اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدارات آمپلی فایر یافته های من(DR.Lizard)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : مدارات آمپلی فایر یافته های من(DR.Lizard)

نوشته اصلی توسط nn20
    حالا کجای کار ایراد داره؟ . با 185 وات و افت ولتاژ شدید چطور میشه آمپلیفایر 250 واتی رو راه انداخت و از توان کاملش استفاده کرد ؟!

اگر نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم. :bye
    باید منبع 12 ولتی با جریان بالاتر هم جور کنی، تا بشه برای جریانهای بیشتر هم خروجیشو تست کرد. مثلا باتری ماشین. به نظر من تلفات مدارت معقولانه س!

دیدگاه

پاسخ : مدارات آمپلی فایر یافته های من(DR.Lizard)

ببینید این دیتا شیت این هسته هستش( چی شد! :biggrin: )

بیشترین توان رو روی 100khz داره که اونم 179W هستش! که شما احتمالا" همین حدودا رو ازش گرفتی!

من از ETD39 خیلی رازی هستم! 300 وات رو خیلی باقلوا جواب میده.! ولی فکر کنم بهتره این هسته رو بیخیال بشی و یکی خودت بپیچی قبلا" هم گفتم شما جوابمو ندادی چی رو میخای با این ولتاژ بالا راه بندازی؟

داداش علم فردا هم بد نگفت باپی تستش کردی؟ گفتم برو تو ماشین امتحانش کن! سیمکشی رو برای ورودی مدارت برای 30A به بالا بکشیا! نه برا 12 آمپر و این عددهای کم!

دیدگاه

با باتری ماشین هم امتحان میکنم . بعدش میرم سراغ ترانس البته یا کمک شما دوستان.

درمورد ولتاژ هم عرض کنم که آمپلی فایر من با 50 تا 55 ولت متقارن عالی کارمیکته. پس ترانس جدید اگه بعداز DC شدن همین حدوادا(100-110 ولت) و

جریان 4 امپر باشه عالیه.
        دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh
          دکتر جان این مدارو ئثذثن و مازیار هم ساختن با (mega16)فقط به جای tda7313از pt2313استفاده کردن که مشابه هستند .میتونی در تاپیک ولوم دنبالش بگردی.اینم تاپیکش
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52767.0
          این ئثذن که میگی کیه :angry:
          وای فکر کنم خودم باشم ننننننه غلاممممم :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
            ببینید این دیتا شیت این هسته هستش( چی شد! :biggrin: )

بیشترین توان رو روی 100khz داره که اونم 179W هستش! که شما احتمالا" همین حدودا رو ازش گرفتی!
            آروین بلاگرفته خودت با همین هسته ، 12 ولت 21 آمپر درست کردی! ( 250 وات ) ! منظورم با پاور خودته! بعید میدونم این برگه اطلاعاتی درست باشه، نه!؟ :-?
            چون اکثر پاورها همین هسته رو دارن و سقف توانشون بالاتره.
            منم بیشتر با ETD ها مدار طرح میکنم.

دیدگاه

:mrgreen: :mrgreen: شرمنده داداش منظورم mebk بود.
              طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
              امروز رو کامل زندگی کن...
              (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علم فردا
                آروین بلاگرفته خودت با همین هسته ، 12 ولت 21 آمپر درست کردی! ( 250 وات ) ! منظورم با پاور خودته! بعید میدونم این برگه اطلاعاتی درست باشه، نه!؟ :-?
                چون اکثر پاورها همین هسته رو دارن و سقف توانشون بالاتره.
                منم بیشتر با ETD ها مدار طرح میکنم.
                موافقم منم اول شک کردم ولی به دیتاشیت اطمینان کردم که حرفم رو پس میگیرم :redface: با همین بنظر میشه 250 وات گرفت
                درضمن اون پاور سوخت! 15 دقیقه گزاشتمش زیر بار همون فنره ولی توی یه تشت آب میخاشتم جوشش بیارم و فیلموشو براتون بزارم که دلتون آب بشه که بوممم فعلا هویم سوخته ولی دویودهای ورودی سوخته بقیه مدار رو باید هویه بخرم و باز کنم و چکش کنم!

