اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر ترانزیستوری کم توان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آمپلی فایر ترانزیستوری کم توان

نوشته اصلی توسط maziyar123
    آره نظریه خوبی بود باید بدم ثبتش کنن oo:

4432 خوبه ؟ بورد آمادش هست ؟ :-?
    با درود . . .
    دوباره مازیار موتورش گرم شده و داره میگازونه

بگذریم
    اگر با stk4432 خواستی بسازی من یه بار pcb شو برا دوست عزیزت عرفان :mrgreen: ساختم. منتها خودم تست نزدم ببینم اصلا کار میکنه یا نه!
    اگه خواستی یه نگاه بهش بنداز

پی نوشت:
    یکی نیست بگه تو رو چه به انجمن صوتی که هی میای جفت پا میری تو تاپیک اساتید!!!!
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
      آره بردشم هست،اگه برای 24 دوبل میخوای همین خوبه البته باید از دوسر کناری براش تغذیه تکی درست کنی...
      البته اگه بتونی اون پری ساب با 072 و 071 رو بسازی اونوقت حال دیگه ای میبری...
      آره تغذیش دوبل نیست ولی میگن کیفیتش خوبه تغذیه رو هم با دوتا دیود ارزان قیمت (به قول بخت آور تو جلد 3) :mrgreen: ردیفش میکنم راستی بورد آمادش فکر نکنم از 5 تومن بیشتر باشه درسته ؟؟؟؟؟

ولی فکر کنم اونی که با 4558 داده بودی بهتر باشه ها اااااااااااااااااااا نههههههههههههههههههههه hs ؟؟؟؟ :">

راستی این 4432 یا کلا این stk ها پری هم میخوان ؟ یا ورودی خودشون خوبه ؟؟

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
      با درود . . .
      دوباره مازیار موتورش گرم شده و داره میگازونه

بگذریم
      اگر با stk4432 خواستی بسازی من یه بار pcb شو برا دوست عزیزت عرفان ساختم. منتها خودم تست نزدم ببینم اصلا کار میکنه یا نه!
      اگه خواستی یه نگاه بهش بنداز

پی نوشت:
      یکی نیست بگه تو رو چه به انجمن صوتی که هی میای جفت پا میری تو تاپیک اساتید!!!!
      باز که اینورا پیدات شد که

راستی بچه ها داش وحیدمون ارتقا درجه گرفته شده فعال چکار کردی کلک ؟ من با 970 ارسال هنوز 9 ستارم ولی تو ؟؟؟؟؟ :-?

عرفان که معلوم نیست کجاست فکر کنم داره با 4432 کلی حال میکنه
      نکنه دنبال مقتول میگردی قاتل ؟؟؟؟ =))
      AV Maziton 100
      Render By Artlantis Studio
      [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maziyar123
        باز که اینورا پیدات شد که

راستی بچه ها داش وحیدمون ارتقا درجه گرفته شده فعال چکار کردی کلک ؟ من با 970 ارسال هنوز 9 ستارم ولی تو ؟؟؟؟

عرفان که معلوم نیست کجاست فکر کنم داره با 4432 کلی حال میکنه
        نکنه دنبال مقتول میگردی قاتل ؟؟؟؟
        اگه ناراضی ای تا دیگه نیام!!!!! :cry:
        والا خودمم هنوز نفهمیدم چطور انتخاب شدم!!!!
        هرچی هم که دارم التماس میکنم که برم گردونن به همون وضعیت کاربر عادی، خبری نمیشه و ... :angry:
        اگه میخوای تا دو دستی تقدیمش کنم بهت؟ :mrgreen:
        دایی عرفان که دیگه زده تو خط ساخت MP3 پلیر!!! فعلا اینورا نمیاد!

مواظب خودت باش به قتل نرسونمت ها!!! من هر ساله .... :mrgreen:

بیا پیداش کردم:
        http://www.4shared.com/rar/1930MgaB/PCB_stk4432.html?

