اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سیستم های امنیتی و دزدگیر ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : سیستم های امنیتی و دزدگیر ها

سلام .اگه بزاری ممنون میشیم :nice:

دیدگاه

سلام داش مرتضی
      چطوری یا نه؟؟!!!
      آقا خواستم از مطالبی که نوشتی برامون از طرف همه ازت تشکر کنم! :nice:
      یه سوال فنی:
      راجع به سانترال هم اطلاعات داری به ما بدی؟؟
      چجوری سیم بندی میشه و به طور کلی چجوری میشه سانترال بست؟؟
      خوش باشی همیشه :bye

دیدگاه

ممنون دوست عزیز :biggrin: :redface:
        تا حدودی اطلاعات دارم اگه بخواین میتونیم یه تاپیک جدید با همین عنوان بسازیم تا در انجا در خدمت شما باشیم
        در ضمن اقای ابراهیمی( aliebrahimi1900 ) خوشحال میشم اگه مدارتون رو سایت بزارین
        خلاصه ما هر کاری از دستمون بر بیاد در خدمتیم :applause:

دیدگاه

پست جدید: سیستم های امنیتی و دزدگیر ها

سلام خدمت دوستان گرامی آیا کسی میدونه چطور سنسور دود رو به دستگاه دزدگیر اماکن نصب کرد ؟

دیدگاه

پاسخ : پست جدید: سیستم های امنیتی و دزدگیر ها

نوشته اصلی توسط imanwet نمایش پست ها
            سلام خدمت دوستان گرامی آیا کسی میدونه چطور سنسور دود رو به دستگاه دزدگیر اماکن نصب کرد ؟
            سنسور دود 4تا سیم داره.
            دوتاش تغذیه سنسوره که باید به محل اتصال تغذیه چشمیها متصل بشه و دوتای دیگه به زون 24 ساعته .همین

دیدگاه

من همین کارو کردم اتصالات رو درست نصب کردم اما در هر دو حالت چه در حالت باز و چه در حالت بسته سیستم آژیر میکشه مشکل نمیدونم کجاست تمام تنظیمات رو هم چک کردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط imanwet نمایش پست ها
                من همین کارو کردم اتصالات رو درست نصب کردم اما در هر دو حالت چه در حالت باز و چه در حالت بسته سیستم آژیر میکشه مشکل نمیدونم کجاست تمام تنظیمات رو هم چک کردم
                سلام
                شما ماژول سنسور رو تهیه کنید و توی محیطی که قرار داره توسط پتانسیومتر پشتش کالیبرش کنید. البته وقتی سنسور به برق متصل میشه 3 دقیقه باید صبر کنی تا هیتر کامل گرم بشه حالا کالیبرش کنی وگرنه خروجیش روشن میشه احتمالا واسه همینه که اژیر می کشه دزدگیرتون یه تایمر بزارید که 3 دقیقه صبر کنه و بعدش خروجی ماژول رو به ورودی سیگنال دزد گیر وصل کنه
                موفق باشید
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

آیا سنسورهای دود متصل به دزدگیر با سنسورهایی که به خود دستگاه اعلام حریق نصب میشه با هم تفاوت دارند؟ این نمونه ای که من دارم مدل zi s 815 زیتکس هستش

دیدگاه

درود بر شما.
                    بله تفاوت دارن.سنسورهای اعلام حریق فقط و فقط رو سیستم اعلام حریق نصب میشن و کار میکنن.
                    سنسور دود توی بازار داریم که مخصوص نصب روی دزدگیر هست و خروجی رله دار هست
                    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

ممنون و سپاس از پاسخگویی شما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X