اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر 350 وات با کیفیت بسیار بالا - NMOS350 - CLASS AB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آمپلی فایر 350 وات با کیفیت بسیار بالا - NMOS350 - CLASS AB

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
    محمد جان درسته 1 ولت بیشتر هست و همین من را دو دل کرده. راستش من تا الان ندیدم داغ کنه ولی طراحش گفته باید هیتسینک
    داشته باشه احتمالا در طول زمان کارکرد زیاد داغ میکنه.
    طرح اصلی خودت همانطور که خودت دیدی 546 در همان هیتسینک اصلی قرار میگیره ولی خیلی جفت و جور کردنش و میزان کردنش دشوار هست
    برای همین از سایز TO-126 استفاده بشه بهتر هست چون میدنی که هیتسینگ را میشود جدا از هیتسینک اصلی نصب کرد
    البته میشه براش یک مشابه پیدا کرد تو پکیج 126 باشه
    ولی می تونی از رو برد به میزان لازم سیم به پایه های 546 وصل کرده و اونو نزدیک هیت سینک بیاری و از طرف تخت ترانزیستور با یک تکه نوار آلومینیم اون رو به هیت سینک پیچ کنی متوجه منظورم شدی ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad1365
      البته میشه براش یک مشابه پیدا کرد تو پکیج 126 باشه
      ولی می تونی از رو برد به میزان لازم سیم به پایه های 546 وصل کرده و اونو نزدیک هیت سینک بیاری و از طرف تخت ترانزیستور با یک تکه نوار آلومینیم اون رو به هیت سینک پیچ کنی متوجه منظورم شدی ؟؟؟
      100% متوجه شدم اتفاقا یکی از سازنده ها در انجمن diyaudio این کار را کرده بود.
      ولی تا جایی که ممکن هست باید مسیر را کوتاه بگیرم
      خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

پاسخ : آمپلی فایر 350 وات با کیفیت بسیار بالا

نوشته اصلی توسط -LEO-
        تستت چطور بود جواب گرفتی؟ صدا؟ کیفیت؟
        کیان جان تست گرفتم همه چی به غایت عالی
        گرمای هیتسینک را اندازه نگرفتم ولی با حس دست فکر میکنم حدود 35 درجه داغ میشه. با باند 140 وات 4 اهم

دیدگاه

سلام داداشی من میخوام بسازم چقدری هزینه بردار میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سام-سیروس
            داداشی دقیقا همونه و این ها یکی هستن فقط در 500 وات 10 تا ماسفت کار شده که باید ولتاژ دی سی بالاتر بهش بدی
            طبق همون جدول ولی در این از 6 ماسفت استفاده شده که من 75 ولت بهش وصل کردم

چشات زیبا دیده :redface: آره با روش اتو هست دیگه حوصله کار با لمینیت ندارم
            داداشی چقدر هزینه بردار میشه ممنون میشم @

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dawd

داداشی چقدر هزینه بردار میشه ممنون میشم @
              درود و ببخشید برای پاسخ دیر هنگام

من یک قیمت حدودی میگم با قطعات اورجینال ولی بزودی یک جدول قیمت درست میکنم و همه را آنجا به تفکیک میگم

یک باند یعنی مونو با ترانس 6 آمپر 55 ولت دوبل و 4 عدد خازن 10000 میکرو 100 ولت و همه قطعات با منبع تغذیعه

بین 320 تا 340 هزار تومان فقط من حدودی گفتم برای استریو هم فقط قیت ترانس دو برابر نمیشود
              استریو هم باید حدود 700000 تومان بشه جعبه هم که خوب جای خود دارد و پری آمپلیفایر و بقیه تجهیزات اضافه هم به همچنین

پیروز باشی :job:

دیدگاه

داداش خیلی گرونه که
                اینجوری یه امپ اماده بخره که نصف قیمت این درمیاد.
                سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emparator
                  داداش خیلی گرونه که
                  اینجوری یه امپ اماده بخره که نصف قیمت این درمیاد.
                  اینجوریه دیگه داداشی من هم قرار بود برای خودم یک آماده بگیرم 10000 وات بود مارک جی وی سی و 6.1 کانال تازه باند و بلندگو
                  و همه چیز داشت از جمله دی وی دی پلیر . البته میدونی که 10000 وات PMPO - بعد از گرانی دلار شده بود 750000 تومان :eek:
                  اما وسوسه نوجوانی دوباره من و تحت تاثیر قرار داد و افتادم تو این گرداب الکترونیک

راستش در جریان هستی که باید عاشق باشی :agree: گزینه مالی در آخر داستان هست همین که خودت یک دستگاه میسازی یک چیز دیگست
                  همه ما اینجوری هستیم دیگه :mrgreen:

دیدگاه

این هم عکس :

دیدگاه

چیز جالبی هست اینا به درد فضای باز می خورن؟
                      امتحان گرفتن گواهینامه داشتم ،افسر پرسید کجا دور زدن ممنوعه ؟
                      گفتم تو رفاقت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dasht
                        چیز جالبی هست اینا به درد فضای باز می خورن؟
                        قدرتش که بالاست ولی برای فضای باز را ، از خودشون بپرسی بهتر هست...

دیدگاه

سلام دوستان چه چند تا سوال مبتدی
                          میشه لطف کنید روی اون عکس های که از مدار چاپی گذاشتید ورودی و خروجی و ورودی ولتاژ رو مشخص کنید ؟ من میخوام این مدارو امروز چاپ کنم
                          و این که ایا ساب پیونیر واسع ماشینو جواب میده ؟ روش زده 1400 وات میدونم البته کشکه
                          مرسی

دیدگاه

سلام دوستان چه چند تا سوال مبتدی
                            میشه لطف کنید روی اون عکس های که از مدار چاپی گذاشتید ورودی و خروجی و ورودی ولتاژ رو مشخص کنید ؟ من میخوام این مدارو امروز چاپ کنم
                            و این که ایا ساب پیونیر واسع ماشینو جواب میده ؟ روش زده 1400 وات میدونم البته کشکه
                            مرسی
                            راستی اون سیم پیچه چیه اون وسط

دیدگاه

درود بر شما

برای ساب خوب جواب میده. این هم راهنمایی که خواستید :

اون سیم پیچ هم باید سیم لاکی 1 میلیمتر با هسته هوا بپیچی . قطر داخلی 1 سانتیمتر و 20 دور. بعد باید اون مقاومت 10 اهم 5 وات به
                              گونه ایستاده وسط سیم پیچ قرار بگیره در عکسی که در فرستاده های پیشین گزاشتم مشخص هست .

پیروز باشی

دیدگاه

[quote author=سام-سیروس link=topic=72553.msg438397#msg438397 date=1361373316]
                                [b]درود بر همه دوستان عزیز
                                من این مدار را با ماسفت IRFP460 هم راه اندازی کردم و همانطور که میدانید قدرت خروجی بیشتر میشه
                                در من هیچ تغییری هم در قطعات ندادم :
                                سلام به سام عزیز داداش اندازه پی سی وی رو میخواستم چند در چند ممنون میشم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X