اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[آموزش] فیلم های آموزش طراحی مدارات آنالوگ

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : [آموزش] فیلم های آموزش طراحی مدارات آنالوگ

جناب مهندس در مورد منابع مطمئن برای آموزش آنالوگ واقعا مشکل وجود داره .
    من شخصا از تمام اموزش های شما جزوه تهیه میکنم مثل دوران دانشگاه
    لطفا ادامه بدید

دیدگاه

خیلی ممنون

دیدگاه

باسلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان سایت و همچنین جناب کی نژاد
        مدت هاست سوالی ذهنم رو مشغول کرده
        فیلمهای آموزش طراحی آنالوگ واقعا خیلی مفید هستند و اتفاقا به تظر من و تا جاییکه میدونم در این زمینه منبع مطالعاتی علی الخصوص فارسی بسیار کم و چه بسا نایاب هست
        مسلما خیلی ها مثل من و امثال من از فیلم های طراحی انالوگ استفاده کردن و ازش یادداشت برداری کردن
        اما سوالی که توی ذهن منه اینه که چرا ادامه پیدا نکردن؟
        بخصوص از وقتی در کانال تلگرامی تون نظر سنجی در مورد ادامه اموزش ایکس مگا گذاشتین این سوال برام پررنگ تر شده
        چرا که به نظر من مخاطبان طراحی انالوگ میتونه خیلی بیشتر از اموزش ایکس مگا باشه!اونم تو این روزگاری که انواع و اقسام میکرو های دیگه و شاید بهتر موجود هست
        البته شایدم من اشتباه میکنم،چون در زمینه میکرو و دیجیتال تقریبا صفر هستم

بنده بعنوان کوچکترین عضو این سایت و با توجه به معلومات و حدسیات محدود خودم خواهشمندم که فیلم های اموزش انالوگ رو ادامه بدین و بسیار مباحث زیادی که خودتون از هر کسی بهتر میدونید رو برای ما باز کنید تا استفاده کنیم
        واقعیتش راه ارتباطی بهتری از این سایت با جنابتان پیدا نکردم
        امیدوارم که ببینید و از اون بیشتر امیدوارم که این اموزش ها ادامه پیدا کنه
        بسیار متشکرم
        ................Fx7SAM................

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
          باسلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان سایت و همچنین جناب کی نژاد
          مدت هاست سوالی ذهنم رو مشغول کرده
          فیلمهای آموزش طراحی آنالوگ واقعا خیلی مفید هستند و اتفاقا به تظر من و تا جاییکه میدونم در این زمینه منبع مطالعاتی علی الخصوص فارسی بسیار کم و چه بسا نایاب هست
          مسلما خیلی ها مثل من و امثال من از فیلم های طراحی انالوگ استفاده کردن و ازش یادداشت برداری کردن
          اما سوالی که توی ذهن منه اینه که چرا ادامه پیدا نکردن؟
          بخصوص از وقتی در کانال تلگرامی تون نظر سنجی در مورد ادامه اموزش ایکس مگا گذاشتین این سوال برام پررنگ تر شده
          چرا که به نظر من مخاطبان طراحی انالوگ میتونه خیلی بیشتر از اموزش ایکس مگا باشه!اونم تو این روزگاری که انواع و اقسام میکرو های دیگه و شاید بهتر موجود هست
          البته شایدم من اشتباه میکنم،چون در زمینه میکرو و دیجیتال تقریبا صفر هستم

بنده بعنوان کوچکترین عضو این سایت و با توجه به معلومات و حدسیات محدود خودم خواهشمندم که فیلم های اموزش انالوگ رو ادامه بدین و بسیار مباحث زیادی که خودتون از هر کسی بهتر میدونید رو برای ما باز کنید تا استفاده کنیم
          بسیار متشکرم
          با سلام
          منم تشکر میکنم از جناب کی نژاد بابت فیلم های خوبشون
          من فکر میکنم کسایی هستند که در زمینه آنالوگ کم تجربه تر هستند و بیشتر در زمینه های دیگه کار کردن
          منم از ایشون میخوام که این بخشو لطفا ادامه دهند تا بقیه هم استفاده کنند
          بازم از ایشون بابت زحماتشون تشکر میکنم
          ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سیدعلی.م نمایش پست ها
            در شرایط فعلی ضبط حتی یک قسمت از ادامه فیلم های آموزشی طراحی آنالوگ به معنای صرف زمان زیادی در حد چند روز برای تهیه مقدمات آن است. اما امیدوارم با برنامه ریزی های انجام شده، امسال امکانی برای پاسخ گویی به درخواست های دوستانی مانند شما فراهم شود.
            اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
            دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
            برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
            وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
            قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
            اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
            ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

سلام کسی از دوستان هست من رو راهنمایی کنه این سوال رو برام حل کنه

فرض کنید یک اتاق دارای یک درب، دو پنجره و یک لامپ است. برای این اتاق یک دزدگیر نصب نموده ایم که دارای 3 زنگ هشدار است. هر یک از این زنگها در حالتهای زیر فعال می شود:
              1. زنگ اول زمانی به صدا در می آید که درب یا چراغ روشن باشد.
              2. زنگ دوم زمانی به صدا در می آید که فقط یکی از پنجره ها باز باشد و لامپ نیز روشن باشد.
              3. زنگ سوم زمانی به صدا در می آید که درب بسته بوده، لامپ خاموش بوده و هر دو پنجره باز باشد.

مداری طراحی کنید که این سیستم را پیاده سازی نماید.
              (راهنمایی: هر زنگ را یک LED و هر درب و پنجره را یک کلید فرض کنید.)

دیدگاه

دوست عزیز
                با ایسی های avr یا اردوینو میتونید براحتی این کار رو انجام بدید.

دیدگاه

سلام من مداری میخواهم با فرکانس متغیر 100KHZتا 1MZH و 5 تا 90% چرخه کاری یا DUTY متغیر با ای سی 555

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X