اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : امپلی فایر

نوشته اصلی توسط Mostafa65
    این مدار رو بزارین ببینیم چی هست شاید همین بهتر از ای سی بود بشه ازش استفاده کرد تازه بعضی از مدارات ترانزیستوری خیلی با کیفیت تر از ای سی ها هستن
    حتما مهندس

اینم اون مداری که گفته بودم.

http://www.uploadbaz.com/lq4wls0wnyz9

مدارش کاملا تست شده است

دیدگاه

این مداری رو که گذاشتی خیلی از دوستان ساختن در موردش هم زیاد بحث شده.این هم تاپیکش.
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=57603.0
      طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
      امروز رو کامل زندگی کن...
      (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

اقا این مداری که شما داری خیلی مدار عالی هست تقریبا همه هم از جمله خودم درست کردم خیلی خوب و پر قدرت هست از همین استفاده کن اگر خودت اینو ساختی که دیگه باید استاد باشی تو امپلی برو تو کار مدار محافظ و تون کنترل براش و راش بنداز از لحاظ کیفیت صدا هم عالیه

دیدگاه

اقا این مداری که شما داری خیلی مدار عالی هست تقریبا همه هم از جمله خودم درست کردم خیلی خوب و پر قدرت هست از همین استفاده کن اگر خودت اینو ساختی که دیگه باید استاد باشی تو امپلی برو تو کار مدار محافظ و تون کنترل براش و راش بنداز از لحاظ کیفیت صدا هم عالیه
          ممنون دوستان .همین مدار رفت برای ساخت :wow:

مدار محافظ هم یک فیوز فکر کنم کفایت کنه.نه؟

مدار کنترل صدا منظوره شماست؟یعنی کم کردن و زیاد کردن صدا؟

دیگه چی میشه به یک امپلی فایر اضافه کرد تا کیفیت صدا بره بالا؟

ممنون

دیدگاه

نه فیوز کافی نیست اگر حین بار گیری ترانزیستورا بسوزن ولتاژ dc مستقیم میره رو بلندگو ها و میسوزن مدار محافظ حتما لازمه فیوز فقط برا اتصال کوتاه هست
            تو ورودی هم یه تون کنترل برا تنظیم صدا و باس و تریبل کافیه همین دو مدار رو برا ورودی و خروجی بسازی میتونی یه سیستم خیلی خوبی جمع کنی

دیدگاه

نه فیوز کافی نیست اگر حین بار گیری ترانزیستورا بسوزن ولتاژ dc مستقیم میره رو بلندگو ها و میسوزن مدار محافظ حتما لازمه فیوز فقط برا اتصال کوتاه هست
              تو ورودی هم یه تون کنترل برا تنظیم صدا و باس و تریبل کافیه همین دو مدار رو برا ورودی و خروجی بسازی میتونی یه سیستم خیلی خوبی جمع کنی
              توی قسمت مدار های محافظ شما یک مدار قرار دادین که pcb هم داره .اون خوبه؟یا چیزه دیگه ای پیشنهاد میکنید

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=59997.45

برای تنظیم باس و صدا و تریبل چه مداری رو پیشهاد میکنید؟

دیدگاه

این مدار خیلی عالی هست همه چی داره حتی اتصال کوتاه ولی یه مقدار مدار بزرگیه و هزینش بالاست شما میتونی از این مدار استفاده کنی که محافظ dc هست و خیلی هم دقیق هست فقط باید حواست باشه اتصال کوتاه نشه خروجی این مداری که تو پاسخ 12 گذاشتم رو میگم تو لینک زیر
                http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=64246.0
                برا تون کنترل هم مدار زیاد هست میگردم یه چیز خوبی بت معرفی میکنم

دیدگاه

ممنون جناب

این مدار خیلی عالی هست همه چی داره حتی اتصال کوتاه ولی یه مقدار مدار بزرگیه و هزینش بالاست شما میتونی از این مدار استفاده کنی که محافظ dc هست و خیلی هم دقیق هست فقط باید حواست باشه اتصال کوتاه نشه خروجی این مداری که تو پاسخ 12 گذاشتم رو میگم تو لینک زیر
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=64246.0
                  برا تون کنترل هم مدار زیاد هست میگردم یه چیز خوبی بت معرفی میکنم
                  ممنون

مدار محافظ هم رفت برای ساخت .خیلی مدار خوبیه

منتظر یک مدار برای تون کنترل از طرف شما هستم.

