اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل 12 ولت dcبه 24ولت dc باجریان 20 تا25 آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تبدیل 12 ولت dcبه 24ولت dc باجریان 20 تا25 آمپر

نوشته اصلی توسط essi71 نمایش پست ها
    سلام این مدار چند آمپر خروجی میده؟
    دوست عزیز
    همانطور که در توضیحات انگلیسی مدار مشاهده میکنید ادعا شده مدار توان ایجاد 24 ولت و 18 آمپر را دارا میباشد ولی در این صورت لازم است به چند نکته مهم توجه فرمایید ...
    برای دریافت 18 آمپر در خروجی نیازمند حداقل 40 آمپر در ورودی 12 ولت میباشیم که باید با سیم کشی ضخیم و مناسب به مدار متصل گردد ( در صورت استفاده از باتری نیازمند باتری 400 آمپر-ساعت هستیم )
    پاور فت IRF640 حتما باید از نوع اصلی و با کیفیت بسیار مرغوب انتخاب گردد
    سیم پیچ L1 با مس مرغوب تهیه گردد ( اغلب سیمهای مسی موجود در بازار دارای ناخالصی بسیار زیاد میباشند )
    دیود D3 که در مدار IN4007 قید گردیده تنها توان عبور یک آمپر را دارا میباشد که باید متناسب با جریان مورد نظر تغییر کند
    پاره ای از رویکردهای دفاعی

دیدگاه

پاسخ : تبدیل 12 ولت dcبه 24ولت dc باجریان 20 تا25 آمپر

نوشته اصلی توسط emitor نمایش پست ها
      دوست عزیز
      همانطور که در توضیحات انگلیسی مدار مشاهده میکنید ادعا شده مدار توان ایجاد 24 ولت و 18 آمپر را دارا میباشد ولی در این صورت لازم است به چند نکته مهم توجه فرمایید ...
      برای دریافت 18 آمپر در خروجی نیازمند حداقل 40 آمپر در ورودی 12 ولت میباشیم که باید با سیم کشی ضخیم و مناسب به مدار متصل گردد ( در صورت استفاده از باتری نیازمند باتری 400 آمپر-ساعت هستیم )
      پاور فت IRF640 حتما باید از نوع اصلی و با کیفیت بسیار مرغوب انتخاب گردد
      سیم پیچ L1 با مس مرغوب تهیه گردد ( اغلب سیمهای مسی موجود در بازار دارای ناخالصی بسیار زیاد میباشند )
      دیود D3 که در مدار IN4007 قید گردیده تنها توان عبور یک آمپر را دارا میباشد که باید متناسب با جریان مورد نظر تغییر کند
      سلام تشکر از پاسخ کامل و قابل درکتون جوری که من از متن انگلیسی فهمیدم سیم پیچ ۱۰۰ دور با قطر ۱ باید باشه درسته؟بعدش هستن با چه قطری به چه صورت پیچیده بشه هسته فریت دایره ای یا طریقه دیگه ای ؟سوال دیگه هم اینکه میشه بجای ماسفت ۶۴۰ از ماسفت nچنل ۵۴۰ استفاده کرد ۳۰ آمپر ۱۵۰ وات فکر میکنم باشه؟؟بعدش من*میخوام برای باطری تقریبا ۶۰ امپر استفاده کنم با تقریبا خروجی ۱۲ آمپر
      جدیدترین ویرایش توسط essi71; ۱۸:۱۰ ۱۴۰۰/۱۱/۰۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X