اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

فلشتو عوض کن
    عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

سلام
      خب من تابحال تابلونبستم :mrgreen: برای اولین بار می خوام ببندم و اگرشدبفروشم .
      سوال چه اندازه ای بیشترفروش داره ؟
      چه رنگی بیشترخریدارداره؟
      ازکجابخرم - تهرانم
      برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

سلام
        من قبلا با برد a40 کار میکردم ولی الان چون نیست جایگزینش U6A گرفتم ولی با پروگرام کردنش مشکل دارم!!!!! اگه برنامه قبلی(a40) رو روش بریزم افکت ها و متن ها رو درست نشون نمیده... با نرم افزار hd2016 هم که این برد رو تو لیستش داره تست میکنم اصلا روی خروجی usb فایل defult.hds رو نمیسازه که برنامه تابلو تغییر کنه و نمیشه پروگرم کردش :angry:
        لطفا اگه دوستان با برد های جدید (سری 4) یا نرمافزار hd2016 کار کردن و جواب گرفتن راهنمایی کنید ممنون

دیدگاه

جایی توی نت هست که بشه یه جا وسایل تابلوی روان رو خرید؟

دیدگاه

اره
            میتونی از نمایشگر اول تهیه کنی
            قیمتش خوبه و همه چی داره
            عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر محتشم
              جایی توی نت هست که بشه یه جا وسایل تابلوی روان رو خرید؟
              اگرتهرانی می تونی از سپهرصنعت بخری قیمتش خوبه می تونی ازطریق تلگرام هم با آقای خسروی صحبت کنی

دیدگاه

سلام دوستان من چندتا سوال درباره ساخت تابلو فول کالر دارم
                تاپیک مناسبی در رابطه با تابلو های فول کالر پیدا نکردم بخاطر همین سوالمو اینجا مطرح میکنم خواهش میکنم هر یک از دوستان میتونه به من جواب بده

من میخوام یه تابلو فول کالر به ابعاد 224*128 بسازم اما این اولین تجربه من در ساخت تابلو فول کالر هست
                چیزایی که تهیه کردم :برد کنترلر HD-c10 , ماژول p10 3in1 2m 4s v1.21

متاسفانه توی نت چیز خاصی درباره برد کنترل hd-c10 پیدا نکردم واسه همین به کاتالوگ برد کنترل مراجعه کردم و دیدم اونجا نوشته باید از نرم افزاری بنام HDplayer استفاده کنم . نرم افزار رو پیدا کردم اما هیچ اموزشی واسه این نرم افزار پیدا نکردم

حالا از دوستان تقاضا دارم فایل کانفیگ ماژولی که گفتم رو بهم بدن یا راهنمایی کنید چ جوری فایل کانفیگ رو پیدا کنم یا خودم بسازم؟
                اگر آموزشی واسه نرم افزار hdplayer هم دارید ممنون میشم به من هم بدید

تشکر فراوان
                طعنه بر خواری من ای گل بی خار نزن //من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AMIN GHAFFARI نمایش پست ها
                  امکانش هست به صورت اجمالی روند ساخت فایل کانفیگ رو برای برد D1 و با نرم افزار HD player توضیح بدین
                  با تشکر
                  ابتدا به قسمت SETTING>HARDWARESETTING رفته و در تب recive cart parametr روی normal mode کلیک کرده و در پنجره باز شده نوع ماژول را انتخاب میکنیم و تنظیمات به طور اتوماتیک انجام میشه و اگه خواستید سیو کنید روی گزینه save as کلیک میکنید.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط sky_man847 نمایش پست ها
                  با سلام دوستان بنظرتون قاب رو سفارش بدم 2*5 از شرکتی ..باربریا چند میگیرن اصلا چجوری ارسال میکنن.تقریبا فاصله 2ساعت راهه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
                  سلام
                  خب من تابحال تابلونبستم :mrgreen: برای اولین بار می خوام ببندم و اگرشدبفروشم .
                  سوال چه اندازه ای بیشترفروش داره ؟
                  چه رنگی بیشترخریدارداره؟
                  ازکجابخرم - تهرانم
                  قرمز بیشتر خریدار داره
                  سایز 106*56 سانتیمتر و 138*74 بیشتر فروش میره

نوشته اصلی توسط Dr.pejman نمایش پست ها
                  سلام دوستان من چندتا سوال درباره ساخت تابلو فول کالر دارم
                  تاپیک مناسبی در رابطه با تابلو های فول کالر پیدا نکردم بخاطر همین سوالمو اینجا مطرح میکنم خواهش میکنم هر یک از دوستان میتونه به من جواب بده

