اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چراغ اضطراری با خط تلفن(مدار به همراه جزئیات)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : چراغ اضطراری با خط تلفن(مدار به همراه جزئیات)

نوشته اصلی توسط TRANS BARGH
    اقای بینوایان عزیز خون خودت رو کثیف نکن بعضی ها باید برن دیتا شیت ledرو بخونن بعد بیان درس اخلاق بدن مدار خوبی است من تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم این جایی که زندگی مکنیم ترانس برق یه مشکلی داره یه موقع هایی برق قطع میشه اون روز برق رفته بود من خانومم بدون یه شمع نشسته بودیم اگر همون مدار بود من میتونستم برم حداقل یه نوری بود من میرفتم از تو وسایل ام یه باطری با لامپ پیدا مکردم دمت گرم یاوری
    بحث درس اخلاق نیست برادر گلم .. فرهنگ استفاده از امکاناتی که جزو ضروریاته مطرحه .. همون طور که دوستمون اشاره کردن این کار در صورتی که استفاده کننده ش زیاد باشه مطمئنا مشکلات زیادی بوجود میاره..
    با 4-5 تا باطری قلمی هم میشه مداری ساخت که چند تا ال ای دی رو روشن کرد .. یا باطری سرب اسید که شارژ و استفادهش خیلی راحته ..

نوشته اصلی توسط بینوایان
    ثانیا اینهمه مخابرات سر این و اون کلاه میزاره ،که این مدارات یک هزارم اون رو هم نمیتونه جبران کنه
    ثالثا به نظر من(با استدلالهای مربوط به خودم) این مدار به هیچ عنوان خلاف نبوده و کسانی که با من هم عقیده نیستند ،خب نسازند
    متاسفانه جدیدا مد شده مردم دزدیه خودشونو با دزدی دیگران توجیه میکنن ..
    دزدی از دزد کار رابین هوده که اون بدبخت هم برا خودش دزدی نمیکرد ..
    پیدا کنید عمق فاجعه را ..
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013
      بحث درس اخلاق نیست برادر گلم .. فرهنگ استفاده از امکاناتی که جزو ضروریاته مطرحه .. همون طور که دوستمون اشاره کردن این کار در صورتی که استفاده کننده ش زیاد باشه مطمئنا مشکلات زیادی بوجود میاره..

با 4-5 تا باطری قلمی هم میشه مداری ساخت که چند تا ال ای دی رو روشن کرد .. یا باطری سرب اسید که شارژ و استفادهش خیلی راحته ..
      متاسفانه جدیدا مد شده مردم دزدیه خودشونو با دزدی دیگران توجیه میکنن ..
      دزدی از دزد کار رابین هوده که اون بدبخت هم برا خودش دزدی نمیکرد ..
      پیدا کنید عمق فاجعه را .
      متاسفانه 90 درصد از کسانی که ایرادی رو بیان میکنن اصلا به ماجرا واقف نیستند!!!
      دوست عزیز بارها اشاره شد که این مدار نهایتا اندازه ی یک تلفن جریان مصرف میکنه پس اگه کل ایران هم از این مدار استفاده کنند هیچ مشکلی پیش نمیاد بعدشم این مدار فقط در زمانی که برق شبکه قطعه به کار میاد ،یک دفعه که برق همه جا قطع نمیشه، تازه مگه چند نفر این مدار رو میسازند و چند نفر بهره برداری میکنند!!!!

ثانیا ما شدیم ظالم و مخابرات شده مظلوم اصلا یه سوال این ابونمان که روی قبضها میاد چیه پول تماسو که صد برابر میگیرند(غیر از پولهایی دیگه ای که میگیرند)

ثالثا مخابرات برای هر مصرف کننده جریان رو با یک فیوز محدود کرده(می بینید که اونا خیلی زرنگ تر از ماند و نیاز به حمایت شما ندارند)پس به هیچ وجه نمیشه جریان زیاد از خط گرفت
      رابعا میشه بگید طبق کدوم آیه،حدیث و یاروایت استفاده از خط تلفن دزدی عنوان شده ،پس حتما کسایی که تو خونشون دو تا دستگاه تلفن دارند دزدند چون جحریان دوبرابر مصرف میکنند
      ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

