اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش استپر موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اموزش استپر موتور

نوشته اصلی توسط محمد حسینی
    وسط نقل قول از من سوالتو نوشتی!؟!

نمی تونی موتور رو مستقیم به میکرو وصل کنی چون پایه های میکرو نمیتونه جریان زیاد بده.
    کار میکرو فقط فرمان دادن
    اون آی سی هم یه بافر تقویت جریانه
    اره اشتباه شد......
    ایول خیلی خوب توضیح میدی ممنون......بازم مزاحمت میشم فعلا برم ببینم چقدر میتونم نتیجه بگیرم

دیدگاه

سلام
      آیا با جابجایی سیم های استپر موتور، می توان جهت چرخش را برعکس کرد؟ 4سیم داره،اولیش مشکیه و بقیه 3 سیم قرمز هستن
      یه استپرموتر رینتر داریم که همه چیش درسته فقط برعکس می چرخه(مشکل از برد اصلی پرینتر هست ولی ار بشه برعکسش کردف مشکل حل میشه)
      ممنون
      نوشته اصلی توسط aliila نمایش پست ها
      ببخشید من فکر کردم شما می خواهید یک درایور میکرو استپ برای یک استپپر موتور به وزن 18 کیلوگرم با گشتاور 24 نیوتن در متر برای یک cnc با یک میز یک و نیم متری بسازی که ولتاز مدار درایور 180 ولت و جریان 8 آمپر
      اگه شما میگفتید که فقط اصول کار ور می خوای یا می خوای یک استپ پرینتر رو دو دور در جهت ساعت و 3 دور در خلاف جهت ساعت بچرخونی هیچوقت ناامیدت نمی کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kavah63 نمایش پست ها
        سلام
        آیا با جابجایی سیم های استپر موتور، می توان جهت چرخش را برعکس کرد؟ 4سیم داره،اولیش مشکیه و بقیه 3 سیم قرمز هستن
        یه استپرموتر رینتر داریم که همه چیش درسته فقط برعکس می چرخه(مشکل از برد اصلی پرینتر هست ولی ار بشه برعکسش کردف مشکل حل میشه)
        ممنون
        بله میشه
        بستگی به ساختار موتور داره
        باید سیم چیپ ها جدا باشند
        تو 4 سیمه با جابه جایی سر سیم ها میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X