من میخوام یه تابلو فول کالر به ابعاد 224*128 بسازم اما این اولین تجربه من در ساخت تابلو فول کالر هست
                  چیزایی که تهیه کردم :برد کنترلر HD-c10 , ماژول p10 3in1 2m 4s v1.21

متاسفانه توی نت چیز خاصی درباره برد کنترل hd-c10 پیدا نکردم واسه همین به کاتالوگ برد کنترل مراجعه کردم و دیدم اونجا نوشته باید از نرم افزاری بنام HDplayer استفاده کنم . نرم افزار رو پیدا کردم اما هیچ اموزشی واسه این نرم افزار پیدا نکردم

حالا از دوستان تقاضا دارم فایل کانفیگ ماژولی که گفتم رو بهم بدن یا راهنمایی کنید چ جوری فایل کانفیگ رو پیدا کنم یا خودم بسازم؟
                  اگر آموزشی واسه نرم افزار hdplayer هم دارید ممنون میشم به من هم بدید

تشکر فراوان
                  ادرس ایمیلتون بدید کمکتون کنم کاملا
                  جدیدترین ویرایش توسط اشکان غفارزاده; ۰۳:۵۱ ۱۳۹۵/۰۵/۱۴.
                  http://ne-led.ir
                  http://tabloravan3.blogfa.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.barzegar.79 نمایش پست ها
                    ادرس ایمیلتون بدید کمکتون کنم کاملا
                    اگرمی تونید توانجمن بگو شاید یه بنده خدای دیگه هم بخواد یادبگیره منظورخودم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HOOMAMIRS نمایش پست ها
                      اگرمی تونید توانجمن بگو شاید یه بنده خدای دیگه هم بخواد یادبگیره منظورخودم
                      این روزا دیگه همه شدن تابلو ساز ...... همین طور راه میری مغازه تابلو سازی هست . بعضی ها شون هم که فکر میکنن دارن اتم میشکافن!!!

آموزش تابلو دیگه توی سطح اینترنت خیلی هست که 90درصدش رایگانه اون 10 درصد هم همونایی هستن که اتم میشکافن.یه سرچ ساده بزنید
                      خود فروشنده هم به راحتی و بدون هیچ منتی بهتون میگن باید چیکار کنید. چون میخوان جنسشون رو بفروشن دست به هرکاری میزنن
                      با یه هزینه 100هزار تومنی میتونی چندتا ماژول و یدونه برد کنترل بگیری و توی خونه راحت کار کنی. برای شروع کار و تمرین نیازی به هزینه برای پاور هم نیست میتونی از 5ولت پاور کامپیوتر استفاده کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                        این روزا دیگه همه شدن تابلو ساز ...... همین طور راه میری مغازه تابلو سازی هست . بعضی ها شون هم که فکر میکنن دارن اتم میشکافن!!!

آموزش تابلو دیگه توی سطح اینترنت خیلی هست که 90درصدش رایگانه اون 10 درصد هم همونایی هستن که اتم میشکافن.یه سرچ ساده بزنید
                        خود فروشنده هم به راحتی و بدون هیچ منتی بهتون میگن باید چیکار کنید. چون میخوان جنسشون رو بفروشن دست به هرکاری میزنن
                        با یه هزینه 100هزار تومنی میتونی چندتا ماژول و یدونه برد کنترل بگیری و توی خونه راحت کار کنی. برای شروع کار و تمرین نیازی به هزینه برای پاور هم نیست میتونی از 5ولت پاور کامپیوتر استفاده کنی
                        اتم شکاف ها عموما کسبه های خیلی با تجربه ای هم نیستند اغلب کسبه تهران مثل سپهر صنعت یا آقای اخگری اطلاعات را به راحتی به خریدار و حتی به افرادی که خرید مستقیم نداشتند میدهند . به همین بهانه گفتم تشکری از آنها کرده باشم .در ضما سایت کیاسل هم اطلاعات خوبی را در سایتش داره و ما هم در سایت تابلو سازی اصفهان گوشه ای از اطلاعات در خصوص تابلو روان و تلویزیون شهری یا فول کالر را گذاشتیم.

دیدگاه

سلام.برات توصیه میکنم از ماژول های 806AW-پاور های CZCL-مین برد های HDیا HT SHOW استفاده کنی.چون اینا بهترین جنس بازار هستندبازم مشکل داشتی بگوتاراهنماییت کنیم

ماژول806AW-پاور5ولت40آمپربا مارکCZCL-مین برد HDیاHT SHOWبهترین جنس هستند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X