سلام دوست عزیز , ممنون برایه طراحی این مدار...
        یک سوال داشتم:
        این مدار در زمان زنگ خودن تلفن , به صورت اتوماتیک برق ورود به LED هارا قطع میکند (LED ها برایه جلوگیری از سوختن خاموش میشود)؟ یا باید این قسمت را خودمان به مدار اضافه کنیم؟

شماره پیشنهادی دیودهای پل چیست ؟ دیودها ولتاژ زمان زنگ خوردن تلفن را میتوانند تحمل کنند؟
        آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
        مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
        _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

اقا ادب رعایت کن تا نگم دزد خودتی دزدی چیه وقتی نمی دونی یه ledچقدر مصرف میکنه حرف نزن مگه اقا بینوایان نگفت هرکس دوست نداره نسازه فقط ادب رعایت کن تا سری بعدی نرم سر گزارش تخلف ندم

دیدگاه

سلام اقای بینوایان نگفتی که چطوری میشه تو کادری که زیز اسم تون مثلاledگذاشتی منم چطوری یه عکس بزارم/یاوری

دیدگاه

سلام تور خدا از دوباره شروع به بحث نکنید اقا یه بنده خدای به فکرش رسیده یه مداری طراحی کرده دست ان کسی هم که گفت این مدار مشکلی واسه مخابرات ایجاد میکنه هم دستتش در نکنه و کسی که هم مدارو طراحی کرده می خواد از مدارش دفاع کنه این دیگه دزدی یا پنهان کرده دزدی نیست (مردم زیر خط فقر به داد امدند این دگر صحبت بی دینی دین داری نیست ) پس خواهش از دو باره شروع نشه ممنونم تمام کنید از شما هم سپاس گذارم دوستیکه مدار رو طراحی کرده و از شما دوست از هم برای این اطلاعاتی که به ما گوش زد کردی این مدار می تواند برای مخابرات مشکل ایجاد کنه وه به هر دوی شما خدا قوت میگویم
              !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
              نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

سلام دوست عزیز , ممنون برایه طراحی این مدار...
                یک سوال داشتم:
                این مدار در زمان زنگ خودن تلفن , به صورت اتوماتیک برق ورود به LED هارا قطع میکند (LED ها برایه جلوگیری از سوختن خاموش میشود)؟ یا باید این قسمت را خودمان به مدار اضافه کنیم؟

شماره پیشنهادی دیودهای پل چیست ؟ دیودها ولتاژ زمان زنگ خوردن تلفن را میتوانند تحمل کنند؟
                سلام ...البته 3 تا سوال پرسیدید!!! :mrgreen:
                همانطور که در کامنتهای قبلی گفتم اگه این مدار به خط وصل باشه و خط زنگ بخوره با اولین بوغ LED ها چشمک میزنند و خط رو قطع میکنند و نیازی به مدار جانبی برای حفاظت نیست
                دیود سیلیکونی مثل 4001 و انواع مشابه برای مدار کفایت میکنه (حتی 4001 را برای برق شهر هم میشه به کار برد)
                اقا ادب رعایت کن تا نگم دزد خودتی دزدی چیه وقتی نمی دونی یه ledچقدر مصرف میکنه حرف نزن مگه اقا بینوایان نگفت هرکس دوست نداره نسازه فقط ادب رعایت کن تا سری بعدی نرم سر گزارش تخلف ندم
                بیخیال ....سخت نگیر و همیشه اینجوری :wow: باش!!!!
                یخودی الکی دعوا نکنین
                حالا ما نفهمیدیم که:بیخودی دعوا نکنیم یا الکی دعوا نکنیم ...قربونت شفاف سازی کن واسمون آقای نجار زاده :mrgreen:
                سلام اقای بینوایان نگفتی که چطوری میشه تو کادری که زیز اسم تون مثلاledگذاشتی منم چطوری یه عکس بزارم/یاوری
                آخ آخ آخ بشکنه این دست که نمک نداره پس این چی بود :cry2:
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=81905.15
                سلام تور خدا از دوباره شروع به بحث نکنید اقا یه بنده خدای به فکرش رسیده یه مداری طراحی کرده دست ان کسی هم که گفت این مدار مشکلی واسه مخابرات ایجاد میکنه هم دستتش در نکنه و کسی که هم مدارو طراحی کرده می خواد از مدارش دفاع کنه این دیگه دزدی یا پنهان کرده دزدی نیست (مردم زیر خط فقر به داد امدند این دگر صحبت بی دینی دین داری نیست ) پس خواهش از دو باره شروع نشه ممنونم تمام کنید از شما هم سپاس گذارم دوستیکه مدار رو طراحی کرده و از شما دوست از هم برای این اطلاعاتی که به ما گوش زد کردی این مدار می تواند برای مخابرات مشکل ایجاد کنه وه به هر دوی شما خدا قوت میگویم
                دعوا طوری نیست اگه ضرب و شتم تو کار نباشه :mrgreen: :mrgreen:
                ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥

