونید با پرداخت حدود 60.000 تومان به ازای هر ماژول ، صاحب یه تابلوی هفت رنگ P20 شوید. به نظر منطقی میاد اما در عمل اینطوری نیست. به شرطی اون هفت رنگ ارزون رو به دست میارید که قبال P10 تک رنگ 7500 پیکسل به ازای متر مربع رو از دست میدید.
              برد کنترل و هاب ماژول های تک رنگ P10 و سه رنگ P16 یکیه. اما هاب سه رنگ P10 هاب 08 هست. ولی کنترل همان.
              همچنین اگه در انجمن ایشون فعال هستین ، میتونین شرایط رو از خودشون بپرسین. قطعا صادقانه شما رو راهنمایی میکنن.

دیدگاه

[quote author=حمید رضا ریاحی link=topic=66551.msg569965#msg569965 date=1395937979]
                دوست عزیز به این نکته باید توجه کنی تو این ماژول سه رنگ فاصله پیکسل ها 16 میلی متر ولی هر پیکسل همانطور که میدونی از سه ال ایدی تشکیل شده وطوری چیده شدن که بخوبی از دور دیده میشن در ضمن نرم افزار و مادر بردش هم میتونه یکی باشه که بستگی به کار شما داره
                در مورد نرم
                بزاریداینجوری بگم من این تابلورابرای سردرمغازه می خواهم پیشنهادشما؟ :angry:

دیدگاه

در ضمن اینطور که از ظواهر پیداست ، ایندفعه با محصول جدیدشون میترکونن.حتی مردم اگه شده به خاطر شکل ظاهریه ماژولم که شده دیگه ماژول های معمولی نمیخرن. یه سری به سایتشون بزنین.
                  امیدوارم که موفق باشید.
                  بله تو کار تلویزیون هستیم و اولین تلویزیون رو تو استان خودمون کار کردیم
                  آقای دیلمی هم بیشتر تو کار خرید فروش هستند تا ساخت(اینو از یه همکارمون که براشون تو نیشابور(فکر کنم)تلویزیون ساخته بودن شنیدم)
                  ممنون از پیشنهادتون ولی ما برا کار خودمون اکثرا خودمون وارد میکنیم یا از جای مطمئن تهیه میکنیم
                  r.pسابق

دیدگاه

[quote=HOOMAMIRS]

دوست عزیز اگه فاصله دید شما کم هست بهنره از پیچ 10 استفاده کنین چون کیفیتش بهتر در میاد
                    اگه هم از سه رنگ استفاده کنین و یه برد ساده بخوایین از hd میتونین استفاده کنین(هم برای تک رنگ هم برای سه رنگ هم برای 7رنگ میتونید استفاده کنید)
                    r.pسابق

دیدگاه

[quote=HOOMAMIRS]

چون خودم یه روزی تولید کننده تابلو بودم من باشم با کله سه رنگ میزنم :mrgreen:
                      دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
                      بانك اطلاعاتي سنسورها
                      ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
                      تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
                      [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رامین
                        بله تو کار تلویزیون هستیم و اولین تلویزیون رو تو استان خودمون کار کردیم
                        آقای دیلمی هم بیشتر تو کار خرید فروش هستند تا ساخت(اینو از یه همکارمون که براشون تو نیشابور(فکر کنم)تلویزیون ساخته بودن شنیدم)
                        ممنون از پیشنهادتون ولی ما برا کار خودمون اکثرا خودمون وارد میکنیم یا از جای مطمئن تهیه میکنیم
                        دیلمی قطعا کار اصلیش ساخت تلویزیون شهری. حداقل خودم چند تا پروژشو باهاش رفتم. در عراق ، ارمنستان و عمان هم تلویزیون دارد. لطف کردند ، سفارش 200 تا تابلو روان 12 در 80 کیبوردی رو واسه اتوبوس های کشور آذربایجان رو هم به ما دادند. همین الان تو انبارش بیش از 40 متر دات 16 بسته شده ی آماده هست. قبل عید که ازش ماژول خریدم ، خودم دیدم. کلی هم دات 12 داره.
                        قبل عید هم میگفت ماژول P10 1R1G1B 16*32 با اسکن 1/2 میاره ایندفعه. منظورم اون 3in1 ها نیستند هااا.
                        دقیقا مثل همان 16*16 هست ولی سایزش دو برابره و اسکنش 1/2. تازه میگه با هاب 08 هم کار میکنن.
                        عکسشو برام فرستاده. طبق معمول مارک و آدرس سایتشون هم پشتش حک شده.

ماژول های تک رنگ جدیدشون هم ظاهرا شکل و قیافه ی متفاوتی با اونایی که رایج هست دارند. من که شدیداً منتظرم تا بارشون برسه.

واسه خرید هم هرکی میتونه از هرجایی که میپسنده خرید بکنه...

به نظر من دیلمی فقط یه اشکال بزرگ داره. اینکه فاصله ی بین دو بارش خیلی طول میکشه. این مسئله رو من و خیلی های دیگه هم بهش گفتیم. اما به گوشش نمیره.

دیدگاه

نمونه سه رنگ هفت رنگ و تک رنگ از یک فاصله
                          http://upload7.ir/viewer.php?file=10443182165115593801.png
                          r.pسابق

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رامین
                            نمونه سه رنگ هفت رنگ و تک رنگ از یک فاصله
                            http://upload7.ir/viewer.php?file=10443182165115593801.png
                            دادا کدوم 3 رنگه وکدوم 7رنگ؟ :nerd:
                            [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
                              دادا کدوم 3 رنگه وکدوم 7رنگ؟ :nerd:
                              فکر کنم بالایی سه رنگه - وسطی 7 رنگ و پایینی تک رنگ

دیدگاه

سلام
                                دوستان واسه اتصال کابل فلت به سوکتش چه چاری نیاز هست و از کجا باید تهیه کرد؟ منظورم کابل زیر هستش

سوال دیگه هم اینکه از کجا میتونم این براکتهای usb رو تهیه کنم (همینکه جای پیچ داره)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X