ولی به احتمال زیاد مشکل 2 جا بیشتر نمیتونه باشه و برای مبتدی ها مثل خودم 3 جا

1. تغذیه ضعیف برای این مدار
                2. سیم کشی ضعیف از تغذیه به مدار شما ( این مخصوص مبتدی هایی مصل خودمه :mrgreen: )
                3.نسبت نادرست اولیه و ثانویه

به ترتیب اولویت تست رو انجام بده و اگر مورد 2 روهم درست انجام دادی و مشکل باقی بود بیا رو هسته کار کنیم...
                راستی ببین فرکانس متر اگه داری فرکانس یکی از سویچهارو برامون بگیر خیلی کمک میکنه فکر کنم روی 150K کار کنه .

تکنه: حتما" ماشین روشن تست کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh
                  :mrgreen: :mrgreen: شرمنده داداش منظورم mebk بود.
                  خواهش میکنم اصلا اگه می خوای بگو ابجی
                  شوخی کردم نگی ها
                  همون داداش بهتره :twisted:

دیدگاه

نکنه آ... هستی. :mrgreen:
                    (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gh.kh
                      نکنه آ... هستی. :mrgreen:
                      میخوای عکس بزارم؟؟؟؟؟
                      من از داش مازیار چیزی کم ندارم :mrgreen: البته از عکسی که گذاشته :icon_razz: :icon_razz:

دیدگاه

=)) =)) دادا آتش بس ما تسلیم...
                        آ.. بودی دوست داشتیما :mrgreen:
                        (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

دکتر بیا ببین اینجا چه خبره !!!!!!!! فکر کنم اسم تاپیکو باید بجای (آمپلی فایر یافته های من) بزاری ( مدارات یافته های شما دوستان )

AV Maziton 100
                          Render By Artlantis Studio
                          [img width=346 height=100]http://maziyar123.persiangig.com/View.jpg[/img]

دیدگاه

به زودی ادیت میشود.
                            خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

به به به چشمم روشن تو تایپیک من چیکار میکنید شماها .....
                              مگه خودتون تایپیک ندارید. بدویید برید اونجا (شوخی بود)
                              همگی سربلند باشید....
                              فقط یه چیزی دوستان من 4 تا از این آمپ های معروف خودمون که IRFP240 / 9240 داره ساختم الان میخوام دوتا دیگه بسازم ولی نه از اینا
                              یه چیزی که هم صداش بهتر از این باشه هم ولتاژ کاریش 55 ولت دوبل باشه
                              چیزیس دارید دم دست
                              در آغاز هیچ نبود، کلمه بود و آن کلمه خدا بود.
                              و کلمه، بی زبانی که بخواندش، و بی اندیشه ای که بداندش، چگونه می تواند بود؟و خدا یکی بود و جز خدا هیچ نبود،
                              و با نبودن، چگونه می توان بودن؟و خدا بود و، با او، عدم،و عدم گوش نداشت،حرفهایی هست برای گفتن،که اگر گوشی نبود، نمی گوییم،و حرفهایی هست برای نگفتن،حرفهایی که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آرند.حرفهایی شگفت، زیبا و اهورایی همین هایند،و سرمایه ماورایی هرکسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط DR.Lizard
                                اینم مداری که دوستم ساخته بود و مد نظر من برای nn20 عزیز هست

فایل شماتیک و PCB و....

http://uploadkon.ir/uploads/c65b1ba2...e9c50ba007.zip
                                دوستان گل میخوام این مداری که خودم گذاشتم رو بسازم ... نظر شما چیه؟
                                و چند تا زنر تو این مدار هست که نمیدونم مشخصاتشون چیه..
                                حتی دیتاشیتشون رو هم گرفتم اما سر در نیاوردم..
                                اگه میشه شما بگید چه مشخصاتی دارند (چند ولتن و چند واتن)
                                ZY2V7 : ?
                                ZF 12 : ?
                                ZY 15 : ?

در آغاز هیچ نبود، کلمه بود و آن کلمه خدا بود.
                                و کلمه، بی زبانی که بخواندش، و بی اندیشه ای که بداندش، چگونه می تواند بود؟و خدا یکی بود و جز خدا هیچ نبود،
                                و با نبودن، چگونه می توان بودن؟و خدا بود و، با او، عدم،و عدم گوش نداشت،حرفهایی هست برای گفتن،که اگر گوشی نبود، نمی گوییم،و حرفهایی هست برای نگفتن،حرفهایی که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آرند.حرفهایی شگفت، زیبا و اهورایی همین هایند،و سرمایه ماورایی هرکسی به اندازه حرفهایی است که برای نگفتن دارد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X