ببین به دردت میخوره؟ اصلا ببین درسته؟ چون عجله ای و نیم ساعته کشیدمش و همون مدار داخل دیتاشیتشه.
        درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

آره 4558 بنظر بهتر میاد فیبرشو هم دراوردم ولی مونتاژ نکردم،اما اینو تضمینی بهت میدم(میتونی رو برد سوراخدار هم پیادش کنی اگه حوصله PCB نداری سوراخاش دقیقا رو سوراخای برد سوراخدار میفته)
          بهر جهت اگه اونو ساختی نتیجشو به ما هم بگو
          این یکی که خیلی باحال بود،میتونستی یه صدای بم زمینه رو با زیاد کردن ولومش تبدیل کنی به یه ویبره که در و پنجره رو بلرزونه ، از دستش نده پشیمون میشیا،تو که رفتی ساب گرفتی دیگه یه فیلتر کوچیک که چیزی نمیشه...
          تازه نمی دونی با این چجوری میشه سابو تکون داد (بدون دست :rolleyes :mrgreen:
          رازي در کار نبود

دیدگاه

سلام مازیار جان
            مشورت با دیگران خیلی خوبه ولی در نهایت این خود شما هستی که باید تصمیم آخر رو در مورد مدارتون بگیرید.
            در مورد stk من نظرم رو میگم:
            1) خیلی حساسند و با کوچکترین بی احتیاطی می سوزند یعنی نمیشه با فیوز محافظتشون کرد
            2) اگر تغذیت مناسب نباشه تو ولوم کم صدا خراب میشه
            3) در عین حال کیفیت خوبی دارند
            4) نیاز به پری هم دارند
            موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
              اگه ناراضی ای تا دیگه نیام!!!!!
              والا خودمم هنوز نفهمیدم چطور انتخاب شدم!!!!
              هرچی هم که دارم التماس میکنم که برم گردونن به همون وضعیت کاربر عادی، خبری نمیشه و ...
              اگه میخوای تا دو دستی تقدیمش کنم بهت؟
              دایی عرفان که دیگه زده تو خط ساخت MP3 پلیر!!! فعلا اینورا نمیاد!

بیا پیداش کردم:
              http://www.4shared.com/rar/1930MgaB/PCB_stk4432.html?

ببین به دردت میخوره؟ اصلا ببین درسته؟ چون عجله ای و نیم ساعته کشیدمش و همون مدار داخل دیتاشیتشه.
              نه بابا شوخی کردم از این ناراحتم که قبلش نگفتی میخوام بیام تا گاوی گوسفندی چیزی !!!!!!!!

فکر کنم دیدن همه جا هستی گفتن یه حالی بهش بدیم

مواظب خودت باش به قتل نرسونمت ها!!! من هر ساله ....

بچه ها اگه یوقت دیدین دیگه انلاین نیستم بدونید به قتل رسیدم قاتل هم که مدرک گذاشته و ........ :-))

آقا دستت درد نکنه بابت اون فایل میگم نکنه عرفان رو هم با همین شماتیک 4432 به قتل رسوندی ؟ دیگه اینورا نمیاد !!!!! :mrgreen:

نوشته اصلی توسط hs67
              آره 4558 بنظر بهتر میاد فیبرشو هم دراوردم ولی مونتاژ نکردم،اما اینو تضمینی بهت میدم(میتونی رو برد سوراخدار هم پیادش کنی اگه حوصله PCB نداری سوراخاش دقیقا رو سوراخای برد سوراخدار میفته)
              بهر جهت اگه اونو ساختی نتیجشو به ما هم بگو
              این یکی که خیلی باحال بود،میتونستی یه صدای بم زمینه رو با زیاد کردن ولومش تبدیل کنی به یه ویبره که در و پنجره رو بلرزونه ، از دستش نده پشیمون میشیا،تو که رفتی ساب گرفتی دیگه یه فیلتر کوچیک که چیزی نمیشه...
              تازه نمی دونی با این چجوری میشه سابو تکون داد (بدون دست
              ممنون
              با دست دیگه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس شد 4432

