اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت روشنایی با led برای چادر مسافرتی(کمک سریع)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت روشنایی با led برای چادر مسافرتی(کمک سریع)

نوشته اصلی توسط محسن محمدشاهی(General Mohsen Mohammadshahi )
    برو تو سایت iran-micro درایور ال ای دی درایور 12 ولت 3 عدد 1 وات هست
    داداش اگه میشه لینکشو صحیح بذار بتونم برم ببینم

راستی درایورش چطوریه؟باطری جزئی از خود درایوره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کوروش 7000
      داداش اگه میشه لینکشو صحیح بذار بتونم برم ببینم

راستی درایورش چطوریه؟باطری جزئی از خود درایوره؟
      لینک که درسته.نه این درایور ورودیش رو وصل میکنی به باتریتون(12 ولت) خروجیش رو هم وصل میکنی به 3 تا لامپ که سری شده باشند خیلی راحت.
      لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

لینک که درسته.نه این درایور ورودیش رو وصل میکنی به باتریتون(12 ولت) خروجیش رو هم وصل میکنی به 3 تا لامپ که سری شده باشند خیلی راحت.
        پس برم بازار بگم درایور 12ولت بده..چن وات هستن این درایوراش؟انواع مختلف داره؟قیمت هاش چطوره؟

دیدگاه

بله.3 واته.فکر نکنم احتمالا یه نوع باشه. تو سایت نوشته بود درایور سه عدد 1 واتی قیمت هم2500 تومن. من خودم تا حالا استفاده نکردم ولی دیدم تو یه سایت برای چراغای ماشین از همینا استفاده میکردند

دیدگاه

بله.3 واته.فکر نکنم احتمالا یه نوع باشه. تو سایت نوشته بود درایور سه عدد 1 واتی قیمت هم2500 تومن. من خودم تا حالا استفاده نکردم ولی دیدم تو یه سایت برای چراغای ماشین از همینا استفاده میکردند
            آقا دمت گرم میرم جمهوری و توپ خونه آمارشو در میارم اتفاقا همچین چیزی با این قیمت شنیده بودم اما فک میکردم درایورش 220 ولت هست و خروجی 12 میده!
            واسه ماشین کجاش استفاده میشه؟مه شکن؟مه شکن قدیمی ها از این ال ای دی 5میل ها بود 10تایی یا 18تایی که میسوزن سریع .......قاب این ال ای دی پاورها هست برای مه شکن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کوروش 7000
              آقا دمت گرم میرم جمهوری و توپ خونه آمارشو در میارم اتفاقا همچین چیزی با این قیمت شنیده بودم اما فک میکردم درایورش 220 ولت هست و خروجی 12 میده!
              واسه ماشین کجاش استفاده میشه؟مه شکن؟مه شکن قدیمی ها از این ال ای دی 5میل ها بود 10تایی یا 18تایی که میسوزن سریع .......قاب این ال ای دی پاورها هست برای مه شکن؟
              تو یه تالار خودرو دیدم به صورت دست ساز برای نورپایین پراید ساخته بودن با 20 تا پاور ال ای دی 1 وات و لنز مخصوصش+هیت سینک ستاره ای چوت تو فضای بسته بود و نیاز به خنک شدن بیشتر داشتن. همچنین برای نور بالا هم 9 تا(به خاطر محدودیت فضا). اومده بودن لامپارو 3 تا 3 تا سری کرده بودن و با این درایورا تغذیشون میکردن. اومده بودن کل لامپ های پراید از ریز و درشت رو ال ای دی کرده بودن. :biggrin: حتی راهنما ها رو هم پاور گذاشته بودن. خیلی کارشون درست بود.

دیدگاه

تو یه تالار خودرو دیدم به صورت دست ساز برای نورپایین پراید ساخته بودن با 20 تا پاور ال ای دی 1 وات و لنز مخصوصش+هیت سینک ستاره ای چوت تو فضای بسته بود و نیاز به خنک شدن بیشتر داشتن. همچنین برای نور بالا هم 9 تا(به خاطر محدودیت فضا). اومده بودن لامپارو 3 تا 3 تا سری کرده بودن و با این درایورا تغذیشون میکردن. اومده بودن کل لامپ های پراید از ریز و درشت رو ال ای دی کرده بودن. :biggrin: حتی راهنما ها رو هم پاور گذاشته بودن. خیلی کارشون درست بود.
                حاجی نورشون خیلی زیاد من اولین بار با باطری گوشی تست کردم جلو چشمم بود همچین برقی تو چشم افتاد که نگو :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X