دیدگاه

اقای بینوایان عزیز سلام ببخشید ندیدم جواب دادی حالا چرا می خوای دستت بشکنه عزیز من. قلبت نشکنه با یکسری ادم هایی که تو سایتن که انگار فامیل وزیر ارتباطات و اطلاعات یا تو مخابرات کارمیکنن انقدر که دفاع میکنن نمی دونن 5دقیقه تلفن میگیری دستت سر ماه 50 هزار تومان قبض میاد در خونت. یاوری

دیدگاه

نوشته اصلی توسط TRANS BARGH
                    اقای بینوایان عزیز سلام ببخشید ندیدم جواب دادی حالا چرا می خوای دستت بشکنه عزیز من. قلبت نشکنه با یکسری ادم هایی که تو سایتن که انگار فامیل وزیر ارتباطات و اطلاعات یا تو مخابرات کارمیکنن انقدر که دفاع میکنن نمی دونن 5دقیقه تلفن میگیری دستت سر ماه 50 هزار تومان قبض میاد در خونت. یاوری
                    سلام...خواهش میکنم
                    ما به این برخوردها یجورایی عادت کردیم......هروقت یه مداری یا یه کامنتی گذاشتیم صد تا مخالف پیدا کرد....
                    فقط مونده یه اتهام آدم ربایی به ما بزنند تا کلکسیون خلافمون تو این سایت تکمیل بشه :mrgreen:.....چه میشه کرد!!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥:NO:♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
                    ♥♥♥♥♥http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80355.0♥♥♥♥♥♥

دیدگاه

سلام
                      تومخابرات داخل برد سوییچ هر مشترک یه بردی هست که جریان رو محدود میکنه و هرچه جریان بیشتر بشه ولتاژ رو پایین میاره و اگر مدت زیادی همینطور باشه خط رو قطع میکنه.
                      بطور کل در کشورهایی که استفاده بیش از یک تلفن روی یک خط قانونی هست این نوع مدارات مشکلی ایجاد نمیکنه.بجز چندکشور مثل انگلیس که فقط یک تلفن مجازه.
                      من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebi SMPS
                        سلام
                        تومخابرات داخل برد سوییچ هر مشترک یه بردی هست که جریان رو محدود میکنه و هرچه جریان بیشتر بشه ولتاژ رو پایین میاره و اگر مدت زیادی همینطور باشه خط رو قطع میکنه.
                        بطور کل در کشورهایی که استفاده بیش از یک تلفن روی یک خط قانونی هست این نوع مدارات مشکلی ایجاد نمیکنه.بجز چندکشور مثل انگلیس که فقط یک تلفن مجازه.
                        حتما همینطوره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بینوایان
                          حتما همینطوره
                          حتما همونطوره!
                          من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

سلام دوستان .من تصمیم گرفتم این مدارو درست کنم.چند تا سوال و راهنمایی
                            1.موقع استفاده به سیمکشی تلفن داخل ساختمان آسیب نمیرسه و نیاز به فیوزی چیزی نیست؟
                            2.هزینه ای که در بر نداره روی قبض تلفن؟(چون تماسی که برقرار نمیشه دیگه)
                            3.دقیقا از چه مدل و نوع LED استفاده کنم بهتره؟
                            و...
                            :redface:
                            مرسی
                            خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداجون،
                            هواي اين دوستاي ما رو داشته باش...

دیدگاه

سلام
                              هزینه ای نداره.
                              تغییری نمیخواد.
                              تومرکز تلفن هر خط یه فیوز داره.
                              تعدادش بقدری باشه که خط اشغال نشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ebi SMPS
                                سلام
                                هزینه ای نداره.
                                تغییری نمیخواد.
                                تومرکز تلفن هر خط یه فیوز داره.
                                تعدادش بقدری باشه که خط اشغال نشه.
                                این خط آخرتون رو بیشتر توضیح میدین؟
                                خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداجون،
                                هواي اين دوستاي ما رو داشته باش...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X