آقا جوّ گرفت میدم بیرون pcb بزنن همون4558

نوشته اصلی توسط mohammad1365
              [quote author=maziyar123 link=topic=57817.msg316595#msg316595 date=1324743975

سلام مازیار جان
              مشورت با دیگران خیلی خوبه ولی در نهایت این خود شما هستی که باید تصمیم آخر رو در مورد مدارتون بگیرید.
              در مورد stk من نظرم رو میگم:
              1) خیلی حساسند و با کوچکترین بی احتیاطی می سوزند یعنی نمیشه با فیوز محافظتشون کرد
              2) اگر تغذیت مناسب نباشه تو ولوم کم صدا خراب میشه
              3) در عین حال کیفیت خوبی دارند
              4) نیاز به پری هم دارند
              موفق باشید
              ممنون محمد جون از راهنماییت نمیدونم والا چی بگم گیج شدم رفت
              AV Maziton 100

دیدگاه

با تشکر از محمد جان و احترام به تجربه و نظر ایشون اگه جسارت نباشه منم نظرمو بگم :من یه 4432 رو 8 9 ساله که دارم و فقط با فیوز ازش محافظت کردم مشکلی هم براش پیش نیومد،ورودی STK به قول استاد اشک حساسه و خیلی نیازی به پری نداره،البته اگه مثلا یه TL بخواد استفاده بشه که عیبی نداره
                در مورد کیفیت هم که نزدیک به مدارات گسسته هستن چون تکنیک ساختشون هایبرید هست و توشون از قطعات SMD استفاده میشه (تو عکسایی که دوستان از داخل آیسی های STK گذاشتن بخوبی معلومه) به همین خاطر نسبت به آیسی های معمولی توان بیشتری دارن و ساختار گسستشون باعث میشه که به کیفیت مدارات ترانزیستوری دست پیدا کنیم با این تفاوت که نیاز به تنظیم ندارن و خودشون کالیبره هستن...
                ضمن این که استاد اشک هم چند جا گفتن که برای استفاده خونگی STK خیلی مناسبه (یه کلیپ هم که اخیرا گذاشتن از همون 4432)
                البته این نظر منه و شاید دوستان از جمله محمد جان مطلبشون صحیح تر باشه ...
                رازي در کار نبود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hs67
                  با تشکر از محمد جان و احترام به تجربه و نظر ایشون اگه جسارت نباشه منم نظرمو بگم :من یه 4432 رو 8 9 ساله که دارم و فقط با فیوز ازش محافظت کردم مشکلی هم براش پیش نیومد،ورودی STK به قول استاد اشک حساسه و خیلی نیازی به پری نداره،البته اگه مثلا یه TL بخواد استفاده بشه که عیبی نداره
                  در مورد کیفیت هم که نزدیک به مدارات گسسته هستن چون تکنیک ساختشون هایبرید هست و توشون از قطعات SMD استفاده میشه (تو عکسایی که دوستان از داخل آیسی های STK گذاشتن بخوبی معلومه) به همین خاطر نسبت به آیسی های معمولی توان بیشتری دارن و ساختار گسستشون باعث میشه که به کیفیت مدارات ترانزیستوری دست پیدا کنیم با این تفاوت که نیاز به تنظیم ندارن و خودشون کالیبره هستن...
                  ضمن این که استاد اشک هم چند جا گفتن که برای استفاده خونگی STK خیلی مناسبه (یه کلیپ هم که اخیرا گذاشتن از همون 4432)
                  البته این نظر منه و شاید دوستان از جمله محمد جان مطلبشون صحیح تر باشه ...
                  4432 خیلی وقته هست وهنوزم تولید میشه و البته فکر کنم چینی باشه اونی که hs جون شما داری واسه 8 سال پیش فکر کنم سانیو اصل ژاپن باشه
                  درکل باید به فکر جیبم هم باشم یه ترانس 32 دوبل هر سر2 + 12 دوبل که میشه که فکر کنم 20 تومن میشه و بورد اماده 4432 که میشه 5 تومن بلندگوم هم که دوتا از همون AIWA هاست که عکسشو گذاشتم 0 تومن :mrgreen:

در کل من که از 4432 خوشم اومده خوب این stk ها هم مدار گسستن منتها از نوع smd
                  AV Maziton 100

دیدگاه

مازیار جان STK برای میدرنج گزینه خوبیه ولی اگر میخوای برای حفاظت از فیوز استفاده کنی ظرفیت خازنهای خروجی STK رو زیادتر کن. بردهای آماده خازن 1000 25 یا 35 میزارند که کمه. من 4700 و حداقل 35 ولت رو پیشنهاد میدم.
                    برای 4432 هم ولتاژ کمتر از 45 ولت dc نباشه.
                    راستی برای اون سابه فیلتر پایین گذر نزاشته بودی؟؟؟؟ :eek:
                    اگه نزاشتی که هنوز نصف صداش رو هم نگرفتی. یه فیلتر کوچولو بزاری سر راه اون دارلینگتونه با یه تغذیه خوب قول میدم سابت به جای باس برات راه بره.
                    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ashk
                      مازیار جان STK برای میدرنج گزینه خوبیه ولی اگر میخوای برای حفاظت از فیوز استفاده کنی ظرفیت خازنهای خروجی STK رو زیادتر کن. بردهای آماده خازن 1000 25 یا 35 میزارند که کمه. من 4700 و حداقل 35 ولت رو پیشنهاد میدم.
                      برای 4432 هم ولتاژ کمتر از 45 ولت dc نباشه.
                      راستی برای اون سابه فیلتر پایین گذر نزاشته بودی؟؟؟؟ :eek:
                      اگه نزاشتی که هنوز نصف صداش رو هم نگرفتی. یه فیلتر کوچولو بزاری سر راه اون دارلینگتونه با یه تغذیه خوب قول میدم سابت به جای باس برات راه بره.
                      سلام استاد ببخشید دیر جواب دادم مثل اینکه سایت مشکل داشت بالا نمی اومد :-??

رفتم stk بگیرم بورد امادشو اونم 4432 ولی نداشتن بجاش 4392 گرفتم توانش 2 تا 15 واته
                      برای سابه از فیلتر پایین گذر خود کامپیوتر استفاده کردم خروجی 7.1 داره که سابم داره ولی زیاد جالب نیست

AV Maziton 100

دیدگاه

stk4392 رو تست کردم و جوابش عالی بود اینو گفتم که اگه کسی خواست امپلی کم توان بگیره همین مناسبه :agree:
                        AV Maziton 100

دیدگاه

سلام :

بچه ها مدار آمپلی سراغ دارین که با تغذیه 3.7 باطری موبایل نوکیا به راحتی جواب بده ؟ که حد اقل تا 2 ساعت بشه باهاش گوش داد ؟
                          منظورم یه آمپلی بسیار کم توان ترانزیستوری هم بود چه بهتر
                          AV Maziton 100

دیدگاه

چی شد پس ؟ خودم پیدا کردم با باطری نوکیا 3.7 ولت راحت جواب میده :

شوخی کردم :icon_razz:

واسه یه بنده خدایی میخوام
                            بچه ها گشتم ولی با 3 ولت پیدا نکردم اونم ترانزیستوری مجبورم از باطری شارژی کتابی 9 ولت استفاده کنم ! یه نظر بدید ببینم کدومش خوبه ؟

AV Maziton 100

دیدگاه

سلام
                              مازیار جان از TDA2822M استفاده کن برادر.

دیدگاه

میدونم ولی طرف میگه ترانزیستوری باشه oo: oo: oo: oo: oo: oo:
                                AV Maziton 100

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X