اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت مدار چاپی بسیار آسان با دستگاه پرس کارت

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت مدار چاپی بسیار آسان

خوب شاید کاغذ رو برعکس میزاری؟ کاغذ رو پشت رو کن و یه امتحان بکن
    البته بستگی به مدل پرینتر و نحوه قرار گرفتن غلطک ها و جنسشون هم داره ...
    ولی من ک بردم عکاسی واسم بزنند با دستگاه های فوتوکپی بزرگ هم قبول نکردند و گفتند که کاغذ داخل محفظه ذوب میشه و ....

دیدگاه

سلام علی آقا
      وقتی بخوام رو قسمت چربش چاپ کنم پرینتر کاغذ نمی‎کشه داخل،
      ولی رو اون یکی قسمتش چاپ می‎کنه و یه کمی هم کاغذ ذوب می‎شه.
      من فکر می‎کنم بستگی به پرینترش داره، چون دوستمون آقا مسعود می‎تونه این کارو بکنه.
      با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina_80
        سلام علی آقا
        من فکر می‎کنم بستگی به پرینترش داره، چون دوستمون آقا مسعود می‎تونه این کارو بکنه.
        با تشکر
        سلام روی قسمت چربش باید چاپ کنید روی قسمت پشتش که فایده ای نداره ولی منم پرینترم اذیت میکنه و وقتی طرح رو میزنه روی قسمت چرب با اندک تکانی یا با اندک تماسی طرح میریزه و از روی کاغذ کنده میشه ولی خب پرینتر من داغونه شاید پرینترهای دیگه شاید بتونن بزنن ولی نکشیدن کاغذ رو تا حالا نشنیده بودم
        ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

پاسخ : ساخت مدار چاپی بسیار آسان با دستگاه پرس کارت

تو 80-90 تومن میشه این دستگاه رو خرید...
          http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

سلام من پرینترم کانون هست خیلی راحت پرینت می گیره :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

سلام فایلها هنگام دانلود ارور میده قیمت دستگاه هم 98000تومان و110000تومان هست

دیدگاه

با سلام
                "الان من زیاد برای چاپ یا سوارخ کاری مشکل ندارم ولی مشکل من بیشتر رو برش فیبره که دستگاه گیوتین رو حدود 2 میلیون یا دو میلیون و خورده ای قیمت دادن که کمی برام سخته خریدش"
                در پاسخ شما راه حلی دارم . از سنگ فرز کوچک می شه استفاده کرد. سنگی که روش می بندی از اون سنگای بسیار نازکه - حدود 1 میلیمتر ضخامت- می شه با آن براحتی فیبرو برید . حتی می تونی براش پایه بسازی که بشه مانند اره های پروفیل بر آهن .و در حالی که سنگ ثابته فیبرو حرکت بدی تا بریده بشه . برای صاف بریدن می شه اول با یک خط مسیرو وشخص کرد. تماما حدود 70 تومن خرج داره. موفق باشی

دیدگاه

ایشون این روش رو هم امتحان کردند قبلا ولی چون عرض فیبر های ایشون در حد 1 یا 2 سانت هست همین 1 میل هدر دادن فیبر هم واسشون قابل ملاحضه و محسوس هست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abnouswood
                    سلام فایلها هنگام دانلود ارور میده قیمت دستگاه هم 98000تومان و110000تومان هست
                    سلام کدوم فایلها ارور میده؟ با تشکر از دوستان خیلی وقته من هم همین کاری که دوستمون گفت رو انجام دادم البته برای کارهای نمونه و تعداد کم ازش استفاده میکنم و تعداد بالا رو میدم با گیوتین (همون دستگاه حدود 2 تومان) برام برش میزنن.

