اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

?؟...:::> بحث و گفتگو در مورد رزین ها (اپوکسی ؛ پلی استر ؛ فایبرگلاس و)<:::...?؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ?؟...:::&gt; بحث و گفتگو در مورد رزین ها (اپوکسی ؛ پلی استر ؛ فایبرگلاس و)&lt;:::...?؟

نوشته اصلی توسط MAHDI ZAMANI
    هیچ جوری رزین برای همین موارد کابرد داره یکی جلو گیری از کپی
    واقعا یعنی هیچ راهی نیست؟

دیدگاه

پاسخ : ?؟...:::&gt; بحث و گفتگو در مورد رزین ها (اپوکسی ؛ پلی استر ؛ فایبرگلاس و)&lt;:::...?؟

نوشته اصلی توسط امیر محتشم
      واقعا یعنی هیچ راهی نیست؟
      من که ندیدم و نتونستم :smile:
      http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
        دوتا ماده هست که برای حل کردن رنگ استفاده میشه
        این دوتا استفاده بشه حتی مدارتون توی رزین هم باشه رزینو آب میکنه

اولین ترکیب کلروفرم هست...لیتری 50تومنه که 100گرمی هم میشه خرید(اگه بوش کنی قلب یا مغزیت از کار می افته و بیهوش میشی یا تو کما میری)
        باید لوازم آزمایشگاهی بری بخری...به هرکسی نمیدن چون خطرناکه...من کلی با طرف چونه زدم و کارت دانشجویی نشون دادم...شمارمم گرفت

کلروفرم رو فقط یک قطره...روی یک سوسک ریختم با سرنگ....در آن واحد... به یک ثانیه نکشید سوسک چپه شد و لنگاش سیخ شد...بدون حرکت و مرد
        خیلی خطرناکه واقعا
        البته چندباری هم در شیشه رو باز کردم بو کردم بیهوش شم ولی فقط سرم کیچ رفت البته تنفس عمیق نکردم...
        روی رنگ های پلاستیکی خیلی اثر بخشه و رنگ هارو ذوب و به راحتی اط سطح جدا میکنه...

اما به تنهایی اصلا رزین رو حل نمیکنه
        باید با یک ماده دیگه هم ترکیب بشه

اسم اون ماده رو متاسفانه یادم نیست....اما
        برای اینکه به این ترکیب برسی برو چاپخانه ها بپرس برای پاک کردن رنگشون و شستشوی دستگاه ها از چه ماده ای استفاده میکنند...
        همون مادست...
        این رو با اون ترکیب کنی...حتی مدار آقای دکتر هم اگه تو رزین باشه میتونی دمونتاژ و مهندسی معکوس کنی
        با سلام
        آقای چمنی، اسم ماده ی دوم یادتون نیومد؟
        کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

خیلی جون سخته این رزین

دیدگاه

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان گرامی. با تشکر در مورد اطاعاتی که دوستان دادن. من میخوام این نوع led شاخه ای ها رو واتر پروف کنم. از کدوماش باید استفاده کنم. قیمتش هم بگین. بی زحمت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omomomomomom
              با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان گرامی. با تشکر در مورد اطاعاتی که دوستان دادن. من میخوام این نوع led شاخه ای ها رو واتر پروف کنم. از کدوماش باید استفاده کنم. قیمتش هم بگین. بی زحمت.
              بده نقاش ماشین روش کلر بپاشه درست میشه
              http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

پاسخ : ?؟...:::&amp;gt; بحث و گفتگو در مورد رزین ها (اپوکسی ؛ پلی استر ؛ فایبرگلاس و)&amp;lt;:::...?؟

سلام دوستان خسته نباشید.برای نقاشی که روی بوم انجام شده چه رزینی خوبهکه شفافیت داشته باشه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام خسته نباشید برای نقاشی روی بوم چه رزینی خوبه که شفاف باشه و مقاوم

