اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بستن تابلو روان چینی

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : بستن تابلو روان چینی

اگه از درست کار کردن برنامه که نوشتی مطمئن هستی کابل های فلت رو عوض کن مشکلت حل میشه گاهی اوقات هم برنامه کامل کامل داخل برد کنترل کپی نمیشه مشکل هم از usb حافظه هست گاهشی اوقات ......
    شما اگه عکس بزارید بهتر میشه کمک کرد
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

الان عکس دسترس نیس
      فقط شنیدم که سفید ریزش داره
      بعد یه تابلو سفید دیدم که ریزش گرفته بود
      خواستم بپرسم دلیل و چطور میشه تعمیرش کرد

دیدگاه

بنده تا الان به چنین چیزی بر نخوردم این چیزای که گفتم برای موقع نصب مشکلی ایجاد شده کاربرد داره ولی تابلو که ساخت شده و درست کار میکرده بعد یک مدت مشکل پیدا کرده چیزای دیگه میتونه باشه
        !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
        نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

سلام وستان
          یه تابلو بستم با ماژولp13rgbوبرد کنترلc1حالا همه چی رو وصل کردم وقتی کلید تست رورو بر میزنم هیچ اتفاقی نمی افته مشگل چیه
          ووقتی از برق در میآرم چند تا از ال ای دی ها روشن میشن وبعد خاموش
          کمک کنید تابلو مونده زمین :cry2:
          عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

کمککککککککککککککککککککککککککککککککک :angr
            دوستان گزینه سند وقتی می خوام تنضیمات رو اعمال کنم فعال نیس چرا

دیدگاه

سلام دوستان عزیز
              من تاپیک رو از اول خوندم .یه برداشتی کردم از فرمایشات دوستان راجع به راه اندازی ماژول های تابلو روان نمیدونم درسته یا نه لطفا راهنمایی کنید
              ما مثلا میحوایم 5تا ماژول 32*16 رو با هم سری کنیم کابل هر کدوم رو به بعدی میدیم ال آخر...پنجمی بعد منبع تغذیه هر ماژول رو تامین میکنیم و به وروی یه برد کنترل اضافه میکنیم و پنج تا ماژول رو کنترل میکنیم
              حالا اگه بخوایم پنج تا ماژول دیگه زیر این پنج تا راه اندازی کنیم باید به همون ترتیب بالا عمل کنیم ....
              وهر چه بیشتر خواستیم به همون ترتیب ادامه میدیم
              این برداشت بنده بود
              لطفا اگه اشتباه برداشت کردم کمکم کنید
              حق نگهدارتون

دیدگاه

شما در هر سطر هر اندازه ماژول میخواید میزارید بعد کابل فلت و رو پشت سر هم بصورت سری میزنید
                اولین ماژول از سمت چپ رو کابل فلتش به برد میزنی
                حالا هر چند سطر باشه(مثلا سه سطر) که از برد 40k استفاده میکنید
                هر سطر رو کابل فلت اولین ماژول سمت چپ رو به برد میزنی
                حالا هم مشکلی داشتی بگو در خدمتیم

دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز
                  سوال دیگه بنده اینه که توی برنامه اچ دی 2014ما متن هایی که مینویسیم به ترتیب از اپل میا نا متن آخری که نوشتیم بعد مجدد از اول میاد؟
                  دوم اینکه توی هر txt تا چنندتا کاراکترمجازیم بنویسیم ؟یا محدودیت نداره؟
                  سوم اینکه برای هر چندتا ماژول p10 باید یه منبع تغذیه داشته باشیم؟یا به عبارت دیگع چندتا ماژول رو میتونیم با یک منبع تغذیه 5ولت40 آمپر راه اندازی کنیم؟

دیدگاه

سوال 1 - بله مجدد تکرار میشه
                    شما از سویش مکس هم استفاده کنید
                    2 - با سویش بنویسی بهتره (کاراکتر بیشتر میتونی بنویسی)
                    3- معمولا بین 8 تا 12 ماژول که بهترین 8 تا هست