دیدگاه

اینم 2 تا تون کنترل خوب هر کدوم رو میخوای بساز ولی من تستشون نکردم ولی با توجه به سایت و مدل ساخته شدشون به احتمال زیاد مشکلی ندارن
                    file://localhost/E:/Amplifair/Audio%20Graphic%20Equaliser/New%20Folder%20(3)/SOUNDSTREAM%20preamp%20tone%20circuit%20–%20 Free%20Electronic%20Circuit%20Schematics.mht
                    file://localhost/E:/Amplifair/Audio%20Graphic%20Equaliser/New%20Folder%20(4)/Stereo%20preamplifier%20circuit%20with%20TL072%20& ndash;%20Free%20Electronic%20Circuit%20Schematics. mht
                    بازم اگر چیزی پیدا کردم برات میفرستم

دیدگاه

اینم 2 تا تون کنترل خوب هر کدوم رو میخوای بساز ولی من تستشون نکردم ولی با توجه به سایت و مدل ساخته شدشون به احتمال زیاد مشکلی ندارن
                      file://localhost/E:/Amplifair/Audio%20Graphic%20Equaliser/New%20Folder%20(3)/SOUNDSTREAM%20preamp%20tone%20circuit%20–%20 Free%20Electronic%20Circuit%20Schematics.mht
                      file://localhost/E:/Amplifair/Audio%20Graphic%20Equaliser/New%20Folder%20(4)/Stereo%20preamplifier%20circuit%20with%20TL072%20& ndash;%20Free%20Electronic%20Circuit%20Schematics. mht
                      بازم اگر چیزی پیدا کردم برات میفرستم
                      ممنون مهندس ولی فایل ها باز نمیشه

فکر کنم لینک خرابه

دوباره بفرست

دیدگاه

سلام :bye
                        من یه آمپلی stk آماده با قدرت 70 وات گیر آوردم فقط مشکل اینجاست که ترانس تغذیه 24 دوبل میخاد که هیچ جا گیر نمیاد یه سوال برام پیش اومده که تغذیه این آمپلی ها رو چجوری تامین میکنید ؟؟ oo: oo:
                        عجب روزگاریست...! هیچکس به سکوت آدم نمیرسد،همه منتظرند به داد آدم برسند...!

دیدگاه

سلام
                          اول که ترانس 24 دوبل گیر میاد .فقط باید یه کم بگردی .
                          اگر گیرت نیومد با 15 دوبل هم کارت راه میفته.
                          روسشهای دیگه ای هم هست که ...
                          طوری زندگی کن انگار امروز اخرین روز زندگیته!!!
                          امروز رو کامل زندگی کن...
                          (یه روز یعنی هیچوقت!)

دیدگاه

سلام
                            مصطفی جان اینا که لینک نیست :eek:
                            روسشهای دیگه ای هم هست که ...
                            gh.kh جان منظورت سوییچینگه؟ :cry:

دیدگاه

ببخشید عکساشو اپلود کردم بفرمایید دوستان راجب به این مدارا نظر بدید اگر ساختینشون یا اگر چیزی میدونید درباره این مدارا

دیدگاه

این مدار هم هست که مال کتاب اقای بهروز سهرابیان (ضبط صوت بسازیم) مدار ساخته شده تست شده و علی هست بدون هیچ مشکلی. این مدار رو گفته برا امپلی 120 واتی که در همون کتاب هست که من هم ساختمش و عکساش و شماتیکشو در تاپیکای مربوط به خودش قرار دادم
                                اندازه واقعی فیبر رو اگر در فتوشاپ باز بشه بدست میارید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X