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان تعدادی ترانس رو بردی رو به یکی از شرکت های ترانس سازی داخلی سفارش داده شده و الان پس از گدشت زمان تقریبی 1 ماه هنوز رزین پلی استر از زیر ترانس ها به روی برد نشت می کند. شما چه روشی را برای خشک شدن این رزین پیشنهاد می کنید؟ هاردنر این رزین هم روی ترانس ریخته شد و تصوور شد که به داخل سوراخ ها نفوذ کرده و راه نشت رزین را می بندد ولی موثر نبود. در ضمن ترانس ها روی شوفاژ قرار داده شده و مدتی هم افتاب بود تاثیر نداشت.
                  گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                  همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107 نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان تعدادی ترانس رو بردی رو به یکی از شرکت های ترانس سازی داخلی سفارش داده شده و الان پس از گدشت زمان تقریبی 1 ماه هنوز رزین پلی استر از زیر ترانس ها به روی برد نشت می کند. شما چه روشی را برای خشک شدن این رزین پیشنهاد می کنید؟ هاردنر این رزین هم روی ترانس ریخته شد و تصوور شد که به داخل سوراخ ها نفوذ کرده و راه نشت رزین را می بندد ولی موثر نبود. در ضمن ترانس ها روی شوفاژ قرار داده شده و مدتی هم افتاب بود تاثیر نداشت.
                    نسبت ررزین و هاردر ذقیقا باید 2به 1 باشد. در غیر این صورت ترکبیب کاملا سفت نمیشود.
                    برای جلوگیری از نشتی باید از اسپری کیلر یا شارلاک استفاده کنید.شارلاک مناسبتر است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                      نسبت ررزین و هاردر ذقیقا باید 2به 1 باشد. در غیر این صورت ترکبیب کاملا سفت نمیشود.
                      برای جلوگیری از نشتی باید از اسپری کیلر یا شارلاک استفاده کنید.شارلاک مناسبتر است
                      با قرار دادن ترانس ها بر روی حرارت ملایم شوفاژ به مدت یک هفته رزین خشک شد

دیدگاه

با قرار دادن ترانس ها بر روی حرارت ملایم شوفاژ به مدت یک هفته رزین خشک شد
                        قبلا رزین و هادر رو 5کیلویی میخریدم 75تومن (اسم و نشانی نداشت کارگاهی بود)
                        هفته پیش رفتم دوباره بخرم از 5کیلویی نداشت مجبور شدم 1کیلویی مارک فام رنگ خریدم (32تومن!!!یک کیلویی!!) مشکل مشابه شما رو داشتم. نشتی داره هنوز خشک نشده. باید مثل شما بذارمش روی شوفاژ

دیدگاه

از دوستان خواهشمندیم تا در صورتی که رزین مناسب برای ریختن در جعبه ترانس می شناسند معرفی کنند. یکی از پیشنهاد های من استفاده از چسب سیلیکنی خنثی صنایع غفاری هست. البته ازمایش نکرده ام.

دیدگاه

از دوستان خواهشمندیم تا در صورتی که رزین مناسب برای ریختن در جعبه ترانس می شناسند معرفی کنند. یکی از پیشنهاد های من استفاده از چسب سیلیکنی خنثی صنایع غفاری هست. البته ازمایش نکرده ام.
                            منظورتون از جعبه ترانس چی هست؟

رزین با توجه به تولید کننده و درصد ترکیب مواد اولیه خاصیت خشک شوندگیشون کمی متفاوت هست. پست بالاتر هم بهش اشاره کردم. باید مارک های مختلف رو تست کنید تا به نتیجه دلخواه برسید

دیدگاه

از دوستان خواهشمندیم تا در صورتی که رزین مناسب برای ریختن در جعبه ترانس می شناسند معرفی کنند.
                              با سلام
                              من از همون رزین پلی استر استفاده میکنم. اگه میزان هاردنر و کبالت بیشتر از معمول باشه خیلی سریع خشک میشه و حرارت زیاد هم تولید میکنه.
                              اگر هم کمتر باشه زمان بیشتری در حد یک روز یا بیشتر طول میکشه.
                              ولی مشکل شما احتمالا بخاطر این بوده که مخلوط رزین و هاردنرخوب بهم نخورده بوده. حتما باید بطور کامل با هم مخلوط بشن و ترکیب کاملا یکنواختی بدست بیاد.
                              کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

پاسخ : ?؟...:::&amp;gt; بحث و گفتگو در مورد رزین ها (اپوکسی ؛ پلی استر ؛ فایبرگلاس و)&amp;lt;:::...?؟

سلام من به رزین خشک نیاز دارم میخوام بدونم ازکجامیتونم تهیه کنم؟آدرس یاشماره تلفن اگه دارید بگید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام من به رزین خشک نیاز دارم میخوام بدونم ازکجامیتونم تهیه کنم؟آدرس یاشماره تلفن اگه دارید بگید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X