دیدگاه

دوستان من تا حالا تابلو سه رنگ یا فول کالر نبستم
                      کسی چیزی بلده راهنمایی کنه بصورت کامل؟

دیدگاه

سلام دوستان
                        من دارم دو تابلو با برد طیف دار ls4 میبندم
                        تابلو ها تک رنگ هستند، دلیل استفاده از ls4 هم راحتی برنامه ریزی تابلو توسط مشتری هست (به درخواست خود مشتری)
                        البته میخواستم مدل تلاش آذر بگیرم که اشتباهی ls4 سفارش دادم (چون نوشته بود ایرانی دیگه عکسهای برد یادم رفت چک کنم و فکر کردم همون برد تلاش آذر هست که اسمش عوض شده به ls4)

الان مشکلی که دارم اینه که نمیدونم چطوری درگاه usb بر به سوراخ روی کابینت وصل یا پیچ کنم؟ چون روی برد جای پیچ و چیزی برای ثابت شدن رو سوراخ کابینت نیست
                        و اینکه سوراخ کابینت با برد ls4 حدود 90 سانت فاصله داره

سوالها :
                        1-میخواستم کلا یک کابل افزایش طول usb به برد وصل کنم و بیرون از تابلو بیارم که شاید 4 تا متر لازم باشه، مشکل این جاست که نمیدونم اینکار درست هست یا نه، متاسفانه توی گوگل هم که جستجو کردم هرکی یه چیزی گفته، یکی گفته تا 10 متر مشکلی نداره و میشه 10 متر افزایش طول استفاده کرد، یکی گفته تا یک متر یکی میگه نیم متر هم بزاری مشکل داره
                        خلاصه من گیج شدم و دیگه نمیدونم چکار کنم، اگر ممکنه بگید کدوم درسته؟ میشه افزایش داد یا نه؟

2-اگر افزایش طول مشکل به وجود میاره مجبورم خروجی برد کنترل که به ردیف ماژولها میره توسط کابل فلت 90 سانت تا 1 متری به سوراخ روی کابینت نزدیک کنم و اونجا وصلش کنم، باز این سوال پیش میاد که افزایش کابل فلت ورودی ردیف ماژولها که از برد کنترل میره براشون مشکلی نداره؟ میشه اینکار رو کرد؟

در اخر اگر باید گزینه 2 انجام بدم میشه راهنمایی کنید چطوری usb برد کنترل را روی سوراخ تعبیه شده کابینت ثابت نگه دارم؟ وسیله ای برای این کار هست؟

من معمولا از برد تلاش آذر برای تابلو روان استفاده میکردم اینبار چون تو شهرمون برد تموم شده بود خواستم همرا قطعات سفارشی از یک فروشگاه سفارش بدم که این مشکل به وجود اومد
                        دلیل خرید از شهرمون هم این بود یکی از تابلو کاران که مغازش بسته بود به قیمت پاینتر ازش بردهای موندش که فروش نمیرفت خریدم
                        چند بار هم از hd استفاده کردم که قبلش به فروشنده کابینت گفتم روی کابینت سوراخی مناسب usb برد ایجاد کنه که برد روی کابینت چفت بشه
                        اما اینبار دقت نکردم و فکر میکردم برد تلاش آذر هست و با کابل شبکه میارم بیرون...

دیدگاه

سلام دوستان من یه تابلو روان 32*64 دو رو می خوام ببندم
                          سوال اینه که برا هر طرف تابلو ی برد کنترولر باید بزارم یا که نه ی برد برا دو طرف

دیدگاه

می خوای هر دو طرف یه متن پخش بشه

دیدگاه

همش برا یه یه مغزه گل فروشی ست
                              آره

دیدگاه

شما از یه برد استفاده کن ولی برا ابعاد ابعاد یک طرف رو بده وبرا وصل کردن فکر کن تابلو سرهمه وفلت ها رو به صورت سری وصل کن :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X