اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

تک رنگش رو نمی دونم ولی زنگیش هست کوچک تر
    همون ماژول های که برای تلویزیون شهری استفاده میکنند
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad-admin
      تک رنگش رو نمی دونم ولی زنگیش هست کوچک تر
      همون ماژول های که برای تلویزیون شهری استفاده میکنند
      سپاس
      راستش دنبال تک رنگش هستم

دیدگاه

خب چرا شما از همین اندازه 32*16 استفاده نمیکنید ؟

نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad-admin
          خب چرا شما از همین اندازه 32*16 استفاده نمیکنید ؟
          خوب دلیلش اینه که میخوام واسه خونه بسازم نه واسه بیرون
          واسه خونه بهتره کوچیکتر باشه
          نمیدونم میشه دات ماتریس رو وصل این برد ها کرد یا نه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کارجو
            دات ماتریس بدون مدار نمیشه.دات ماتریس مثل 7 سگمنت میمونه.فقط لامپه.
            باید مثل همین ماژول های ال ای دی چینی با شیفت رجیستر واسش مدار طراحی کنی.
            موفق باشی.
            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کارجو
              دات ماتریس رو با AVR Mega32 راه اندازی کن . اگه میخوای مدارش رو برات بزارم
              برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -LEON-
                دات ماتریس بدون مدار نمیشه.دات ماتریس مثل 7 سگمنت میمونه.فقط لامپه.
                باید مثل همین ماژول های ال ای دی چینی با شیفت رجیستر واسش مدار طراحی کنی.
                موفق باشی.
                سپاس
                پس این ماژول های ال ای دی با شیفت رجیستر وصل بردها میشه
                اگر ما بخواهیم این ماژول های ال ای دی رو مهندسی معکوس کنیم و با دات ماتریس های کوچیک بسازیم کار سختیه ؟ مدار داخلی این ماژول ها گیر نمیاد ؟
                نوشته اصلی توسط PouYa007
                دات ماتریس رو با AVR Mega32 راه اندازی کن . اگه میخوای مدارش رو برات بزارم
                اگه برام بفرستی ممنون میشم انشالله کمک بزرگی بهم میشه . بعدش وصل برد میکنیم یا نه باید مستقیم واسه مگا 32 برنامه رو خودمون بنوییسیم .
                آیا اگر قصد داشته باشیم فقط با مگا 32 راه اندازی کنیم میتونه یک دات ماتریس 16 در 64 که ساخته بشه رو راه اندازی کنه . و ساعت و دما رو هم راه اندازی کنه .
                سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کارجو
                  سپاس
                  پس این ماژول های ال ای دی با شیفت رجیستر وصل بردها میشه
                  اگر ما بخواهیم این ماژول های ال ای دی رو مهندسی معکوس کنیم و با دات ماتریس های کوچیک بسازیم کار سختیه ؟ مدار داخلی این ماژول ها گیر نمیاد ؟ ....
                  بله مهندسی معکوس سختی های خودش رو داره
                  شما هم قرار نیست همون ماژول رو از دوباره بسازید
                  شما می خواید یک ماژول مثل اون با تکنولوزی تابلو روان بسازید که مدارت بسیار زیادی هست تو نت تابلو روان با قابلیت نصب کیبورد ......و

دیدگاه

این لینک دانلود پروژه تبلو روان 8*32 هست البته اگه توی گوگل هم سرچ کنی چیزای زیادی نسیبت میشه.
                    http://elec4u-2.persiangig.com/tablo%20ravan%28www.elec4u.ir%29.rar/dl
                    https://www.google.com/search?q=%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%88+%D8%B1%D9% 88%D8%A7%D9%86+8*32&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-GBfficial&client=firefox-a&channel=sb
                    لینک اصلاح شد . eca فیلتر کرده بود لینک رو
                    البته من واسه این نوع تابلو ها مشکلی که دارم اینه که برنامه نویسیش و نمیدونم. اگه تونستی به ما هم کمک کن
                    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                      این لینک دانلود پروژه تبلو روان 8*32 هست البته اگه توی گوگل هم سرچ کنی چیزای زیادی نسیبت میشه.
                      http://eca.ir/wp-content/uploads/201...ablo-ravan.rar

البته من واسه این نوع تابلو ها مشکلی که دارم اینه که برنامه نویسیش و نمیدونم. اگه تونستی به ما هم کمک کن
                      سپاس
                      دوستان
                      دانلود نشد
                      راستش فونت ها در دات ماتریس هایی که 8*x هستند جالب در نمیاد ولی در 16*x جالب میشند .
                      توی گوگل سرچ کردم اون چیزی که مد نظرم بود نتونسستم پیدا کنم
                      بعدش فکر کنم مگا 32 پایه کم بیاره .
                      باید از مگا 64 استفاده کنم یا 128
                      فقط دوستان قبل از ا ینکه ما زحمت بکشیم و تللاش کنیم یه سوالی دارم حافظه ی فلش مگاا 64 توانایه چه میزان برنامه رو داره ؟ مثللا میشه 10000 خط برنامه رو توی حافظه فلش مگا 64 نوشت .
                      ولی این کار دردسرش بیشتر نیست آیا ؟
                      اگه بتونیم همون ماژول ها رو مهندسی معکوس کنیم بهتر نیست ؟
                      از فردا شروع میکنم انشالله .
                      واسه اولی اول باید فونت ها رو بسازم از الف تا ی
                      واسه دومی هم اول باید مدارشو گیر بیارم .

دیدگاه

مگا32 کافی هست قرار نیست کل دات ماتریس وصل شه به خود میکرو باید از شیقت رجیستر استفاده کنید

در مورد تابلو روان ماژول اون اندازه که می خواید شاید باشه یکم تحقیق کنید

دیدگاه

داداش هرکاری میکنم eca لینک رو فیلتر میکنه حتی لینک پرشین گیگ رو هم فیلتر کرد.
                          شما تو گوگل سرچ کن: "تابلو روان 8*32" یا "تابلو روان 16*32" هرکدوم از این نقشه ها رو تونستی دانلود کنی به راحتی میتونی گسترشش بدی مثلا 8*32 رو میتونی به 8*128 گسترش بدی. اصول کار این تابلو ها شیفت رجیستر هستند.

دیدگاه

سلام یه سوال از کجا بفهمیم که برد کنترل چند تا ماژول را ساپورت میکنه
                            عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

سلام

داخل خود نرم افزار وقتی برد کنترل رو انتخاب میکنی نوشته که چند ماژول را ساپورت مینکه البته به سانتیمتر نشون میده

دیدگاه

با سلام
                                دوستان من نزدیک 250 تا ماژول قرمز نیاز دارم.بهترین جا تو تهران برای تهیه این ماژول کجاست؟کیفیتش خوب و نورش یکدست باشه.قیمت هم نزدیک 29000 تومن باشه.
                                با تشکر
                                دکتر شريعتي:

زنده بودن را به بيداري بگذرانيم که سالها به اجبار خواهيم خفت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X