اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت آمپلی ماسفت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : ساخت آمپلی ماسفت

اینجوری کیفیت صدات بهم میریزه. امپدانسها باید با هم جور باشند.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

سلام حضور استاد اشک و سایر دوستان یه سوال من با آیسی 7630 یه تن کنترل ساختم و به ورودی آمپ زدم کار کرد اما نویز زیادی هم وارد صدا کرد چکار باید بکنم؟علت چیه؟یه تن کنترل ممکنه بهم بدین که نویز وارد مدار نکنه؟پسیو هم باشه اشکال نداره فقط نویز نداشته باشه...،ممنون
      رازي در کار نبود

دیدگاه

سلام جیگر قلوه سنگدون :mrgreen:
        شوخی کردم نوکرتم هستم

آقا ما قبل یه ایسی داشتیم به اسم KA2223 از شرکت ساسونگ بود 5 کانال تون داره هنوزم دارمش ولی تا حالا مدارش رو نساختم یادمه این ایسی رو 4 سال پیش گرفتم :rolleyes: نمیدونم هنوز دارن یا نه ولی باید باشه دیتاشیتشم که خودت میدونی باید چیکار کنی
        AV Maziton 100
        Render By Artlantis Studio
        [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

مرسی مازیار جان راستی شما چند تا نقشه تن کنترل پسیو هم گذاشته بودی،هنوز داریشون؟
          رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
            مرسی مازیار جان راستی شما چند تا نقشه تن کنترل پسیو هم گذاشته بودی،هنوز داریشون؟
            من نوکرتم آره دارم هرچی تون کنترل داشتم زیپ کردم بفرما :

http://www.persiangig.com/pages/down...20controll.zip

AV Maziton 100
            Render By Artlantis Studio
            [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

ای ول مازیار جون
              رازي در کار نبود

دیدگاه

سوال :question:: یه چند مدل آمپ ساب دیدم که دیستورشنشون بالا بود،حدود 30 درصد همه آمپهای ساب اینطورن؟طبیعیه؟و یه سوال دیگه : چرا کسی به این سوالم که موازی کردن آمپ ها چجوریه و به چه دردی میخوره جواب نمیده؟ :icon_razz:
                رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
                  سوال :question:: یه چند مدل آمپ ساب دیدم که دیستورشنشون بالا بود،حدود 30 درصد همه آمپهای ساب اینطورن؟طبیعیه؟و یه سوال دیگه : چرا کسی به این سوالم که موازی کردن آمپ ها چجوریه و به چه دردی میخوره جواب نمیده؟ :icon_razz:
                  لطفا نقشه هاشونو بزار و منبعی که دیستورشنش رو گفته ماهم ببینیم.
                  دیستورشن در فرکانس پایین یه دلیلش خازنها هستن که باید مقدارشون رو زیاد کرد ( خازن ورودی و خازن خروجی )
                  سعی کن از نقشه ای استفاده کنی که دوبل تغذیه باشه یعنی بدون خازن خروجی و ترانزیستورهای قدرتش قدرت داشته باشن. من بیشتر آزمایشام رو در فرکانس پایین انجام میدم و در چند ثانیه بار سریعا داغ میشه !!

دومی :
                  اگه منظور موازی کردن خروجیها باشه میتونه بار کمتری ساپورت کنه ، مثلا دو مدار 4 اهم رو میشه با موازی کردن به بار 2 اهم وصل کرد. اما موازی کردن خیلی استاندارد نیست چون مشخصات دستگاهها باید دقیقا یکسان باشه وگرنه خروجی ضعیفتر به عنوان بار عمل میکنه و :-& بوووووم :mrgreen:
                  وقتی تو نیستی
                  نه هست های ما چونانکه بایدند
                  نه باید ها...
                  هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
                  روز مباداســـت !

دیدگاه

نیو ری جان ممنون از پاسخت بابا انقد خسیس نباش یه چار تا جزوه بزار ما هم یکم باسواد شیم چیزی از علمت کم نمیشه ثواب هم داره بخدا
                    الخسیس لا یسیس
                    رازي در کار نبود

دیدگاه

نیو ری جان ممنون از پاسخت بابا انقد خسیس نباش یه چار تا جزوه بزار ما هم یکم باسواد شیم چیزی از علمت کم نمیشه ثواب هم داره بخدا
                      الخسیس لا یسیس
                      قبلا بهت گفتم ولی گوش نکردی ! :mrgreen:
                      من از همتون کمتر مطلب و نقشه دارم ، چون همه چیز اینجاست :

:mrgreen:

و چون زیاد به بعضی چیزا پیله میکنم میرم دنبالش .
                      الان این مطلب در مورد اندازه گیری به زبان اصلی : I hope you like it
                      http://rayfes.com/caraudio/ampspec.php
                      وقتی تو نیستی
                      نه هست های ما چونانکه بایدند
                      نه باید ها...
                      هر روز بی تو http://www.up98.org/upload/server1/0...158wwayrz3.jpg
                      روز مباداســـت !

دیدگاه

سلام دوستان
                        یه سوال دارم در مورد تغذیه آمپلی فایر(برای تست)
                        یه ترانس دارم میخوام 70 متقارن بپیچم برای خازنهاش 100v/10000uکافیه یا نه.... :nerd:
                        طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
                        امروز رو کامل زندگی کن...
                        (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

ولتاژش که خوبه اما ظزفیت خازنها باید متناسب با توان مصرف کننده باشه،یعنی شاید یه مدار با 1000 میکرو بدون مشکل کار کنه ولی برای یکی دیگه 10000 هم کم باشه...
                          رازي در کار نبود

دیدگاه

آقا این 3886 چنده رفتم از سعید 2 تا گرفتم 12 تومن شد،گرون نداده بهم؟
                            رازي در کار نبود

دیدگاه

سلام دوستان 3 مدل تن کنترل امتحان شد یکی مربوط به کانون هست که نویز زیادی تو صدا مینداخت و شماره آیسیش هم معلوم نبود :-??،یکی مال مهران کیت که مونتاژ شده بود،یکی دیگه هم مال بهنام کیت(کانون داره)که از لحاظ نویز و ...خوب بود اما چندادن باس و تریبلی هم نداشت(با 4558 بود)بنظرم مال مهران کیت از بقیه بهتر بود ترانزیستوری هم بود واقعا تعجب کردم :eek: که با ترازیستور (2 تا برای هر کانال مجموعا 4 تا) این جور فیلترهایی طراحی کردن شماتیکشو در اولین فرصت اسکن می کنم و براتون میزارم،لااقل به امتحانش میرزه،دوستان هرچی تن کنترل ترانزیستوری دارین بزارین تو سایت تا امتحانشون کنم و نتیجش رو بگم،یالا ....یالا،همتون بگین ماشالا... )
                              رازي در کار نبود

دیدگاه

سلام دوستان 3 مدل تن کنترل امتحان شد یکی مربوط به کانون هست که نویز زیادی تو صدا مینداخت و شماره آیسیش هم معلوم نبود :
                                hs جان شماره اون تن کنترل کانون tda1524a هست البته من یکدفعه شماتیکش رو بهت داده بودم . ولی من دارم بد نیست و نویز نداره.
                                بفرما این هم یک ترانزیستوری فقط اگه ساختی نتیجش رو به ما هم بگو
                                بر روی تصویر کلیک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X