دیدگاه

سلام
                      درجه ی دستگاه باید روی چند باشه ؟
                      دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldperson2005
                        سلام
                        درجه ی دستگاه باید روی چند باشه ؟
                        درجه چه دستگاهی؟ برای چه کاری؟ اگه پرس کارت رو میگی که وقتی روشنش کردی و گرم شد شروع به کار میکنی البته یک چراغ نمایشگر هم داره که وقتی دستگاه آماده میشه سبز میشه و اگه هنوز آماده نباشه قرمزه. البته موقع قرمز بودن هم من باهش کار میکنم جواب میده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ms2000
                          درجه چه دستگاهی؟ برای چه کاری؟ اگه پرس کارت رو میگی که وقتی روشنش کردی و گرم شد شروع به کار میکنی البته یک چراغ نمایشگر هم داره که وقتی دستگاه آماده میشه سبز میشه و اگه هنوز آماده نباشه قرمزه. البته موقع قرمز بودن هم من باهش کار میکنم جواب میده.
                          تو اینترنت گشتم دیدم این دستگاه ها دمای بین 80 تا 180 تولید میکنند .
                          یه سوال : اگه قبول نکردن این کارو با دستگاه پرسشون برام انجام بدن . چه کار کنم ؟ برم یکی بخرم ؟
                          دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldperson2005
                            تو اینترنت گشتم دیدم این دستگاه ها دمای بین 80 تا 180 تولید میکنند .
                            یه سوال : اگه قبول نکردن این کارو با دستگاه پرسشون برام انجام بدن . چه کار کنم ؟ برم یکی بخرم ؟
                            سلام راستش دستگاه من که یک دستگاه کوچولویه و درجه نداره و فقط چراغ سبز و قرمز داره احتمالا درجه بالا باشه بهتره البته نه اونقدر که کاغذ رو ذوب کنه.
                            اگه مشهد هستی میتونی بیای خونه ما و کارت رو انجام بدی و تست بگیری ببینی بدردت میخوره یا نه. اگه مشهد نیستی اگه بتونی یک جایی رو پیدا کنی که اول اون برات کار رو انجام بده بعد با چشم باز خرید کنی خوبه. ولی من که با اتو قبلا کار میکردم بعضی مواقع کارم خراب میشد ولی با این وسیله نه.
                            راستی یک چیزی اگه روی قسمت چرب کاغذ پشت برچسب بتونی پرینت بگیری بسیار بسیار کار عالی میشه متاسفانه پرینتر من کمی داغونه و وقتی روی کاغذ چرب پرینت میگیریم وقتی دست روی طرح کشیده میشه و یا با اندک تکانی پودر از کاغذ میریزه (جدا میشه)نمیدونم چاپگرهای دیگه هم همینطورن یا نه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina_80
                              سلام علی آقا
                              با تشکر
                              با سلام به همه بچه ها.
                              من برای pcb از اتو استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.هم کارهای خیلی ظریف و smd زدو هم در حد برگه a4.
                              پرینتر من canon lbp 3010 هست و شکر خدا ازش راضی هستم.
                              البته باید تمام اصول کار رو هم رعایت کنید.(من این روش رو از بهترین دوست واستادم که تو این سایت هم خیلی فعالیت دارن و کارشون هم خیلی درست هست یاد گرفتم)
                              برای مشکل نکشیدن کاغد هم باید کاغذ چرب رو روی کاغذ a4 معمولی باچسب آبکی بچسبونید.از بالای کاغذ a4 دو سانت فاصله بدین. در حقیقت پرینتر کاغذ زیری رو میکشه و بعد روی کاغذ بر چسب پرینت میگیره. فقط چسب آبکی از گوشه کار در نیاد چون پرینتر خراب میشه.
                              :agree:
                              اگر همه مردم به اندازه چیز هایی که میدانستند حرف میزدند په سکوتی برقرار میشد!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mmh1
                                خلاصه یه مغازه ای رو پیدا کردم و برام این کار رو کرد و اتفاقا با این که از گلاسه کلفت استفاده کردم ولی نتیجه کار عالی بود :mrgreen:
                                بعد من رفتم یه دستگاه دسته دوم پرس کارت رو خریدم تا از این به بعد راحت باشم
                                ولی مسعود جان متاسفانه اصلا خوب کار نمی کنه و همیشه نصف رو می گیره(یعنی روی برد چاپ می کنه) نصف رو نه
                                خب عکسم می زارم بگو چیکار کنم که سخت از پول هدر رفته ناراحتم :cry2:
                                سلام دوست من.خوبی؟ :icon_razz: من روی کاغذ گلاسه کلف امتحان نکردم روی همین نازک ها امتحان کردم. که خوب جواب میده.دستگاه پرینترم داغونه داغون یک پرینتر 1200 دارم مال حدود 15 سال پیشه ولی کار نسبتا خوب درمیاد.
                                یعنی چی نصف رو چاپ میکنه؟ یعنی قبل از اینکه بندازیش تو اسید نصف طرح روی فیبر چاپ شده و نصف چاپ نشده؟ شاید دستگاهت ایراد داره عکسهاشو بذار که اگه تونستم کمک کنم. احتمالا راحت میتونی پس بدیش اگه اشکال از دستگاهت باشه.
                                برای خرید جنس نو باید دقت داشته باشی. در خرید جنس دست دوم باید خیلی خیلی دقت داشته باشی. من در خدتم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X